Toni & Guy

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2012. február 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

Hajsütőhöz is, minden hajtípusra. Gondolkozz! Ne kockáztasd szép, egészséges hajad egy sima, egyenes frizuráért. Ez a spray hatékonyan megvédi hajad a káros hőhatásoktól, miközben természetes ragyogást és fényt ad. Használatával nyugodtan száríthatod, vasalhatod a hajad, amilyen gyakran csak szeretnéd. Alkalmazás: Tartsd 10 cm-re a hajadtól! Hajszárításhoz fújd be a nedves hajad, míg hajvasaláshoz a már megszárított frizurát. Ezután fésüld át egy ritka fogú fésűvel.

raczjulia

2019. június 1.

Imádtam ezt a sprayt a hajamra használni, akkoriban meg voltam érte bolondulva. Sajnálom, hogy már nem kapható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

silence

2018. november 8.

Nagyon szerettem ezt a hővédő spray-t, szerintem sokkal jobb volt, mint a mostani "utódja". Tökéletes hővédelmet biztosított, jó illatú, puha és sima hajat varázsolt. Sajnálom, hogy már nem gyártják és beszerezhetetlen. 🙁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

TimyeK

2018. február 22.

Illata furcsa volt, de nem rossz, a hajammal viszont semmit se csinált. Kissé ragacsos is volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

fairyqueen

2017. április 11.

Nagyon szerettem egy időben, és úgy vettem észre kevésbé törik a használata mellett a hajam. Az illata mennyei, de az összetevői már kevésbé barátiak....összességében nem rossz, de biztos vannak jobb hővédők is, és az összetevők miatt kénytelen vagyok levonni egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Lunalys

2016. február 11.

Párszor volt csak lehetőségem kipróbálni ezt a terméket, de nagyon meg voltam elégedve vele. Illatra nagyon finom, kellemes. Nem tapadt össze a hajam vagy ragacsosodott össze használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Anettke

2015. október 7.

Én a Toni & Guy-tól sokkal többet vártam, mint amit adott. Sajnos. Pár évvel ezelőtt vettem magamnak karácsonyra egyet. EÍeinte szerettem, az illata is jó volt,aztán költöztünk, pakoltunk és valahogy elfeledkeztem róla. Nem adott olyan plusszt, ami miatt eszembe kellett volna hogy jusson. Nem használtam naponta, sőt talán havonta sem. Mikor a DM-ben meglátom, odamegyek és megszagolom, de eszembe nem jutna újra megvenni. Számomra nagy csalódás, ahogy az akkori pasim is az volt aki miatt megvettem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

papucsallatka

2015. július 11.

teljesen megvoltam bolondulva ezért a hővédőért és az illatáért, hülyére fújtam vele a fejem, de rengeteg ideig elég volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Orsyna

2014. december 2.

Ez sose fogy el úgy érzem..Néha fújok a hajamra ha kivasalom,de semmi extra sőt szerintem kiszárítja a hajam.:/ Akkor inkább nem fújok rá semmit..:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 2.

kisko

2014. szeptember 15.

Nem tudom, hogy árulnak-e még ilyent, de rettenetes élmény volt használni. Kiszárította a hajat, és be is zsírosította. Brrr....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

orsolyanovak

2014. szeptember 12.

Nem nagyon szoktam semmire azt mondani, hogy totális pénzkidobás, na de ez rászolgált... Göndör hajam van, amit néha kiegyenesítek. Igazából egy mini flakonnal 1000 Ft körül volt, ami szerintem nem olcsó. Nem igazán egyenesített, a hővédelmet sem tapasztaltam, de szerencsére úgy összeragasztotta az egész hajamat, hogy mosásnál is megszenvedtem vele rendesen. Szerintem egy normális hajlakk, de egy akármilyen is többet ér ennél a terméknél. Talán az az egyetlen pozitívum megemlíthető, hogy adott egy minimális fényt a hajnak. Nem próbálok több terméket a márkából, ez elvette a kedvem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Cetrimonium Chloride, Trideceth-10
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hydroxycitronellal, Isopropyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.