Tonino Lamborghini

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yvie, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Fejillat : olasz citrom, mandarin, ananász

Szívillat: narancsvirág, viola, borostyán

Alapillat: cédrus, pézsma, tonkabab, vanília

Tonino Lamborghini Prestigio
Ár: 6000 , Eladó: laurahorvath95
Állapot: Új , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben és Budapesten lehetséges. Postával is, a költség a vevőt terheli.

champagnepapi

2018. május 24.

Tömény, gejl, egyáltalán nem férfias. Megszédülök tőle, annyira émelyítő az egész. Nagypofájú cigánygyerekeken tökéletes, tényleg One Million kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

roddo

2017. március 21.

Kellemes, férfias illat, nemrég kaptam ajándékba egy üveggel, szép díszdobozban. Kb. 2,5 órája fújtam magamra, és valamennyire még mindig érzem az illatát, tehát viszonylag tartós is. Gyanítom, ha valaki most közel hajolna hozzám, még jobban érezné, nekem már az orrom valamilyen szinten biztosan hozzászokott. Összességében tetszik, a jövőben szívesen kipróbálnék más illatot is a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

lillybell

2017. január 9.

A párom évek óta ezt használja, imádom rajta! :) Kellemesen fűszreres, de nem az az arcbamászó fajta. Én valamiért fahéjat érzek ki belőle, amit egyébként is imádok, így ezzel megbolondítva számomra főnyeremény. Párszor már majdnem elcsábultunk, amikor próbálgattunk az üzletben valami új illatot, de aztán szerencsére mindig visszakoztunk és végül nem vettünk le mást a polcról. Valahogy rabul ejtett minket ez az illat, nem szeretnénk elengedni, mert nincs ami űberelhetné. :) Így közös kedvencünknek mondanám!
Ár/érték arányban szuper. Abszolút megfizethető ár, közepes tartósság és nem utolsó sorban én máson ezt még nem éreztem, ami szintén jó dolog. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Banszky

2016. december 12.

Párom használta megismerkedésünkkor így rosszat hogy is tudnék mondani róla. :) Imádom mert annyira férfias,erős,markáns illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Anne74

2016. november 5.

Amikor megéreztem ezt a parfümöt...egy nagyon elegáns férfi alak jelent meg előttem, aki zakójában, téli sálban, szivarral a kezében csöndesen olvas egy rendkívüli magazint... illetve csak belepillant...
Ezt az illatot még soha nem éreztem. Nagyon harsány és elegáns, karakteres, kiemelő.
Utánanéztem...és szinte alig hittem el... egy nullával többet gondoltam az áráról.

Erre szoktuk azt mondani.... "Megéri a pénzét" :)

Bátran merem megkockáztatni kedves hölgytársaim, hogy aki a párjának keress illatot , nagyon kedvező áron ...ezt az illatot fújja bátran az irányába.

Én sajnos nem tudom mert nekem ragaszkodik bizonyos illatokhoz és azoktól nem nagyon tágít. Hiába akarnék én neki tizedannyiért parfümöt venni... :)

Viszont a testvéremnek és a lányom barátjának szeretnék egy ilyen illatot...

Hogy milyen tartós és mennyire viselkedik jól hosszú távon ...arról később biztos jövök egy beszámolóval. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 5.

Erre szoktuk azt mondani.... "Megéri a pénzét" :)

Viszont a testvéremnek és a lányom barátjának szeretnék egy ilyen illatot...

barbigirl21

2015. július 7.

Imádom ezt az illatot. Egyszerre gyengéd, férfias, szexis. Nagyon hasonlít Paco Rabanne One Million-jére szerintem, pedig azt hittem, az utánozhatatlan.. :)

Update: azóta eléggé kiábrándultam az illatból. Túlságosan émelyítőnek találom. Lehet, hogy az eredeti azért nem így hatna rám, de ezek az utánzatok már kellemetlenek az orromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

nagy.nikike

2013. december 10.

Páromnak vettem névnapjára tavasszal. Nagyon tetszik neki is és nekem is ,finom meleg fűszeres illata van. Már többször is megjegyezték neki idegenek ,hogy jó illata van. Az árát maximálisan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

sabrirory

2013. december 10.

A barátom vette az öccsének, ó istenem, az az illat!! Baromi tartós lehet mert órákig érzem még a levegőben is, miután elment otthonról... Mennyei illata van és nem érdekel, hogy mindenki utánzatnak tartja, nekem ő akkor is egyedibb, mint amit eddig pasin éreztem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

sz.maura

2013. december 10.

Paco Rabanne One Million parfumjere erosen emlekezteto, toredekarban. "Locsoloknak" idealis, az olyanoknak, akiknek barmit vesz az ember sulyos tizezrekert, ugyis egy het alatt szetfujkalja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 10.

Linda0222

2013. december 10.

Szeretem a páromon ezt az illatot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Szeretem a páromon ezt az illatot! :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.