Tom Ford

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. június 28.

Ár:   15 500 Ft
Kategória:   Sminkek szájra

Tom Ford elképzelése a modern sminkekről ihletett minden egyes árnyalatot. Ezek a krémes rúzsok olyan egzotikus, értékes és tápláló összetevőket tartalmaznak, mint például a brazíliai murumuru és shea vaj, illetve a kamillából nyert olaj gondoskodik az egyenletes és hibátlan felvitelről.

Smink ikonok: Tom Ford rúzs

Ár: 10000 , Eladó: DEvelin26
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,postai út és foxpost is megoldható.
Tom Ford Lip Color Rúzs Pussycat
Ár: 10000 Ft , Eladó: PetraI84
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: csak személyes átvétellel Budapesten

Pirosarany

2020. augusztus 1.

Spanish pink, Pink dusk, Twist Of Fatelatot birtokosa vagyok. Hosszú távú, mégis szuper tápláló rúzsok.
Murumur vaj és a kamilla olaj ultrakrémes textúrát adnak, amely hihetetlenül sima ajkakat varázsol. Az első felkenés után jól észre vehető a különbség, nekem nem szárítja az ajkamat! 😉Jó pigmentált, luxus cikk 💓💓
Kedvenc rúzsom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Kedvenc rúzsom!

Lilka

2020. július 15.

Tom Ford- Love Crime tulajdonos lettem. Ez egy krémes rúzs, tehát suru formula, na ezt érezni fogod az ajkaidon. A krémességéhez viszonyítva bizony fele annyira sem hidratálo...ez tény...na ezt is érezni fogod az ajkaidon :) Egyszoval nem egy konnyed viselet. Ezt jobb, ha tudod. Viszont mikor felkened akkor érzed a kulonbséget, mikor egyhúzásra egy olyan gyonyoru színt varázsol az ajkadra, amit a high end rúzsok terén én eddig csak ennél a rúzsnál tapasztaltam... és bizony mikor ezt a rúzst viselem holgytársaim elgondolkoznak azon rá e kérdezzenek, hogy milyen rúzst viselek, mert igen ott van az a luxus kulcsín ami a Tom Ford rúzsokban rejlik és nem csak a csomagolásban...Hogy árban megéri e, a válaszom relatív...számomra igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

schnau.adelle

2020. július 1.

Imadom a Tom Ford rúzsokat.
Kényelmes viselet, intenzív színek..luxi csomagolás❤️❤️❤️
A Chanel után a Tom Ford a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Imadom a Tom Ford rúzsokat.
Kényelmes viselet, intenzív színek..luxi csomagolás❤️❤️❤️
A Chanel után a Tom Ford a kedvencem

wxy520

2020. június 8.

True coraln 09-es árnyalatot kaptam barátnőmtől. Nagyon szép a színe, tartós is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

florcsiii

2019. augusztus 16.

UD.: Azóta megvettem még 4 árnyalatot: Spanish Pink, Jasmine Rouge, Pussycat (matt) és Fucking Fabulous (félmatt). A Spanish Pink vállalhatatlan, foltos, nem is értem a hype-ot körülötte, kb 1500 forintos rúzs szint. A Pussycat gyönyörű színű, jól pigmentált és extra tartós, az minden forintot megért. A Fucking Fabulous, ami egy limitált kiadás, kb. beszerezhetetlen, akkora becsben van nálam, mint ha a magyar korona lenne :D Matt fekete tartója van, ami extra gyönyörű, a beltartalom egy félmatt kékes piros szín, ami teljesmértékben én vagyok. A Jasmine Rouge egy kicsit félrenyúlás volt, ugyanis rendkívül hasonlít a fucking fabulous színéhez, talán kicsit rózsaszínesebb, ez 'sima' finishű, nem vagyok tőle elájulva, könnyen csúszkál és minden leszedi. Összességében azt tudom mondnai, hogy a matt-ok nagyon jók, hozzák az árért várt minőséget, de a fényes verzió annyira nem nagy durranás, marad a 4*.

2018.06: Imádom Tom Ford-ot, minden amit csinál tetszik, szóval nem volt kérdés, hogy a smink szekcióját is bevizsgálom. Ezen a területen még kezdő vagyok, egy rúzsom van eddig, Cherry Lush árnyalatban. A rúzs tokja letisztult és elegáns, nem is vártam mást tőle, igazából szerintem telitalálat. A rúzs pigmentációja erős, az illata kellemes. Sajnálom, hogy a TF felirat a rúd tetején van, ezért már el is tűnt :( Igazából maga a rúzs nekem nem nyúlt többet, sőt elég gyorsan le is kopik. Ezért csak ritkán szoktam utánanyúlni, inkább csak akkor ha leszaladok a boltba (amikor tudom, hogy nem eszem/iszom)...Ez azért elég nagy baj egy ilyen kategóriájú rúzsnál :D Mindenképpen ki szeretném még próbálni a folyékony matt verziókat, lehet azokkal több szerencsém lesz. Az elvakult imádatom miatt adok csak 4*-ot és nem kevesebbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

andrea91

2019. június 22.

Hát most megint nem tudok sok jót mondani. Annyira szerettem volna TF nudeját, a sok rossz nude után amit próbáltam, de sajnos nem. És én itt el is engedtem a nude színt teljesen. Ennek már több mint egy éve és azóta boldogabb vagyok:D szóval annyira nem nagy szám ez. Csak tökéletesen hidratált ajkakon olyan szép, de hát olyankor bármi jól áll, és persze tudom hogy nagyrészt a tom fordot használok élmény miatt veszünk tom fordot, aztán utólag meg be sem ismerjük ha annyira nem is jó...:) de azért valahogy ennyiért én mégis olyat vártam ami széppé tesz átlagos napokon is. És ezt attól eltekintve mondom hogy a szín nem tetszik magamon. Lehet más színeknek a minősége is jobb szóval ha kifakul az emléke ennek a nude-nak majd lehet teszek még egy peóbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

annama

2019. május 21.

Az original sin árnyalatot használom, nagyon szeretem. Ahogy a neve is elárulja, vörös és csábító. A rúzs nagyon szépen, egyenletesen kopik, a fénye természetes, mint a jól hidratált bőré, nem maszatolódik a széleken, nyugodt vagyok, ha viselem, hogy nem fogok egy véletlen kézmozdulat után bohóc arccal mászkálni, így nincs az a kényszerem sem, hogy folyton ellenőrizzem, jól festek-e még a vörös számmal. A csomagolása is nagyon tetszik, gyermekkori nosztalgiát ébreszt bennem, mert arra az elegáns, csillogó bűvészdobozra hasonlít, amelybe belefektettek egy csinos nőt, s lemezekkel feldarabolták, majd épségben előbújt a produkció végén, s meghajolt. Ez a rúzs jól illene egy ilyen mutatványhoz :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

dianae

2019. március 31.

Ruby Rush árnyalatot választottam, csodás piros szín, szuperül pigmentált, nagyon jól lehet felvinni az ajkakra, biztos fogok még több színben is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

karaibrahimgil

2019. január 10.

Tom Ford nagyon ért a külcsínhez. Sötét színek, letisztult formák, minőségi alapanyagok. Ennek el is kéri az árát. Igazából ez az, ami bosszant. Szerintem erősen túlárazottak a termékei. Nem rosszak, csak éppen töredékáron is találhatunk olyat, ami felveszi velük a versenyt.
Én például nem vagyok nagy rúzsos. Úgy értem, minden reggel kifestve indulok el a munkába, de a rúzs az egyedüli, ami nagyon hamar lekopik. Fixálhatom akármivel, de ha folyamatosan eszem-iszom-beszélek, előbb-utóbb megszabadulok tőle. Mintha nem bírna elviselni. :-D Azért időnként betárazok belőlük, majd csalódottan megválok tőlük.
Tom Ford rúzsának 2 árnyalatát is láthattuk már Wishes ajkain, ezek közül a nude (Spanish Pink) megvan nekem, ezért nem értem a hype-ot. Ezek a krémes állagú, állítólag ápoló rúzsok nagyon csúnyán mutatnak az ajkaimon. Valahogy úgy tudnám leírni, mint amikor egy körömlakk csíkoz. Tökéletlennek mutatja, amit szépítenie kellene. Ezért igazából csalódás. Egy Rimmel ugyanazt tudja. És lefogadom, hogy ha csak az összhatást látnánk, simán összetéveszthetnénk a kettőt.
Szerintem ha a dizájnt lehámoznánk a luxustermékről, csak a termék kifejezés maradna meg, a jelző pedig eltűnne. Pedig elvileg ez a luxus lenne az, ami miatt mélyebben zsebbe nyúltunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

bfatime

2018. július 13.

Nagyon sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e majdnem 17 ezer forintért, de a kiváncsiság győzőtt.
Szép a csomagolás, a színe is /01 spanish pink/, de miután felkentem teljesen kiszárítja a számat, ami különben nem száraz.
Ennyi pénzért ennél többet kellene tudnia egy rúzsnak, Dior nude rúzsai messze verik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Trioctyldodecyl Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Lanolin Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Squalane, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cholesterol, Linoleic Acid, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Cholesterol
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Carmine / CI 75470, CI 77400, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Squalane eo 1 0

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Színezék. Piros.