Tigi

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 690 Ft

• Vastagságot és tartást ad a hajnak
  • Kondicionál és regenerál
  • Védi a hajat a túlzott hőhatástól

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 3 690 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

ErdelyiDiana

2021. április 11.

Akciósan jutottam hozzá, aminek csak azért van jelentősége mert ilyesmire nem költenék teljesáron meg főleg nem. Számomra nagyon megérte. Vékony szálú rövid szőke festett hajam van, így egy babszemnyi elég belőle. Hatása egyértelműen dúsított ( persze senki ne várjon mikrofon frizurát) illetve egyodalon való alvást is szépen kibír, így másnap nem válik eggyé a hajszerkezetem a fejbőrömel. :) Mindenképpen ajánlom, szerintem valamilyen hatás mindenki el tud vele érni pozitív értelemben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Miaaa29

2020. július 6.

Nagyon megszerettem, valóban dúsít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Nagyon megszerettem, valóban dúsít!

Beebeee

2017. augusztus 4.

Számomra majdhogynem tökéletes. A hajam az a tipikus lelapuló két szál semmi. Ebből a cuccból két borsónyit beleszárítok, aztán láss csodát. Nagyon kevés elég belőle!!!! Kitűnő ár érték arány, mert marha sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Zorica

Korcsoport: >54
2017. június 16.

Az illata és a dúsító hatása szuper. Vékony szálú, eléggé ritka, félhosszú hajam van. Nagyon kevés kell belőle, kb egy teáskanálnyi az egész hajamra és tincsenkénti szárítással nagyon szép, dús frizurát lehet vele kreálni. Sajnos 2-3 napon belül elnehezül, lelapul, összetapad a hajam, ezért Inkább csak egy-egy alkalomra fogom használni, mert erre a célra tényleg szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 16.

bejus11

2017. június 13.

Nekem nagyon vékony szálú, lelapulós a hajam és ettől a dúsító folyadéktól tényleg lesz egy tartása. Lehet, hogy többet is el lehet érni egy jó beszárítással, amihez nekem abszolút nincs kézügyességem, de már attól boldog vagyok, hogy egyrészt nem szálldos össze-vissza a hajam hajmosás után, másrészt nem lapul le egy órán belül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Wendy13

2017. május 9.

Kb. 10 éve használom. Néha elcsábulok másra, de időről-időre visszatérek. Édes az illata, aki ezt nem bírja, az befordul tőle.Rövid a hajam, nekem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

Fenolia

2016. szeptember 3.

Nagyon szép dús frizurát lehet vele csinálni, de nekem kizárólag csak tincsről tincsre való körkefés szárítással működik, de akkor nagyon látványosan.Nem kell sokat használni belőle , így sokáig kitart és így az ára sem vészes. Az illata nekem elviselhető, tipikus Tigi, megszokható. Amit viszont észrevettem, hogy zsírosítja az amúgy erre nem hajlamos hajamat, tehát ha használom kétnaponta tuti hajat kell mosnom. Összességében jó termék, de ha találnék egy nagyon jól teljesítő hajhabot, akkor lehet lecserélném.

Update: Eleinte kedveltem , de mire elfogyott alább hagyott a lelkesedésem...az illatától besokalltam..és frissen mosva-szárítva tényleg szép dús frizurám volt, de másnap lelapult és ápolatlannak hatott..Alkalmi használatra ajánlanám, de vannak ennél jobbak is ...nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

gumibogyo11

2016. augusztus 14.

Én személyszerint imádom, ha lehetne 6 csillagot adnék. Egyrészt kellemes az illata, és szinte zselészerűen terül el a kezemben. Max 3-4 csepp kell a vállig érő hajamra, szóval elég lesz a következő évtizedben. Én simán törülközőszáraz hajra viszem fel, még fésülés előtt. Igazából, ahogy a hajamra kenem, már is simít és sokkal de sokkal könnyebb kifélni a hajam. Amikor ez megvan a kezemen maradt kissé vizes adagot dörzsölöm kicsit a fejbőrömbe. Az eredmény: iszonyat szép tartást és simaságot kap az amugy lelapuló gubancos hajam, és egyenesíteni is könnyebb. Ráadásul egyátálán nem nehezít. Nálam nagyon bejött, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Hajvonal

2015. július 29.

Már többször újravettem, és másoknak is ajánlom.
Kellemes az illata, nem nehezít, valóban működik hiszen láthatóan javítja a haj tömegét hő hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Már többször újravettem, és másoknak is ajánlom.

kekszexpressz

2015. június 3.

mint a bed head "csodacuccok" többsége ez se jó semmire... az illata jó, maga a krém ragadós és semmit se csinál :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.