Tom Ford

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. június 28.

Ár:   15 500 Ft
Kategória:   Sminkek szájra

Tom Ford elképzelése a modern sminkekről ihletett minden egyes árnyalatot. Ezek a krémes rúzsok olyan egzotikus, értékes és tápláló összetevőket tartalmaznak, mint például a brazíliai murumuru és shea vaj, illetve a kamillából nyert olaj gondoskodik az egyenletes és hibátlan felvitelről.

Smink ikonok: Tom Ford rúzs

Ár: 5.000 ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost
Ár: 12500.-Új , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915.-)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kamea

2021. július 5.

09 True Coral Metallic árnyalat, 2 g-os mini kiszerelés. Bírom ezeket a kis minirúzsokat. Egyrészt ki lehet próbálni őket anélkül, hogy be kellene ruháznom egy teljes kiszerelésre. Másrészről pedig megvan a halvány esélye annak, hogy el is tudom majd használni őket. Ugyanakkor a kidolgozásuk is ad némi luxusérzetet. Ez a Tom Ford mini is nagyon cukin néz ki kívül-belül. Jópofa az is, ahogy bele van vésve a TF logo még ennek a kis mininek a tetejébe is.
Eddig még nem volt szerencsém, vagy inkább indíttatásom a márka termékeihez. A rúzs színe már kitekerve is gyönyörű és ahogyan azt a neve is sugallja, korallos, narancsos, enyhe gyöngyházfénnyel. Az Estée Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre rúzsom 310-es Hot Chills árnyalata némileg élénkebb nála, a Shiseido rúzsom 525 Sound Check árnyalata pedig egy ici-picit halványabb és annak a finishe se magasfényű, mint ennek, hanem inkább púderes. Ez a rúzs színre e kettő árnyalat között, középen foglal helyet. Igazi nyári viselet ez is, csakúgy, mint az EL Hot Chills, jól illik a lebarnult bőrhöz, és ahogyan azt @szeliger is írja, a kék, vagy a zöld szemekhez.
Felkenve krémes, fényes, ebből adódóan rajtam enyhén csúszkálós is. Az ajkakat is többször át kell kennem, hogy a megfelelő fedést elérjem vele. Kellemes viselet, cserébe óránként újra kell rúzsoznom, mert beszívják az ajkaim. Egy szájfénynek fél órát kell kibírnia az ajkakon, ez rúzsként kibír kétszer annyit, de az elvárás 2 óra lenne minimum. Iváskor a pohár szélén erős nyomot hagy. Azt, hogy bírja az evést, nem vártam el tőle. Értem én, hogy ápoló is, fényes is, meg krémes is, de a pigmentációjával és a tartósságával akkor se vagyok elégedett. Véleményem szerint egy ilyen árkategóriájú rúzsnak teljesítenie kellene ezeket az elvárásokat az ápoló hatás megtartása mellett is. Ezt onnan is tudom, hogy azért léteznek olyan rúzsok, amiknek ez már sikerült.
Sajnos, ez most csak amolyan „majd elkenegetem” kategória lett nálam, attól függetlenül, hogy valószínűsítem, hogy az árnyalatok között vannak minőségbeli eltérések. Egy Tom Ford nem hiszem, hogy megengedhetné magának ezt! Szóval… nem vett meg magának, ebből kifolyólag biztosan nem fogom megvenni én se teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

KezdoManias

2021. június 17.

Spanish pink - egyszerűen gyönyörű halvány rózsaszín árnyalat, mindenemhez megy, legszívesebben csak ezt használnám! A tok elegáns, masszív, szögletes - nekem emiatt talán nehezebb is a használata, a legtöbb rúzst könnyebb megfogni, kézben tartani, ez az átlagnál több helyet is foglal el a táska kis zsebében. No de itt ugye nem a praktikum a cél, és különösen nem az hogy "átlag" legyen.

A rúzs maga - nos, amikor nagy csinnadrattával először felkentem, majdnem megkönnyeztem. No nem a szuper minőségét, hanem hogy mennyire kiemeli a száraz részeket, mennyire belefut a redőkbe. Hiába pigmentált kellőképp. Tette ezt akkor is, miután leradíroztam az ajkaimat a Tom Ford ajakradírommal. Belátom, én extrém példány vagyok, sokkal jobban teljesítenek a szárazságot eltakaró hidratáló-krémes rúzsok rajtam, és ez is biztos sokkal szebb lesz, ha valami véletlen folytán tökéletes(ebb) állapotban lesznek az ajkaim. (Kenegetem folyamatosan, sajnos ez a genetika műve.)
Tartósság? Talán közepes. Számomra nem cél, szívesen kenekedek akár óránként, főleg ha hidratál, táplál is a rúzs. Ez a példány ebből a szempontból talán semleges. Nem szárít, nem ápol.

Gondolkodtam, hogy talán érdemes lenne eladni, de inkább próbálkozom vele, keresem a megfelelő alkalmat, hátha sikerül felpontoznom. Addig viszont 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 17.

angyalka1225

2021. június 16.

Régóta fentem rá a fogam, hogy a "melyik luxus rúzsról fogom azt gondolni végre, hogy ez a tökéletes"-dilemmám újabb fejezetét nyithassam meg. Nos, nem mondom, hogy megtaláltam volna, de mellényúlásnak se érzem, esetleg a színét, mert úgy emlékeztem, erről olvastam, hogy lilás-fuksziás, közben ez (Love crime) egyszerűen lilás-bordós, amiből van már elegendő a tarsolyomban. :-/ Szóval azoknál nem tud többet, szépen kopik, nem szárít, de nem is hidratál. Féláron megérte, ősszel biztos sokat elő fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

szeliger

2021. június 4.

Kaptam én is vásárlás mellé egy három színt tartalmazó mintát ebből a rúzsból. Állítom, hogy jobban megérte, mint maga a rendelés!
A középső, 09 True Coral árnyalattal tettem először próbát. Azért is, mert többnyire élénk színű rúzsokat hordok, meg azért is, mert inkább a fuksziás, rózsás árnyalatok szoktak bejönni, a korallok sokszor cserbenhagynak, nincsenek összhangban a bőrtónusommal. Erre itt van ez a csodás korall, amivel annyi sok dicséretet kaptam: a szín telitalálat. Nem tudom, hogy mi lehet benne, de a szemeim szinte kéken világítanak, ha ez rúzs van rajtam, gyönyörű nyári sminket tudok vele készíteni, úgyhogy van esélye teljes kiszerelésre.
A színt elhagyva a minőségre sem lehet panaszom. A mellé adott mini ecsettel viszem fel, könnyen és szépen lehet vele dolgozni. A rúzs krémes, de nem annyira puha, hogy a ráncokba kifutkározzon. Az ajkakon kellemes viselet, nem cserepesedik. Tartóssága közepes, evés-ivás nélkül órákig jól bírja.
Nagyon tetszik, ezért aztán még nem tudtam rászánni magam, hogy a másik két színt is kipróbáljam, de előbb-utóbb sort kerítek rá és beszámolok róluk is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 4.

Wey1122

2021. január 2.

Annyira vágytam erre az ikonikus rúzsra ,de az ára visszatartott! Volt kuponom a D.-ba,na egye fene egyszer élünk nekem is kell az ikon. Interneten néztem a színeket mindenképp olyat akartam amit mindennap tudok használni,alkalmi színem van elég!Indian Rose,szép műve szín,akár szuper is lehetne! Nem tartós,evést nem bírja ivást immel-ámmal.Ami pozitívum az abszolút nem szárít,ápol.Csomagolása valami csodás🤗! Még megpróbálkozok a széria matt sorozatával az hátha jobban bejön.Ára .... hát jobb nem róla beszélni.Mindenképp jó lenne kipróbálni,csak nagyon kevés helyen forgalmazzák,így marad az internet!
Update,2021.01.02
Tom Ford Fucking Fabolous limitàlt kiadàs,Fekete Matt csomagolàs a piros rúzs ami benne van hàt az valami csodaszép :) Ö volt a karàcsonyi és a szilveszteri rúzsom evés ivàs meg se kottyant neki szépen kopik. Interneten rendeltem .Nem hittem a szememnek,hogy kapni lehet és akciósan 35 Euró volt.Ma rànéztem a Lookfantasicra és még mindig volt ,hàt gyorsan rendeltem mégegyet! Kàr,hogy maszkos idöket élünk,de akkor is imàdom :) Ez az àrnyalat és a Pussycat maximàlis pontszàm,az Indian Rose csak 4 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Update,2021.01.02

mlaau

2020. november 26.

Nagyon szeretem ezt a rúzst! Sokáig a számon marad,és hidratál is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Nagyon szeretem ezt a rúzst! Sokáig a számon marad,és hidratál is!

Pirosarany

2020. augusztus 1.

Spanish pink, Pink dusk, Twist Of Fatelatot birtokosa vagyok. Hosszú távú, mégis szuper tápláló rúzsok.
Murumur vaj és a kamilla olaj ultrakrémes textúrát adnak, amely hihetetlenül sima ajkakat varázsol. Az első felkenés után jól észre vehető a különbség, nekem nem szárítja az ajkamat! 😉Jó pigmentált, luxus cikk 💓💓
Kedvenc rúzsom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Kedvenc rúzsom!

Lilka

2020. július 15.

Tom Ford- Love Crime tulajdonos lettem. Ez egy krémes rúzs, tehát suru formula, na ezt érezni fogod az ajkaidon. A krémességéhez viszonyítva bizony fele annyira sem hidratálo...ez tény...na ezt is érezni fogod az ajkaidon :) Egyszoval nem egy konnyed viselet. Ezt jobb, ha tudod. Viszont mikor felkened akkor érzed a kulonbséget, mikor egyhúzásra egy olyan gyonyoru színt varázsol az ajkadra, amit a high end rúzsok terén én eddig csak ennél a rúzsnál tapasztaltam... és bizony mikor ezt a rúzst viselem holgytársaim elgondolkoznak azon rá e kérdezzenek, hogy milyen rúzst viselek, mert igen ott van az a luxus kulcsín ami a Tom Ford rúzsokban rejlik és nem csak a csomagolásban...Hogy árban megéri e, a válaszom relatív...számomra igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

schnau.adelle

2020. július 1.

Imadom a Tom Ford rúzsokat.
Kényelmes viselet, intenzív színek..luxi csomagolás❤️❤️❤️
A Chanel után a Tom Ford a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Imadom a Tom Ford rúzsokat.
Kényelmes viselet, intenzív színek..luxi csomagolás❤️❤️❤️
A Chanel után a Tom Ford a kedvencem

wxy520

2020. június 8.

True coraln 09-es árnyalatot kaptam barátnőmtől. Nagyon szép a színe, tartós is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Trioctyldodecyl Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Lanolin Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Squalane, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cholesterol, Linoleic Acid, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Cholesterol
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Carmine / CI 75470, CI 77400, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Squalane eo 1 0

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Színezék. Piros.