Tisserand Aromatherapy

Ár:   £5.75   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LondonBee, Módosítva: 2017. július 7.

Ár:   £5.75
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Természetes és hatékony dezodor, mely gyengéden ápol, lehetővé teszi a bőr természetes légzését, a pórusok elzárása nélkül.
Frissítő és könnyű aromával rendelkezik. Gyorsan felszívódik és nem tapad. 24 órás védelem. Ez a termék egy dezodor, nem izzadásgátló; NEM tartalmaz alumíniumot, parabéneket, szintetikus illatokat vagy MCI / MI-t. Csak tiszta illóolajokat tartalmaz. A terméket és összetevőit állatokon nem tesztelték.

LondonBee

2017. június 28.

Alumínium-mentes dezodort kerestem, és az egyik ismerősöm ajánlására vettem meg ezt a terméket. Elsőre furcsa volt az illata, nem a megszokott púderes női vonalat kaptam, hanem egy erős-fűszeres illatot. Hamar hozzá lehet szokni, ugyan kicsit nehezen tudtam a parfümömmel elképzelni, de végül az is sikerült.
Már a használat előtt tudtam, hogy nem várhatom azt a hatást amit egy izzadásgátlótól, de nem tudtam pontosan mire is számítsak... ezen a téren egyáltalán nem működött, ha melegem volt, folyt rólam a víz, ha nem, akkor nem. Sajnos minden reményem ellenére, nem tudtam megszokni ezt az oldalát, bármennyire is szerettem volna.
Az illata sokáig érződik (talán nem 24 óráig), nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Az illata sokáig érződik (talán nem 24 óráig), nem hagy foltot a ruhán.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.