Timotei

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. október 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Normál és fénytelen hajra. Segít visszaállítani az egészségtelen haj természetes fényét. A haj finom szerkezetű, könnyű és selymes tapintású lesz. PH semleges és parabénmentes.

Kiszerelés: 250 ml

nikus23

2013. február 17.

Nekem nagyon tetszik az illata, amúgy egész jó sampon, meg voltam vele elégedve de persze minden másik nap meg kellet mosnom vele a hajam... egy próbát biztos megér.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

doramora

2013. január 20.

A londoni "családom" használta mindig ezt a sampont, az illatát nagyon szerettem, de amúgy semmi extrát nem tud. Olyan, mint bármelyik másik sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

DoriAngel

2013. január 9.

Olcsó, remek az illata, de sajnos a száraz hajamon ez sem segített, így nálam 4-est kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Stella9

2012. november 7.

Olcsó, jól tisztít és nekem nagyon tetszik az illata, kellemes (nem úgy, mint pl. az Avonos samponoké :/ ).
Én 300 forintért vettem, hát annyit röhögve is megér :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Én 300 forintért vettem, hát annyit röhögve is megér :D

Eni27

2012. november 5.

ahhoz képest hogy milyen olcsó, jó kis sampon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

ahhoz képest hogy milyen olcsó, jó kis sampon

claudia

2012. október 31.

Rámjött a pénzköltés és le akartam cserélni végre az Alverdés borzalmat, így nem tudtam neki ellenállni :) 300ft, jó illatú és tetszetős kis csomagolás...kell ennél több? :P Kevés is elég belőle, nagyon jól habzik brutálisan tisztít. Nekem kicsit hamarabb zsírosodik tőle a hajam, de ezt még elviselem az alverdés malőröm után. Fényes nem igazán lesz tőle a hajam mert csak a tövére rakok sampont a hosszát max a habbal szoktam leöblíteni, viszont érzem mintha ápolná a fejbőrömet (tudom ez hülyén hangzik) de nem húzódik hajmosás után.
Elhasználom, aztán nem veszek többet csak ha teszteltem több szilikonmentes sampont. Minth arra vágyódna a fejbőröm,hogy lélegezzen...Nem tudom.
Összességében tuti kis sampon: tisztít, egy borsónyi is elég belőle, előre láthatólag 4 hónapig elég adag nevetséges összegért és isteni az illata. Jár az 5*.
(balzsamját nem láttam rossmannban :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

(balzsamját nem láttam rossmannban :( )

Milka

2012. október 25.

gyerekkorom nagy kedvence, de már csak natúr dolgokat használok (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

gyerekkorom nagy kedvence, de már csak natúr dolgokat használok (:

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.