Tigi

Ár:   4780 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Piko888

2017. október 14.

Ezer éve szerettem volna már valamilyen Tigi terméket, gondolatban összekapcsolva a márkát a szuper minőséggel, de soha többet Tigi. Nem hogy nem hidratál, de még brutálisan szárít is, garantált gubanc a végeredmény. A tangle teezernek is feladja a leckét és sok hajszál veszik oda a küzdelemben. Száraz hajra még csak csak el egy, de nem sokkal jobb. Mondanám, hogy elhasználgatom, de így hogy :(.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

vivuss87

2017. április 12.

Nos ez a termék nagyon érdekes, kb semmit sem ér. Ami számomra nagy csalódás, mert eléggé Tigi fan vagyok. Gondoltam az S factor család még sokkal jobb mint a Catwalk vagy a Bed head. Ez a cucc nem. Az illata valami eszméletlenül szuper, sokáig érzem a hajamban, de ezen kívül semmit sem tud. Hiába fújkálom a hajamra, egyáltalán nem könnyíti meg a fésülködést, és kb semmit sem csinál a hátközépig érő, gubancolódásra erősen hajlamos hajammal. Nagyon szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

CamomilleRose

2016. május 3.

A családba tartozó samponnal és kimosást igénylő balzsammal használtam együtt. Sokat javított a hajam állapotán, az illata nagyon kellemes. Rohanós napokon a sampon mellé csak ezt használtam, úgy is működik. Ez bizony ötcsillagos termék, az egész termékcsaláddal elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Ency

2014. április 28.

Őt is imádom ,jó illat van ,sokáig elég ! :) Jobbak mint Elseve és társai ,azoktól állandóan viszketett a fejem !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

pitypango

2014. március 7.

Sima kis kifésülő balzsam friss gyümölcsös illattal, nem több, nem kevesebb... Ajándékba kaptam, így elhasználom, de magamnak már nem venném újra az ára miatt. Hasonló hatást kapunk a Schwarzkopf professzionális fújós balzsamjaitól, de kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Keesia

2013. március 7.

Anyukámnak van ilyen, amikor otthon vagyok mindig lecsapok rá.
Isteni illata van, és a végeredmény mindig kellemes tapintású haj, de semmi nagyon különleges hatást nem vettem észre. Mivel ez egy tápláló termék, nekem pedig egészséges a hajam, ez azt hiszem nem kifejezetten negatívum. Anyukámnak az őszülő, "idősebb" hajára ajánlotta a fodrásza, ő nagyon szereti, és nagyon szép egészséges és puha is a haja, úgyhogy én megadom neki a max pontot!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Anyukámnak van ilyen, amikor otthon vagyok mindig lecsapok rá.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract, PEG-12, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.