Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Hajsimító, formázó krém a puha, fényes finisért. Véd a hajszárító és a hajvasaló roncsoló hatása ellen.

andrea91

2015. szeptember 20.

Nagyon szerettem ezt, már nem használom, mert nehezen hiszem el hogy ezt mondom, de le tudtam allni a vasalassal es a szárítással is, vagattam, és találtam egy koreai szérumot ami a kezelhetetlen szöszös össze-vissza göndör-hullámos hajamból egy álom szösz mentes laza, egyforma szép alig hullámos csodát csinál mindenfele szárítás es vasalas nélkül - de addig előszeretettel használtam ezt, nem tudom mennyire védte a hajm, de nagyn sokat puhított rajta. Kellemes illata van, sokáig eleg. Minusz csillg az ára miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol