Best of Beauty 2019

Tom Ford

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. június 28.

Ár:   15 500 Ft
Kategória:   Sminkek szájra

Tom Ford elképzelése a modern sminkekről ihletett minden egyes árnyalatot. Ezek a krémes rúzsok olyan egzotikus, értékes és tápláló összetevőket tartalmaznak, mint például a brazíliai murumuru és shea vaj, illetve a kamillából nyert olaj gondoskodik az egyenletes és hibátlan felvitelről.

Smink ikonok: Tom Ford rúzs

Tom Ford Lip Color Rúzs Luxus Rúzs 22
Ár: 6000 , Eladó: bfatime
Állapot: PÁRSZOR PRÓBÁLT, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: fizetés banki utalással
Tom Ford Lip Color Rúzs - Blush Nude 13. :)
Ár: 3500 , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
andrea91

2019. június 22.

Hát most megint nem tudok sok jót mondani. Annyira szerettem volna TF nudeját, a sok rossz nude után amit próbáltam, de sajnos nem. És én itt el is engedtem a nude színt teljesen. Ennek már több mint egy éve és azóta boldogabb vagyok:D szóval annyira nem nagy szám ez. Csak tökéletesen hidratált ajkakon olyan szép, de hát olyankor bármi jól áll, és persze tudom hogy nagyrészt a tom fordot használok élmény miatt veszünk tom fordot, aztán utólag meg be sem ismerjük ha annyira nem is jó...:) de azért valahogy ennyiért én mégis olyat vártam ami széppé tesz átlagos napokon is. És ezt attól eltekintve mondom hogy a szín nem tetszik magamon. Lehet más színeknek a minősége is jobb szóval ha kifakul az emléke ennek a nude-nak majd lehet teszek még egy peóbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

annama

2019. május 21.

Az original sin árnyalatot használom, nagyon szeretem. Ahogy a neve is elárulja, vörös és csábító. A rúzs nagyon szépen, egyenletesen kopik, a fénye természetes, mint a jól hidratált bőré, nem maszatolódik a széleken, nyugodt vagyok, ha viselem, hogy nem fogok egy véletlen kézmozdulat után bohóc arccal mászkálni, így nincs az a kényszerem sem, hogy folyton ellenőrizzem, jól festek-e még a vörös számmal. A csomagolása is nagyon tetszik, gyermekkori nosztalgiát ébreszt bennem, mert arra az elegáns, csillogó bűvészdobozra hasonlít, amelybe belefektettek egy csinos nőt, s lemezekkel feldarabolták, majd épségben előbújt a produkció végén, s meghajolt. Ez a rúzs jól illene egy ilyen mutatványhoz :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

dianae

2019. március 31.

Ruby Rush árnyalatot választottam, csodás piros szín, szuperül pigmentált, nagyon jól lehet felvinni az ajkakra, biztos fogok még több színben is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

karaibrahimgil

2019. január 10.

Tom Ford nagyon ért a külcsínhez. Sötét színek, letisztult formák, minőségi alapanyagok. Ennek el is kéri az árát. Igazából ez az, ami bosszant. Szerintem erősen túlárazottak a termékei. Nem rosszak, csak éppen töredékáron is találhatunk olyat, ami felveszi velük a versenyt.
Én például nem vagyok nagy rúzsos. Úgy értem, minden reggel kifestve indulok el a munkába, de a rúzs az egyedüli, ami nagyon hamar lekopik. Fixálhatom akármivel, de ha folyamatosan eszem-iszom-beszélek, előbb-utóbb megszabadulok tőle. Mintha nem bírna elviselni. :-D Azért időnként betárazok belőlük, majd csalódottan megválok tőlük.
Tom Ford rúzsának 2 árnyalatát is láthattuk már Wishes ajkain, ezek közül a nude (Spanish Pink) megvan nekem, ezért nem értem a hype-ot. Ezek a krémes állagú, állítólag ápoló rúzsok nagyon csúnyán mutatnak az ajkaimon. Valahogy úgy tudnám leírni, mint amikor egy körömlakk csíkoz. Tökéletlennek mutatja, amit szépítenie kellene. Ezért igazából csalódás. Egy Rimmel ugyanazt tudja. És lefogadom, hogy ha csak az összhatást látnánk, simán összetéveszthetnénk a kettőt.
Szerintem ha a dizájnt lehámoznánk a luxustermékről, csak a termék kifejezés maradna meg, a jelző pedig eltűnne. Pedig elvileg ez a luxus lenne az, ami miatt mélyebben zsebbe nyúltunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

florcsiii

2018. július 16.

Imádom Tom Ford-ot, minden amit csinál tetszik, szóval nem volt kérdés, hogy a smink szekcióját is bevizsgálom. Ezen a területen még kezdő vagyok, egy rúzsom van eddig, Cherry Lush árnyalatban. A rúzs tokja letisztult és elegáns, nem is vártam mást tőle, igazából szerintem telitalálat. A rúzs pigmentációja erős, az illata kellemes. Sajnálom, hogy a TF felirat a rúd tetején van, ezért már el is tűnt :( Igazából maga a rúzs nekem nem nyúlt többet, sőt elég gyorsan le is kopik. Ezért csak ritkán szoktam utánanyúlni, inkább csak akkor ha leszaladok a boltba (amikor tudom, hogy nem eszem/iszom)...Ez azért elég nagy baj egy ilyen kategóriájú rúzsnál :D Mindenképpen ki szeretném még próbálni a folyékony matt verziókat, lehet azokkal több szerencsém lesz. Az elvakult imádatom miatt adok csak 4*-ot és nem kevesebbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

bfatime

2018. július 13.

Nagyon sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e majdnem 17 ezer forintért, de a kiváncsiság győzőtt.
Szép a csomagolás, a színe is /01 spanish pink/, de miután felkentem teljesen kiszárítja a számat, ami különben nem száraz.
Ennyi pénzért ennél többet kellene tudnia egy rúzsnak, Dior nude rúzsai messze verik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Wey1122

2018. július 4.

Annyira vágytam erre az ikonikus rúzsra ,de az ára visszatartott! Volt kuponom a D.-ba,na egye fene egyszer élünk nekem is kell az ikon. Interneten néztem a színeket mindenképp olyat akartam amit mindennap tudok használni,alkalmi színem van elég!Indian Rose,szép műve szín,akár szuper is lehetne! Nem tartós,evést nem bírja ivást immel-ámmal.Ami pozitívum az abszolút nem szárít,ápol.Csomagolása valami csodás🤗! Még megpróbálkozok a széria matt sorozatával az hátha jobban bejön.Ára .... hát jobb nem róla beszélni.Mindenképp jó lenne kipróbálni,csak nagyon kevés helyen forgalmazzák,így marad az internet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

adri251982

2018. május 14.

Egy szóval: szerelem :)
Kicsit bővebben: végre megérkezett életem első TF-rúzsa. Rengeteg hezitálás után merészeltem beruházni rá. Már bánom, hogy korábban olcsóbb high end rúzsokkal kísérletezgettem (illetve azon belül a tökéletes nude-dal). Jelentem, a Blush Nude az egyik tuti befutó minden szempontból. Nem Barbie Babás, csak enyhén rózsaszínes, szemet gyönyörködtető matt finish-hel. Nagyon kellemes viselni. Az illata a MAC rúzsokéra emlékeztet, fincsi vanília. Szépen, egyenletesen fed, és ugyanígy kopik is.
/Keats után szabadon az "Óda a Tom Ford-rúzshoz" változattal inkább nem próbálkozom meg, de kb. ugyanazt a pátoszt érzem, csak nem cserépedények keltették bennem a rajongást :) /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Egy szóval: szerelem :)

laanyka

2018. május 11.

Update: Egy Tom Ford rúzsnál csak egy dolog jobb: 2 Tom Ford rúzs :D. Ebből a logikából kiindulva ismét sikerült rá szert tennem. Ezúttal azonban én is a Lip Color Shine kategóriát választottam, a Floric színben. Ismét el vagyok ájulva. A kivitelezés itt is gyönyörű - bár ennek a kiadásnak a doboza kicsit vékonyabb. A rúzs/szájfény keverék pedig egy álom. Tényleg fantasztikus. Az viszont igaz, hogy a pár ezer ft-tal kevesebbe kerülő (és sokkal könnyebben beszerezhető) Chanelnél vagy YSL-nél nem tud többet, de ez egy TOM FORD. Itt már inkább az életértést fizeti meg az ember lánya, és igen, szerintem ezért már megéri befektetni rá. Pl. én a Lorealos Shine rúzsomat is imádom az új szériából, de közel sincs olyan hatása, mint ennek a darabnak. Imádom. <3

Szerintem vannak olyan sminkcuccok, amikből nem érdemes a legmárkásabbat venni, mert az olcsóbbak is fel tudják venni a versenyt velük (pl. szemhélytus)...a rúzs NEM ilyen: mivel igazi rúzsmániás vagyok, nagyon sokféle márkát próbáltam már a drogériásoktól (pl. essence, rimmel stb) kezdve a high endig (pl. chanel, armani, ysl stb), de a TF valahogy mindegyik közül kiemelkedik. Nem azért, mert tökéletes a textúrája (bár nagyon krémes és könnyen felvihető, de sajnos picit szárít) és nem is azért mert hosszan fennmarad és jól bírja az evés-ivást (ezt pl a fele annyiba kerülő MAC is tudja), de még csak azért sem mert nagyon elegáns a tokja, pedig tényleg az :). Hanem mert ha felkened egyből érzed, hogy most egy TF van rajtad, tartást ad és egy kicsit minden csajszi királynőnek érezheti magát..nekem ezért egy hétköznapi színem van (first time), hogy minél sűrűbben érezhessem még egy kicsit jobban magam emiatt a kis csoda miatt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

scorpionqueen

2018. január 18.

Annyira hullámzó minőségűek a Tom Ford rúzsok, hogy érdemes nagyon-nagyon odafigyelni a vásárláskor, különben könnyen csalódás lehet vége. Első körben így jártam én is. Az árnyalatra már nem emlékszem sajnos, de egyszerűen nem értettem a hype-ot, mert egy mezei rúzs volt, semmi, de tényleg szó szerint semmi extrát nem tapasztaltam. Aztán tovább próbálgattam őket és megvettem a Lip Color Shine kiadásból a Floric színt. Ez akkora szerelem lett, hogy újra is vettem és azóta is folyamatosan vadászom. A Lip Color Shine verzió sheer rúzsokat takar, tehát nincs nagy fedőképeségük, ellenben olyan erősen és szépen ápolja az ajkakat, hogy le a kalappal előtte. A Floric gyönyörű rajtam, sheer rúzshoz képest nehezebb textúrával, ami elősegíti a hosszabb fentmaradást.
A sima Lip Color vonalból az Indian Rose volt a következő szerzeményem, ami tökéletes mauve. Jól kenhető, erősen pigmentált. Viselés alatt nem mászkál, fogakra nem transzferálódik, érzetre kifejezetten kellemes, a finishe krémes. Evést-ivást mérsékelten bír, utána könnyű javítani. Az ajkakat nem bántja, a kopása teljesen vállalható. A barázdákat egy kicsit simítja, ha esetleg nem tökéletesen sima ajkakra viszem fel (mert mondjuk elfelejtettem eleget inni). Ja és a Catrice-nek (igen, a Catrice-nek!) van egy színben tökéletes ceruzája, együtt csodákra képesek, olyan ajkakat varázsolnak, amik magukra vonzzák a figyelmet.
A kivitel csodálatos. Nehéz, szögletes fekete tok arany szélekkel, könnyen, jól tekerhető, ránézni is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Trioctyldodecyl Citrate, Caprylic / Capric Triglyceride, Lanolin Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Squalane, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cholesterol, Linoleic Acid, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Cholesterol
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Carmine / CI 75470, CI 77400, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Squalane eo 1 0

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!