Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Normál és vékonyszálú hajra, tápláló és gubancolódásgátló hatással. Elsősorban rendszeres, napi hajformázás előtti alkalmazásra. A kondícionáló hatású összetevők hidratálják, simítják és fényt adnak a frizurának.

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

dorabeata

2018. március 21.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel, kellemes az illata és valóban hidratálja a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Mindy

2016. december 29.

Nagyon szeretem az illatát, a samponjával együtt használom, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

MsKors

2016. július 12.

Nagyon szerettem az illatát, ami borzasztó sokáig megmaradt a hajamon. Rengetegszer újravettem gyakorlatilag csak az illata miatt, mert sajnos nem tudott többet egy átlag bármelyik másik samponnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Maeraw21

2016. január 28.

A samponjával együtt használom és imádom! Finom az illata és könnyed lesz tőle a hajam. Mivel rettentően gubancolódik a hajam, használnom kell utána kifésülő sprayt, de ezt korábban is megtettem, mindegy milyen balzsamot használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

kittilinu

2014. november 10.

Eddig Yves Rocher hajápolót használtam, ez volt az első termék amit kipróbáltam ettől a márkától a vékony szálra való samponjukkal együtt. Nem látványosan jobb mint az előbb említett márka de azért tartósabb szerintem. Meg vagyok vele elégedve, elég belőle nagyon kevés a derékig érő hajamra, kb úgy érzem magam mintha ritkítás után jöttem volna ki a fodrásztól, extra könnyű a hajam, este kifésültem és reggelig olyan maradt, nem gubancolódott össze, nem száll. Nekem nagyon bejött :) De ez még csak az első hajmosásom tapasztalata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Bibike

2013. szeptember 22.

Az illata isteni, de csak ezért nem éri meg megvenni. Kissé híg az állaga, nagyon sokat kell belőle használni, és annyira azért nem hidratál. Várom már, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Anna98

2012. november 14.

Az első "saját" hajápoló termékem, a márka vékony szálú hajra kategóriájából. Kitűnőnek találom. Ezt használom már vagy 5 éve kisebb megszakításokkal.
Általában úgy nyúlnak a professzionális termékekhez, hogy "na ennek is a márkáját fizetjük meg", használják párszor (kb.1 hónapig) és véleményt fejtenek ki. Ha már megvásároltuk a terméket legyen bennünk annyi kitartás hogy huzamosan használjuk és ne csak pillanatnyi felindulásból értékeljünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 14.

Nusee

2012. május 1.

Drága és neve van, azon kívül ez a balzsam nekem nem jött be, nem igazán tudtam kifésülni a hajam utána, semmi hatása nem volt, 2 napig szállt tőle a hajam utána meg lelapította :S azért jobbat vártam ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

IzabellaRita

2012. április 3.

A hajnak "volumot" adó hatása kb. annyiból áll, hogy tényleg könnyű formulájú balzsam, nem nehezíti el a hajszálakat (biztos jól fel van hígítva vízzel) és könnyen kiöblíthető. Dúsító, formázó spray nélkül semennyire sem dúsítja a hajat hajszárításnál. Az illata kicsit férfias vagy nőies-sportos, azzal nem volt problémám, de a benne lévő formaldehidet kibocsátó tartósítószer miatt nem fogok újra venni belőle ha kifogy...Inkább valami természetesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid