Tigi

Ár:   3490 Ft és 7430 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   3490 Ft és 7430 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 890 Ft

Turbó hidratáló sampon száraz, roncsolt hajra

• Megtisztítja, megerősíti és dúsítja a hajat
  • Turbó hidratáló molekulákkal mélyen hidratálja a kiszáradt hajat
  • A haj simább, erősebb, látványosan egészségesebb és sokkal fényesebb lesz
  • Egy jókora löket hidratáló feltámasztja kiszikkadt, seprűvégű tincseket

Illat: Goji berry és papaya

Ár: 2 890 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mano

2022. március 10.

Finom illata van, puha lett tőle a hajam, a férjem érzékeny fejbőre viszont nem szerette, korpásabb lett tőle. Elég drága és semmi extrát nem csinál, újravenni ezért nem is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

peachyglow

2022. március 4.

Kicsit aggódva olvastam a véleményeket, mert azokat csak a vásárlás után olvastam, mivel alapból a Blogon olvasott ajánlások alapján választottam ezt a sampont. Vékonyszálú, de viszonylag sok, töredezésre hajlamos, de közben gyorsan zsírosodó hajkoronával áldott meg a (bal)sors. Mindent kipróbáltam már, hogy ki tudjam tolni a hajmosások közötti időt, de a szárazsamponon kívül semmi nem segített, cserébe a hajvégeimet seprűre szárítottam, amíg nem jött Ő. Volt egy bevált drogériás samponom, de mióta megvan a TIGI, hozzá sem nyúltam. Elhasználtam egy 250 ml-es flakon majdnem teljes tartalmát, szerintem már megalapozott a véleményem. A hajam sosem volt még ennyire fényes és jó állagú. Rugalmasabb lett, van tartása és a formázást is talán jobban bírja (bár igyekszem kerülni a hősokkot). A hajmosások közötti időt annyiban kitolja, hogy eddig a második napon már szárazsamponnal is félig legalább össze kellett fognom, most - szintén szárazsamponnal de - két napot teljes pompában van a hajam és a harmadik napon kell félig összekötni, szóval ez számomra óriási eredmény. A kondicionálóját nem próbáltam, mert azokkal tele van a polc, de kíváncsi lennék arra is. Szerencsére nekem nincs érzékeny fejbőröm, sem korpát, sem pattanást, sem szárítást, sem viszketést nem tapasztaltam, csak gyönyörű hajat. Mint már említettem tényleg nem mondanám magam szerencsés genetikájúnak hajügyileg, de mióta ezt a sampont használom többen is megdicsérték. Számomra lifechanger! Az egyetlen negatívum a 250 ml-es kiszerelés használhatatlansága, a vége felé kínszenvedés kinyomkodni belőle a sampont, de ez pont eggyel több érv amellett, hogy a nagyobb, de gazdaságosabb kiszerelést vegye meg az ember lánya, amin már van pumpa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

jhszktln

2021. július 13.

Ami nekem nagyon jó benne, hogy a drogériákban kapható samponokkal ellentétben ettől nem nőnek nagy és kinyomhatatlan puklik a hajvonalamra. Az illata is fincsi és jól is tisztít. Szóval én tuti újraveszem, a balzsammal együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

ntimo

2021. július 13.

Nagy reményekkel kezdtem használni, a hajam puhább tőle, az illata tetszik és sajnos ennyi az összes pozitív, amit el tudok róla mondani. Nagyon viszket tőle a fejbőröm és 2 naponta hajat kell mosnom, annyira zsíros lett, amióta használom. A balzsamja nem rossz, de az sem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Nolimitsleft

2021. július 6.

Az első kb. két hétben azt hitem, nagyon jó barátok leszünk. Sajnos nem így lett, mert ugyan fényes és puha lett tőle a hajam, de ez a hatás nagyjából a 4. mosás után a semmibe veszett, pedig kezdetben nagyon bizakodó lettem. Az illatát szeretem, jól habzik, viszont minél tovább használtam, szinte mintha csak rontott volna a hajamon. Az én fejbőröm is irritálta kissé. A balzsammal együtt használtam egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

kitti01301

2021. június 2.

A balzsamjával együtt vettem meg de nekem sajnos nagyon erős viszketést okozott. Az illata kellemes, szerettem volna szeretni de nem működtünk együtt. A balzsamját viszont használom, nem lett tőle hűha érzésem de kellemes illata van és egy kicsit segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

tklau94

2021. április 7.

A fodrászom javasolta, hogy hagyjam el a drogériás termékeket és próbáljam ki ezt a sampont a balzsamjával együtt. Igaza volt, tényleg szépen bánik a hajjal. A sampon és balzsam használat után már elsőre sokkal puhábbnak éreztem és fényesebbnek láttam a hajamat. Kevés adaggal is könnyen habosodik, az illata nagyon kellemes. A mosási sűrűségen viszont nem csökkentett, ugyanúgy 2-3 nap alatt teljesen zsírosodik a hajam, mint korábban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

balazskrisztii

2021. április 6.

Meglepően kevés sampon is kemény habot csinál, szóval gazdaságos. Viszont pár nap után már érzem, hogy viszket a fejbőröm és gyakrabban is kell mosni. Kár érte, nagyon akartam, hogy működjön

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

drbrk

2021. március 25.

A kondicionálójával együtt vettem meg, és nem okozott csalódást, én imádom az illatát, de mivel erős illat nem mindenkinek tetszhet, de szárítás után elmúlik az illata sajnos. Nagyon jól ápol, és puha tapintású utána a vastag szálú hajam. Teljesen megéri az árát, bár valóban több kerül, mint a drogériás samponok, de annyival többet is tud mint azok. Összeségében jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Kornid

2021. március 20.

Ez a sampon szuper azok számára, akiknek nem érzékeny a fejbőrük és nem száraz, mert azt vettem észre a használata során, hogy magát a hajszerkezetet gyönyörűen ápolja, azonban a fejbőrrel nem kíméletes, így 1-2 nap után rettentően elkezdett viszketni tőle a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.