Tom Ford

Ár:   $100   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   $100

Ez a selymes olaj arany és platina csillámokkal emeli ki a napbarnított bőr színét, miközben a Soleil Blanc illatával borítja be testünket.

2 árnyalatban kapható: Gold és Rose Gold

florcsiii

2019. június 25.

Mindig imádtam ezeket a csillogós olajokat, úgy kenegetem magamra nyáron, mintha nem lenne holnap..:D Olcsóbb kategóriás verzióim voltak eddig, igazából csak a márka miatti imádatom miatt vettem meg. A külső: 100 kilós vastag üvegben, arany kupakkal, fújókával; az üveg tényleg olyan nehéz, hogy ha este betörnek, simán megvédem magamat. A beltartalom: gyönyörű csillámok, Soleil Blanc illattal. Szerintem szebbek és visszafogottabbak a csillámok, mint az olcsóbb verziókban, de tényleg mindent megfog. Persze hétköznap is be vagyok vele fújva és múltkor vettem észre, hogy a naptáram is csillog :D Engem mondjuk nem zavar, a ruhán nem hagy foltot, az arcomra eddig még valahogy nem került (ami kb. a csoda kategória). De napvégén a karomon (ahova eredetileg fújtam) még látom őket, nyilván nem akkora mennyiségben, mint reggel, de ott vannak. Ami nem tetszik, hogy nehezen ivódik be, sokáig tocsogok az olajban :D. Én 70 euró környékéért vettem, nem bántam meg, mert szerintem nagyon szép kívül-belül és lassan is fogy (pedig fújogatom tisztességgel), de túlárazott, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

andrea91

2019. június 22.

Volt ilyenem, gyönyörű volt de mégsem szerettem annyira. A bőrön az én ízlésemnek nem elég szaténos a hatása, elég darabos benne a csillám ami amúgy nagyon szépen csillog a napom de valahogy mégis mást hatást kedvelek én. Ruhára simán átmennek a csillámok, és őszintén érzetre sem volt a kedvencem. Meg nekem a soleil blanc illata sem a szívem csücske, nem rossz de kicsit fárasztó és sok nekem nyáron szóval én tényleg csak azért vettem mert egy gyönyörű csúcsminőségű olajat szerettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate