Tigi

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Bloom, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív helyreállítás törékeny, roncsolt hajra, aminek szüksége van egy defibrillátorra! 8-as színmélységtől fölfelé ajánlott! Használat: heti 1x a hajmaszkot, hozzáillő (Resurrection) samponnal és kondicionálóvak, hogy a hajad teljesen újjáéledjen hamvaiból.

Behatol a hajszálakba, ahol helyreállítja a sérült proteineket, így sokkal erősebb és ellenállóbb lesz a jövőbeni káros anyagoknak.

Sheila

2019. július 24.

Már első használattal enyhített a hajam szárazságán. Kíváncsi leszek, hogy hosszabb távon ténylegesen rendbe is hozza-e hajam, vagy ez csak átmeneti optikai tuning, de egyelőre kedvelem. Nem csodaszer és indokolatlanul drága, de most úgy vagyok vele, hogy minden pénzt megér, ha használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

Lidia88

2019. május 9.

Tigi milk&honey mellé vettem ami nagyon szépen megerősítette a hajamat és úgy gondoltam hogy veszek valami sima hidratáló maszkot is. A hajam puha és fényes utána de ezt más maszkok is tudják kevesebb árért így szerintem nem fogom újravenni. Az illata nekem nagyon erős és zavaró de szerencsére nem érződik miután kimosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

MrsNegy

2018. december 21.

Balzsam és sampon is megvan mellé. Együtt nagyon puha hajat eredményeztek, finom gyümölcsös illattal. Sűrűbb, mint az eddigi hajpakolásaim, és kevés kell, szóval biztosan sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Bloom

2018. április 26.

Az itt olvasható pozitív vélemények alapján döntöttem e balzsam mellett. Nem csodaszer, használat után valamennyire hidratáltabb lett a hajam, de pár nap elteltével ugyanolyan sprőd és száraz volt. Szerintem hatásában nem jobb, mint a drogériában kapható olcsóbb balzsamok. Közepesre értékelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

sztado1991

2017. január 31.

Megmentette a hajamat!!Sok hajsütés miatt száraz,fénytelen és töredezett volt a hajam,vágattam belőle,de csak rosszabb lett,alapvetően sok és erős szálú a hajam ezert ugy nézett ki a fejem mintha áramot vezettek volna egy seprűbe. Elkezdtem használni ezt a pakolást a hozzávaló samponnal es már a második alkalom utan látszódott a különbség. Gyönyörűen ápol,hidratál es regenerál! nekem egy hónap alatt rendbe hozta a hajamat!
Abszolút megéri az árát, az illata is kellemes, és sokaig kitart!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Abszolút megéri az árát, az illata is kellemes, és sokaig kitart!

Panni21

2016. szeptember 13.

Még valamikor július végén-augusztus elején vettem a samponnal együtt, mivel akkoriban ismeretlen oknál fogva katasztrofális állapotban volt a hajam. A sampont aztán a flakon 3/4énél lecseréltem, mivel miután javult a helyzet már nagyon zsírosított. A pakolásban még kb 3 mosásra elegendő mennyiség van. Tartott volna tovább is, csak a nyár-meleg-strand-miegymás miatt 2 naponta mostam a hajam, ősztől tavaszig időszakban nyilván tovább is kitartana.
Ez az eddigi leghatékonyabb pakolásom, csodát tett a hajammal, és az illata is mennyei. Húg is ezt használta, amikor nálunk volt, és hasonlóképp elégedett.
Az egyedüli ok, amiért most nem rendelem újra, az az, hogy nem kell most semmi más IPről, és egy termék esetén nem éri meg a posta. Szalonban, drogériában pedig szinte a duplájába kerül, mint online.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Tina87

2015. november 15.

Tenyleg nagyon jo,ha valoban eleg roncsolt a haj,erdemes a sampont es a balzsamot is egyuttesen hasznalni! Az illata gyumolcsos,edes....legszivesebben bele harapna az ember :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Trehalose