Tonymoly

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   $16
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fenyő- és teafa kivonattal gazdagaított tonik érzékeny, pattanásos bőrre

• segít fenntartani a bőr egászséges egyensúlyát
  • nem komedogén

nurdy

2016. június 1.

Csípi a bőröm...nem csoda. Szerencsére csak mintát rendeltem belőle. Nem fogom megrendelni a teljes kiszerelést, habár az illatát valami miatt nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

nius

2015. október 13.

H***lye fejemmel elnéztem vásárláskor az INCIT, valamelyik másik krémnek néztem az INCI-jét, így megrendeltem ezt, mert szépnek látszott. Még szerencse, hogy felkenés előtt megint megnéztem, mivel a 4. helyen az alkohol, és hogy pluszban parfümös is, nekem nem nyerő a hiperérzékeny bőrömre. Szerencsére csak mintákat rendeltem, így nem olyan nagy probléma, gondoltam, homlokra (és kizárólag oda) elhasználom, mivel nekem általában ott lesz kissé pattis, mitesszeres a bőröm. De még így is szárít, így a másik mintát, ami megmaradt, elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Keratin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Niacinamide