KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   3490 Ft és 7430 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   3490 Ft és 7430 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Turbó hidratáló sampon száraz, roncsolt hajra

• Megtisztítja, megerősíti és dúsítja a hajat
  • Turbó hidratáló molekulákkal mélyen hidratálja a kiszáradt hajat
  • A haj simább, erősebb, látványosan egészségesebb és sokkal fényesebb lesz
  • Egy jókora löket hidratáló feltámasztja kiszikkadt, seprűvégű tincseket

Illat: Goji berry és papaya

Tdor92

2018. december 11.

10 évig volt festett feketére a hajam. Leszívták, amit viszonylag jól viselt a hosszából kb 5 cm-t kellett vágni. Viszont pár héttel a fodrászati eljárás után, elkezdett száradni, sprőddé vált. Kutattam a neten mivel tehetném jobbá a hajam állapotát, a nagyon jó értékeléseken felbuzdulva megvettem a samponját és a balzsamját. 1x próbáltam és műanyag tapintású lett tőle a hajam már egyből vizesen is érezhetően nehéz lett a hajam. Megbántam, semmivel nem tud többet mint az 1200ft-os "tele szilikonos" társai

Tdor92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Asianlover

2018. október 16.

Már több, mint 2 hónapja csak ezt használom, és nagyon elégedett vagyok. Úgy voltam vele, hogy jött a nagy júliusi akció, gondoltam veszek végre egy drága sampont (eddig a Fructis-Pantène tengelyen mozogtam), lássuk meg, van-e különbség? A válasz: van. Sokkal rugalmasabb, jobb állagú lett a hajam. Vékony szálú, festve van, szőkítve volt, eleve hajlamos a töredezésre.
Kevesebb is elég belőle, mint az olcsóbb samponokból, sokkal sűrübb. A saját balzsamával együtt használva sem nehezíti el a hajam.
Ez most meggyőzött, egy ideig nem tervezem lecserélni, az biztos.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Ez most meggyőzött, egy ideig nem tervezem lecserélni, az biztos.

BoszorLany

2018. augusztus 8.

Tegnap használtam először. Nekem frissen szőkítettem a hajam vörösből. Szőkítés előtt is durva tapintású, száraz, sprőd hajam volt, de a szőkítés megviselte és 2x olyan száraz lett. Emiatt döntöttem úgy, hogy az átlagosnál drágább fajta sampon+ kondi-ra lesz szükségem, és hosszas kutakodás és vélemények olvasása után úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a terméket.
Azt kell hogy mondjam nagyon meglepődtem. Kicsit se számítottam arra az eredményre amit ez a termék nyújtott nekem.
A hajam olyan mint ha meg se történt volna a szőkítés. ( már mint állagra nem a színre ) . Ráadásul nincsen sprőd hatása se a hajamnak. Tökéletes ***** (megj.: Tigi hajszérum, Tigi hajmaszk, és Tigi hővédőt is használtam) lehet az együttes használata hozta ki az eredményt

BoszorLany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

lizibartha

2017. október 23.

Nagyon szeretem, a balzsamjával együtt csodákat művelt a hajammal. Már két éve használom.
Nekem a samponokat nagyon könnyen megszokja a hajam, így azt a stratégiát követem hogy 3 sampont használok felváltva és a hajamnak egyiket sincs ideje megszokni :)
Amúgy mikor hosszabb távon csak ezt használtam akkor tényleg zsírosított, viszont nagyon extrán táplálja a hajat, tényleg újraéleszti és fényessé teszi.

lizibartha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Diaven

2017. szeptember 27.

Hosszú, derékig érő vékony szálú hajam van, s nem vágytam másra, csak egy kis extra ápolásra. A fodrászom illetve a fodrászkellékesnél dolgozó kollegák erre esküdtek, továbbá az itt olvasott vélemények alapján vettem meg a sampon + balzsam szettet. Először is a "turbó hidratálás" abszolút igaz, de szó szerint. Mivel mosás után olyan, mintha most jöttem volna a fodrásztól, pihe-puha, egészséges, fényes hajat kaptam, és az illatát mérföldekről érezni lehetett. Azt hittem megtaláltam a tökéletes sampont és balzsamot, hogy végre nem csak hitegettek, ez valójában működik. Aztán a reggeli fésülködésnél alig tudtam szétszedni az összegubancolódott tincseimet, ennek köszönhetően darabokban tört a hajam és szálkás, száraz fakó kinézete lett. De nem gond, hiszem harmadnap már mosni kell, annyira zsírosítja a tövét és teljesen elnehezíti a hajat. Megjelenik egy égő, viszkető érzés, mintha olajat kentem volna a fejbőrömre. :( Kipróbáltam külön a sampont és a balzsamot is, így már világos mi mit okoz. A sampontól zsírosodik és viszket a bőröm, a balzsamtól pedig törik a hajam. Szóval összességében tényleg egy estére ajánlom, ha randizni mész, vagy egy bulis éjszakára, akkor tökéletes és mindenki irigykedni fog a "turbó hidratált" hajadra. De másnap ne mutasd meg senkinek ;) A rossz tapasztalat és az ára miatt nekem csak 2 csillagot ért.

