Tigi

Ár:   3490 Ft és 7430 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   3490 Ft és 7430 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Turbó hidratáló sampon száraz, roncsolt hajra

• Megtisztítja, megerősíti és dúsítja a hajat
  • Turbó hidratáló molekulákkal mélyen hidratálja a kiszáradt hajat
  • A haj simább, erősebb, látványosan egészségesebb és sokkal fényesebb lesz
  • Egy jókora löket hidratáló feltámasztja kiszikkadt, seprűvégű tincseket

Illat: Goji berry és papaya

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SzBarbara

2021. február 16.

Alapvetően vastagszálú, hosszú és töredezett hajvégű a hajszerkezetem. Kipróbáltam már számtalan drogériás terméket, mígnem a fodrászom javaslatára beruháztam erre a samponra illetve a Tigi Bed Head Urban-Antidotes Resurrection balzsamra. Azért kombináltam a kettőt, mert összességében a hajvégeken kívűl nem roncsolódott nagyon el a hajam, így a gyengébb sampont és az erősebb balzsamot választottam. Az eredmény pedig maga volt a csoda. Soha életemben nem volt még ennyire puha, könnyű és élettelteli a hajam. Ez nem változott a rendszeres használat mellett sem. Mindig ugyanolyan mesés eredménnyel zárult a hajmosásom. Egyáltalán nem irritálta a fejbőrömet, nem okozott korpásodást, nem nehezítette el a hajam..csodaszernek bizonyult nálam, ha tehetném állandóan csak őket használnám viszont az áruk elég húzos a kettő együtt 10 ezer Ft körül van, és sajna a kiszerelés se tart olyan sokáig egy igazán hosszú és dús haj esetében. Mindemelett akkor is IMÁDOM!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

SchmitterBettina

2021. február 10.

Még a Notinon rendeltem 750 ml kiszerelésben a balzsamjával együtt kedvezményesen. Szőkítés miatt is és vastag szállú hajam van.Kb 3 hónap rendszeres használat után írom le véleményemet. Ez sampon borzalmasan kiszárította a fejbőrömet , állandóan viszketet a fejem és nagy darabokban jött le a fejbőröm. Borzalom volt. A hajvégeimre se volt jó hatással, már akkor éreztem , mikor mostam ki a hajamból, hogy szárít. Senkinek nem ajánlom, akinek szárazabb a fejbőre. A balzsamja viszont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

sarah0425

2020. december 20.

Nagyon szeretem, mindig is jó hatással volt a hajamra. Régóta használom csak egy baja van, a hajam még ezelőtt megszokja mielőtt kifogyna a tubus és okoz egy kevés száraz korpát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

karet

2020. június 2.

Ma hasznaltam eloszor. A Kerastase Extentioniste samponjat valtottam erre. Felraktam a pakolasat, kb 1 ora mulva mostam hajat. Mar akkor majdnem elajultam, mennyire puha a hajam mar vizesen is, a Kerastase pakolasa nem volt ennyire hatasos. Majd jott a sampon. Nekem karacsonyi zseles szaloncukorra hasonlit az illata, imadom. Eleg volt 2x samponozni, amugy 1x is eleg lett volna csak a pakolas miatt jobbnak lattam 2x. Ezt azert emelem ki, mert a Kerastase samponjanal 3x samponoztam, mire mindenhova elert. Egyebkent igy elso hasznalat utan amit mondhatok, hogy jol tisztitott, eddig jobban tetszik mint az elozo.Kivancsi leszek, hogy mennyit fog birni a hajam hajmosas nelkul, ezzel a samponnal.Ha meglesz a 3 nap, tuti ujraveszem es maradok is ennel. Majd jovok updatelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

maow

2020. március 29.

Feelunique-on mindig akciós a 750 ml-es szett (sampon + balzsam), onnan rendeltem meg, mert sokkal kedvezőbb árban. Gyorsan zsírosodó hajam van, 2, esetleg 3 naponta mosnom kell, tök mindegy, mit csinálok vagy használok. Nem nehezítette el a hajamat (pedig ugye nem zsíros hajra való), szépen tisztított, és mivel jobban felhabzik, mint a legtöbb drogériás sampon, kevesebb is kellett belőle. Hosszú hónapokig elég volt. Csodaszernek nem hívnám, de nagyon korrekt sampon, szerettem, és tervezem is újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

tiri

2019. december 3.

Nekem nagyon bevált a száraz hajamra.Nővéremnek normál göndör haja van és neki is szerelme lett ez a sampon.Barátomnak, akinek erősebb szálú a haja viszont nagyon nem.Egy nap után zsíros és ilyen ,,fehér-darabkás" lett a haja tőle, Szerintem csak olyan vegye akinek tényleg igénye van rá, mert annak csodaszer lehet.

Update:
Lassan már egy éve használom és amíg meg nem szűnik, nem fogom leváltani. Egyáltalán nem töredezett a hajam amióta ezt használom és emiatt gyorsabban is nő, mint eddig bármikor.Hatalmas kedvenc lett, én nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Update:

farkasdorii98

2019. november 7.

Az elején szuper volt, azt hittem, hogy megtaláltam A sampont, sokkal puhább és szebb lett tőle a hajam. Viszont így 3-4 hónap használat alatt azt vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a hajam és le is lapítja, plusz néha viszket is tőle a fejbőröm.(balzsammal együtt használom) Nagyon akartam szeretni, de nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

blackberry

2019. augusztus 27.

Vékonyszálú, szőkített hajamra tökéletesen bevált. Fényes és sokkal egészségesebb kinézetű lett tőle a hajam. Balzsammal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Theodora

2019. május 27.

Nekem egyáltalán nem jött be, pedig sokat reméltem tőle. Sajnos kapásból majdnem literes kiszerelést rendeltem belőle. Elhasználom, de semmi extra, egy párszáz forintos sampon ugyanezt vagy még többet tud.
Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Alig várom, hogy elfogyjon.

TeaS

2018. december 27.

Nekem “normál” hajam van kb 4 naponta kell mosni, de sajnos ezzel csak 3 napot bír, tehát picit gyorsabban zsírosodik. Viszont nagyon tápláló, lényegesen puhább, simább, fényesebb mint bármilyen más sampontól. És minőségben még így is felülmúlja drogériás társait. Mivel a magasfokú hidratálás miatt nem törnek egyáltalán a hajvégeim sem, olyan mintha gyorsabban nőlne a hajam, úgyhogy végül nagyon megszerettem. Valamit valamiért..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.