Tonymoly

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Doro, az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2013. december 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kémiai bőrradír, mely AHA gyümölcssav segítségével gyengéden távolítja el az elhalt bőrsejteket. Használata után a bőr friss és selymes lesz. Zöldalamakivonatot, ásványi anyagokat és vitaminokat (A, E, B1, B6, C) tartalmaz.

Sziporka88

2019. január 19.

Egy szuper AHA gyümölcssavas kémia radír. Hati egyszer használom (megtisztított bőrön).
A bőröm nagyon puha és selymes lesz utána. Nem is kell mellé semmi más bőrradír a hétköznapokban.
Kellemes az illata és nem kell sokat bajlodni a felvitellel és használattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Kellemes az illata és nem kell sokat bajlodni a felvitellel és használattal.

gyemi88

2017. szeptember 26.

Szeretem. Gyengéden hámlaszt, és miután megmosom az arcomat puha lesz. Jó kis termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

szilvia92

2017. február 11.

Nagy szerelem volt. Az elejen kihozta melyrol a.duzzanatokat, de par het utan erezhetoen simabb es tisztabb lett a borom. Most megprobalkozom a Cosrx hamlasztojaval, ha nem valik be, biztosan visszaterek ehhez.
A fincsi almas illat es az aranyos csomagolas csak hab a tortan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

A fincsi almas illat es az aranyos csomagolas csak hab a tortan.

Geenanna

2016. december 10.

Ez az első kémiai hámlasztóm, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Már az első használat után láható volt a változás, és azóta egyre jobb, nonstop pihe-puha pofim lett :) Egy héten egyszer használom. Az egyetlen ami zavar, hogy nem tudom mekkora a gyümölcssav tartalma, ha valaki tudja megírhatná! Nagyon magas nem lehet, tekintve, hogy egyáltalán nem bántja az érzékeny, kezdődő rosaceás bőrömet.

Update: időközben rájöttem, hogy ez nem kémiai hámlasztó, köze nincs hozzá, inkább enyhe gyümölcssavas peeling, de attól még szeretem azóta is. Ennek köszönhetően nyáron is használható, és az érzékeny bőrt se bántja. Hámló problémás bőrre biztos, hogy nem elég, de akinek nincs ilyen gondja az nyugodtan megveheti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

KiwiAwi

2016. június 6.

Kellemes használni, mert nem folyik szét mindenfelé. :D Én viszont nem tapasztaltam túl nagy változást, mondhatni semmit. Mivel az arcom folyamatosan hámlik valahol, mármint magától is (és akkor jöhet a kérdés, hogy mégis minek a hámlasztó :DD), így könnyű észrevenni ha nem működik valami. És itt sajnos ez volt a helyzet. Próbáltam masszírozni, fennhagyni sokáig, többet/kevesebbet felvinni, de ez egyszerűen sehogysem volt jó. :D Fáj a szívem érte mondjuk. Érzékeny bőrre nem való szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Titvog

2016. május 3.

Ez életem első kémiai hámlasztója. Eléggé heges a pofim, ezért kellett valami, amivel rásegítek a gyógyulására, valamint nem voltam biztos benne, hogy az fizikai hámlasztó amit használok tényleg hatásos-e. Rengeteg videót láttam egyébként erről a krémről mielőtt megrendeltem volna, így kíváncsian vártam mit fog az én arcomon csinálni. Hát durva! :D Ha egy hétig nem radírozok, akkora csimbókokban esnek le ilyen kis bedörzsölések, hogy csak lestem. Ugyebár ez egyáltalán nem látványos ha fizikai hámlasztót használ az ember, így ez is új volt.
Emellett:
- A bőrömet, ami néhány helyen érzékeny, nem irritálja, nincsen használat utáni kipirosodás, vagy kipattogás
- Az illata semleges krém illat
- A bőröm pihe-puha lesz tőle
- Egyszerű, és gyors a használata
- Pattanást sem okozott
Szerintem ezzel nem lehet mellé nyúlni. :)
Egyébként nagyon gazdaságos, 80 g ide-vagy oda, alig kell belőle használni, szépen terül az arcon, és remek munkát végez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Emellett:
- Az illata semleges krém illat
- A bőröm pihe-puha lesz tőle
- Egyszerű, és gyors a használata
- Pattanást sem okozott
Szerintem ezzel nem lehet mellé nyúlni. :)

franciska.papp18

2015. szeptember 11.

Én személy szerint nem vagyok annyira elájulva ettől a hámlasztótól, mint az előttem szólóak. Pont ma fogyott el. Ez tény, hogy nagyon sokáig elég volt, de akkora hatalmas változást nem láttam a bőrömön, mint a használata előtt. Ennyi pénzért kicsit többet vártam volna tőle. Egyébként nem rossz, csak nem kimagaslóan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Doreen_D

2015. június 30.

Hatásos, azt adja, amit ígér, az ára nekem nem annyira baráti, viszont nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Ildie

2015. január 20.

2015 január: visszakpja az 5 csillagot, mivel a hirtelen bejött -25 fokban valóban kevéske volt, és maradtak hámjaim, de ahogy jobb lett az idő, és kevesebb a szél visszaálltunk a régi állapotra. A jó isten hámlasztója se oldaná meg hirtelen ezt a nagy változást. 4,8 csillag :)

2014 december: na most már -25 fok van, durvul a helyzet, beszereztem éjszkára egy rendes hidratáló krémet, amiket én nagyon utálok, nem bírom elviselni, a Vichy normaderm olyan jó volt otthon, mert van is az ember fején vmi, meg nincs is. Szóval hidratálás, szérum, hidratálás, nagyon durva mennyiségben és az almácska újra a régi, vagyis az arcom.
Elégedett vagyok vele, de azért nem csodaszer szerintem.

2014. november Nagyon jó hámlasztó, az elöttem szólókkal tökéletesen egyet kell értenem, viszont nekem sajnsos ez télen kevés. Az otthoni telet simán jól eltöltöttem vele.
Itt -15 fok van és nulla páratartalom, hámlik a fejem, és sajna az almácskám nem bír vele mit tenni, pedig van hozzá Clinique-s bőrradírom. De áprilistól októberig tökéletes. Ha vki ezt és PC BHA-s hámlastóját is használta és össze tudná hasonlítani megköszönném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Elégedett vagyok vele, de azért nem csodaszer szerintem.

Panda

2014. december 8.

Több mint fél évig volt elég nagyjából heti 2-3x-i használattal.
Sokkal gyorsabban/hatékonyabban/gazdaságosabban lehetett használni mint pl. a Baviphat barackos peeling-jét. Meglehetősen szerettem, de kevésbé mint a Tonymoly kávés változatát.
Mégis, most, hogy már 1,5 hónapja elfogyott hiányzik- látszik, hogy az arcom nem olyan 'tiszta'- és más pedig nem változott azon kívül, hogy elfogyott.
Az illata nekem mű illat volt de nem is az illata miatt használtam, hanem a hatása miatt, úgyhogy ilyen szempontból teljesen lényegtelen.
Irritációt, kiütést nem okozott- ez pedig nagy szó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Több mint fél évig volt elég nagyjából heti 2-3x-i használattal.
Irritációt, kiütést nem okozott- ez pedig nagy szó!

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Lactic Acid, PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PCA h