Best of Beauty 2019

Tigi

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Szálkátlanít és megszelidít. A Smoothing Lusterizer simító krémmel azonnal fényessé, simává varázsolhatja a frizuráját. Bármilyen típusú és hosszúságú haj azonnal elegánsan sima, csillogó lesz. Különleges hidratáló összetételének köszönhetően jelentőssen lecsökken a szárításra fordított idő, és csillogó fényt kölcsönöz a hajának.

Eredmény: Csillogó, sima haj.
Hajtípus: Bármilyen hosszúságú és textúrájú.
Jellemzői: Hidratál, szálkátlanít, lerövidíti a szárítási időt, ellenáll a párának.

Heine

2019. április 20.

Nagyon kevés is elég belőle, ezért egy flakon a végtelenségig kitart (pedig extrém hosszú hajam van, és én általában vállalhatatlanul sokat kenek). Az illata finom, de sajnos hajvasalás után már nem érződik, de nem is ezért használom. Nagyon szép, természetes fényt ad a hajnak, sok bókot kapok, hogy milyen szépen ragyog a napsütésben. Állandó darab marad, jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

BoszorLany

2018. augusztus 8.

Tegnap használtam először. Nekem frissen szőkítettem a hajam vörösből. Szőkítés előtt is durva tapintású, száraz, sprőd hajam volt, de a szőkítés megviselte és 2x olyan száraz lett. Emiatt döntöttem úgy, hogy az átlagosnál drágább fajta ápolásra lesz szüksége a hajamnak. Hosszas kutakodás és vélemények olvasása után úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a terméket.
Azt kell hogy mondjam nagyon meglepődtem. Kicsit se számítottam arra az eredményre amit ez a termék nyújtott nekem.
A hajam olyan mint ha meg se történt volna a szőkítés. ( már mint állagra nem a színre ) . Ráadásul nincsen sprőd hatása se a hajamnak. Tökéletes ***** (megj.: Tigi Sampon + kondiciónáló, Tigi hajmaszk, és Tigi hővédőt is használtam) lehet az együttes használata hozta ki az eredményt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Linduska

2018. július 22.

Hosszú, vastagszálú hajra használom. A krémben lévő csillámok nagyon szép fényt adnak.
Tényleg megszelidít, szálkátlanít, hidratál, nem zsírosít. Puha, sima lesz a hajam. Vizes hajra kenve használom.
Évek óta használom. Jó az illata, és hatásos. Nem olcsó, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Évek óta használom. Jó az illata, és hatásos. Nem olcsó, de megéri az árát.

koc

2017. augusztus 29.

Extra rövid (3 cm), sűrű és hullámos hajamra vettem nyárra, hogy minél kevesebbet kelljen bindzsizni a frizurámmal, hogy ne úgy nézzek ki mint Justin Timberlake 95-ben. Sajnos csalódás volt, mert semennyit sem egyenesített a hajamon még úgy sem, hogy szárítás után forró lapvassal is nekimentem. Vastagítja a hajszálakat, merevíti a hajat. Nem mondom hogy rossz, de amit elvártam tőle, sajnos nem teljesíti.
Update: Levonok egy csillagot, mert nemhogy nem simít, de hajvasaló nélkül egy kunkori szöszgombóc van a fejem tetején! Más, olcsóbb simító-egyenesítő termékek jobban teljesítettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

narancsdzsem

2017. augusztus 16.

Kiváló fogás! Hosszú, vastag szálú, sprőd, hullámos hajam e nélkül vattapamacs lenne. Mogyorónyi kence a vizes hajon és utána sima hajszárítóval-kefével megszárítva rendezett, PUHA, sima lesz. El sem hiszem. Mindenképpen érdemes kipróbálni. Tigi honlapról lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Miposhka

2017. június 8.

Sokáig csak állt a polcomon, mert több Tigi termékkel együtt vettem meg, aztán elkezdtem használni és nagyon elégedett vagyok. Tényleg nagyon sokáig elég, így megéri az árát, hatását tekintve pedig szuper. Én a vizes hajamra használom úgy, hogy egy kb. mogyorónyit összedörzsölök a tenyeremben és az ujjaimmal fésülöm ki a hajam. Puha lesz tőle, nem gubancolódik és egyébként az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

ddorcsii

2017. április 17.

Mániákus hajegyenesítő vadászó vagyok, szerintem nincs a piacon olyan termék amit még ne próbáltam volna, és számomra ez a legjobb! Táplál, véd a hőtől, lerövidíti a hajszárítás idejét puha és szuper finom illatú lesz tőle a hajam! Derékig érő hajam van ,és nekem egy évig kitart egy tubus szóval szerintem igazán megéri rá befektetni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Kacuprof

2016. szeptember 27.

Néhány használat után azt tudom mondani, hogy valóban azt adja, amit ígér: a hajam csillogó, puha lesz tőle, eltünteti a szálkás hajvégeket (bár nem sok van belőle szerencsére :) ) A hajam finoman göndör, egészen könnyen kiegyenesíthető, és két gyerkőc mellett az időtényező nagyon fontos szempont számomra és a szárítási időt valóban lerövidíti. Negatívumként kiemelném, hogy talán túl puha is lesz tőle a hajam, talán jobb volna, ha adna tartást a frizurámnak, de hatalmas plusz pont, amiért egyáltalán nem zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Arra a monszun időjárásra vettem, ami mostanság is van.... Nedvesség, víz, pára, ezeket nem bírja a hajam, szóval ez a termék meg elég sokat igért. Ritkán használom, mert csupa ezüst csillám az egész sajnos. Nagyon nem bírom a csillámokat, nem tudom minek került bele. Az illata, mint a gyerek kanalas szirup, szóval iszonyú gejl. Lehet ezek nélkül többet elővenném, és használnám is, de így marad a fényévenkénti használat, és így nem is annyira hatásos, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

sz.rita33

2014. április 12.

A legfantasztikusabb illatú hajápoló termék: eperes-johurtos jégkrém illata van. Elképesztő csillogást ad a hajamnak és sokkal lágyabb, könnyebben vasalható tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.