Diaven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Burya

2017. szeptember 6.

Szerintem még soha nem volt ennyire puha a hajam, mint amióta ezt használom. De komolyan. Szöszösödésre hajlamos hajam van, sajnos könnyen szakadnak a hajszálaim, de ez segített rajta. Nem állítom, hogy megszüntette a problémát, de határozottan többet tett, mint eddig bármi más trutymó, amit rákentem, olcsótól a drágán át a természetes otthon kevertig, pedig igen sok mindent kipróbáltam már. Az egyetlen problémám vele, hogy egyúttal zsírosít is, így kétnaponta kell hajat mosnom. Mivel a balzsamot csak a hajam hosszára kenem, így gyanítom, hogy a sampon a ludas, úgyhogy gondolkozom rajta, hogy csak a balzsamot tartom meg hosszútávú használatra. Nem nagyon habzik, de ennek ellenére jól tisztít és beváltja, amit ígér, úgyhogy bátran ajánlom másnak is.

UPDATE:
Le kell pontoznom. Egy hónapja használom, azóta heti 2 alkalomról át kellett állnom heti 3 hajmosásra, olyan szinten zsírosít, ezen kívül úgy viszket tőle a fejbőröm, mint még soha. Nem vagyok allergiás semmire (már amennyire én tudom), nem is voltam soha, és a fejbőröm sem viszketett még sosem, de ettől már megőrülök... Leálltam vele, elővettem azt a sampon+balzsam kombót, amit ez előtt használtam, de most attól is olyan a hajam, mint a szénakazal, sprőd, durva, szanaszét áll és TÖRIK! Úgyhogy mindent összevetve, akinek nem zsírosítja a haját ÉS nem vakarózik tőle, mint aki tetves, ÉS nem érdekli, hogy csak a szilikon tartja egyben a haját, annak jó vétel lehet, mert valóban pihe-puha hajat varázsol, de ha ezek közül akár csak egy is zavar, akkor semmiképpen sem ajánlom. Többet árt, mint használ. Ráadásul még drága is.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

UPDATE:

Mabina

2017. július 8.

Alapvetően szeretem ezt a sampont. Nagyon finom az illata, a hajam pihe puha, a vasalás, göndörítés sem okoz problémát.
A problémám egyedül csak annyi, hogy a hajformázó szerek (lakk, hab, stb.) maradványait nem képes teljesen eltüntetni.

Mabina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

maneklau

2017. június 22.

Elhasználtam a nagy kiszerelést (750ml), így úgy döntöttem megosztom tapasztalataimat. Szerettem, érezhetően jobb minőségű, mint egy drogériás sampon, de talán nekem kicsit túl sok volt, vékony szálú, festetlen nagyon hosszú hajam van, kicsit elnehezítette, de nem vészesen, csak hát eléggé lelapult 2.
nap már a hajam :D (.másik 300ml sampon 1 hónapig volt elég.... ) ezt még szeptemberben vettem, és most fog elfogyni, szóval 10 hónapig bírta, úgy, hogy 3 naponta mosok hajat) Ár érték arányban ha ezt így kiszámoljuk baromi jó! Akinek kicsit jobb minőségű a haja szerintem 10/10es sampon lesz! Én egy kis hajtőemelést hozzáraknék és nekem is!!! Nagyon megszerettem a márkát, a fully Loaded-et kipróbálom, hátha, ha nem lesz jó, visszatérek ehhez.

maneklau
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

pampika

2017. május 11.

Imádom az illatát a hatását,az ára is rendben van,ha az ember a notino-ról vásárolja...

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

laural

2016. december 15.

Gyorsan zsírosodó hajtő + száraz hajvég problémára kerestem megoldást. A zsírosodás és enyhe korpásodás miatt gyakran nyúltam egy eléggé drasztikus head and shoulders samponhoz, ami nagyon kiszárította a hajamat, amellett, hogy kordában tartotta a zsírosodást. A fodrász javasolta ezt a fajta Tigi sampont a gondomra, meg is rendeltem interneten, a balzsammal együtt. Az illatát nem szeretem, de általánosságban elmondható, hogy nem szeretem a gyümölcsös tusfürdőket/samponokat. Kevés kell belőle, kellemes vele a hajmosás, érezhetően puhább lett tőle a hajam, de sajnos a zsírosodás nagyon intenzíven jelentkezik, ezzel a samponnal kétnaponta kellene hajat mosnom. Most kombinálom a korábbi samponommal, de azért remélem, egyszer jobb megoldást is találok majd ennél. A balzsam viszont nagyon bevált, csak a hajvégekre használom, és szemmel látható a javulás.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.