Tonino Lamborghini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merkuria, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Illatösszetevők: mandarin, menta, szerecsendió, cédrus, pézsma.

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

riaraven

2018. január 19.

Megbabonáz az illata. Egyszerűen nem tudok nem bújni, ha ezt megérzem a páromon. Kár, hogy mostanában sehol nem találjuk üzletben. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

WittnerNikolett

2016. január 6.

Párom nagy kedvence, azonban egy ideje nem találom a boltokban, sem az internetes webáruházakban:( valakinek sikerült vásárolnia az utóbbi időben?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Kendra

2015. augusztus 13.

Ó,hogy ez milyen jó nyárra... - Önszántamból soha nem vettem volna le a drogéria polcáról,de a kedvesem életében először illatszert vásárolt magának és ezzel tért haza. Hm..gondolom a menta teszi ezt a könnyed frissességet,az ő bőrén édeskés kicsit sem szúr,lágy vibráló finom illat. Cseppet sem vagyok az a dörgölődző puszi-nyuszi típusú nő - de ez tuti valami feromoncsapda mert ragadok hozzá mint a cseresznyelégy......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Evelina40

2013. november 14.

Olcsóbb kategóriában ez a tuti illat. Nagyon szerettem a páromon, de ő megunta és egy másikat választott, kár, mert nekem hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

Ádám

2013. január 12.

Számomra ez egy tipikus olcsó kategóriás és egyszerű, viszont kellemes illatú parfümnek bizonyult. Két hónapja nekem is van, és sokat használom, mert az illata alapvetően tetszik. Meg egyébként is, ha már megvettem, elhasználom. Viszont ezt a parfümömet csak akkor dicsérik mások, amikor a kupakjába beleszagolnak. Ez az egyetlen olyan parfümöm, ami olcsóbb kategóriás, de ha nem ezzel fújom be magam, hanem az egyik drágább parfümömmel, akkor a nyakamat szagolják, és dicsérik az illatomat, még ha nonverbálisan is. Szerintem ez azért van, mert ennek a parfümnek egyszerű és könnyed illata van. Továbbá végig ugyanazt az illatot érzem. Fej, szív, alap ugyanaz.
Egyébként sokáig érződik, ugyanis egyik nap, amikor még csak "ismerkedtem" ezzel a parfümmel, reggel 6 körül befújtam magam vele, elmentem suliba, aztán délután 3-kor hazaértem, és testvéremet magam elé állítottam, mondván neki hogy ne hajoljon közel hozzám, és kíváncsiságból megkérdeztem hogy érzi-e a parfümöm illatát. Azt mondta igen. Hozzáteszem nem fújtam belőle sokat reggel, illetve nap közben egyáltalán nem, nem is szokásom.
Ezekkel együtt figyelembe véve az ár-érték viszonyt is, 4 csillaggal illetem meg a Mitico-t, mert a negatív tapasztalataim ellenére (ahogy írtam fentebb) az illatát szeretem, és szerintem attól hogy nem dicsérik, a jobb benyomást elérem vele. Tehát megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

CherryBlossom

2012. december 20.

Párom használja, és nagyon nagyon szeretem rajta!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Párom használja, és nagyon nagyon szeretem rajta!:)

bandita

2012. november 23.

Az elmúlt napokban kötöttem szoros ismeretséget ezzel az illattal, amely nagy meglepetést és kellemes perceket szerez számomra azóta is. Kifinomult, lágy, könnyed, játékos, erotikus. Illatjegyei cirógatják az érzékeimet, hosszan megbújva az agyam valamelyik titkos szegletében, ahol a szexualitást őrzöm.
Srácok, ez NAGYON JÓ!! És egyben igazságtalan is, hogy nektek ilyen fegyvereitek lehetnek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 23.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.