Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: levenda95, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

lide81

2014. október 31.

A kedvencem volt! ...
Balettpocok, légyszi, küld át honnan rendelted pontosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

A kedvencem volt! ...
Balettpocok, légyszi, küld át honnan rendelted pontosan!

Edit87

2013. december 27.

Jaj de nagyon szerettem, két tubussal használtam el, tökéletessé tette a göndör hajam. Csak ne lenne annyira drága, igaz nekem is közel egy évig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Balettpocok

2013. június 18.

Sziasztok! Nekem a kedvencem göndör hajam van és már mindent kipróbáltam, de csak ez vált be. Sajnos kivonták a forgalomból, de e-bay-en lehet rendelni 4000 Ft-ért! Egy tubus egy évig elég, nagyon szép göndör tőle a hajam és mesés illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

beata.kovesdi

2012. augusztus 2.

Sziasztok! Nekem nagyon bevalt ez a krem!! En evek ota hasznalom, egy flakon nagyon sokaig kitart es masokkal ellentetben en sokat hasznalok a hajamra. Hullamos, vastag szalu es szaraz hajam van igy elbir nagyobb mennyiseget is ebbol a hajformazobol. Csodalatosan loknis lesz tole, nem neheziti el es nem ragasztja ossze a hajam. Igy aztan lemondani sem vagyok hajlando rola, de amiota megujult a T&G termekek kulseje nem talalom :( Tudtok segiteni abban, hogy hol juthatnek hozza? Koszonom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

sheetmusic

2012. május 19.

Nem rossz, de csodát sem tesz. Ápol, de szép tartást nem kell tőle várni... Négy csillagot az ápolás miatt megérdemel, de egyet levonok mert az "illata" valahogy nagyon nem jött be, pedig szerintem fontos, hogy a haj nem csak szép, de illatos is legyen...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

pasztor0909

2011. december 20.

Nekem gyűrűgöndör hajam van,ami hajmosás után két napig szép,de aztán elkezd szöszösödni,mert száraz..............akkor alkalmazom a balzsamot.Nem kell sok belőle.Bevizezem kicsit a hajam,csak egy borsónyit nyomok a balzsamból a kezembe,szétkenem és vizezem a kezemen lévő balzsamot..............Így nem annyira paszta jellegű az állaga.Nem lesz kemény a tincs,nem tapad össze és mindenhova jut belőle. Nekem bevált,nagyon szeretem.Na de ha valakinek csak hullámos a haja,az ne várja,hogy göndör fürtöket varázsol neki.Egyenes hajból dauer nélkül,nem lesz göndör!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 20.

guccigirl

2011. augusztus 17.

Egyszerre nagyon kicsit használok belőle, mégis viszonylag hamar bezsírosodik tőle a hajam. Azt sem szeretem benne, hogy ha kicsit több kerül a hajra, akkor megkeményednek a tincseim, mintha túlzásba vittem volna a hajhabot. (Egyébként a hajam valahol a hullámos és a göndör között van, így nem tudok a göndörítő hatásáról nyilatkozni, mert enélkül is az. De szép, rendezett, egyenletes, loknis hatást nekem nem sikerült vele elérnem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

diamia

2011. június 13.

Nekem is olyan hajam van, mint az előttem szólónak, de az én hajamnak tartást adott, persze kicsit ragacsos, de azért beszívódik. Legközelebb talán a spray-t próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 13.

Linda83

2011. június 13.

Sajnos nem vált be, nekem is, mint az utolsó hozzászólónak hullámos hajam van, ami vizesen jön ki igazán akkor szinte göndör és ha hagyom így megszáradni akkor göndör marad, szárazon, ha kefével kiszárítom kiegyenesedik nagyjából a súlya miatt is, de a hullámosság tartást ad neki. Én egy kis "hullámok sorba rendezése" hatást vártam volna tőle, de nekem is összeragadt a hajamon és az állata sem tetszett. Anyukám viszont akinek szögegyenes haja van, hajmosás előtt ráteszi a hajára és kicsit hullámosítja neki tetszik, hát legalább nem kellett kidobni:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 13.

sydney

2011. április 11.

Nekem ez nem igazán vált be. Természetes hullámos hajam van, ettől egy kis göndörítést is vártam volna, de ilyen hatása nálam nem volt. Ráadásul emaitt a "paszta" állag miatt rendesen eloszlatni sem tudtam, aminek az lett a következménye, hogy túl sokat kentem, hogy jusson mindenhova, ettől pedig összeragadt a hajam. De akinek göndörebb a haja, annak lehet h jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 11.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.