Tonymoly

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mundow, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. október 28.

Mélyen hidratál és teljes lefedést nyújt: BB & CC krém + alapozó

Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Hydrogenated Polydecene eo Dipropylene Glycol i Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Dimethicone eo I szil 1 0Glycerin h 0 0Niacinamide v PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Sodium Chloride Zinc Oxide f 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine pepTetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea TrifluoroacetateDecyltetradecylamine OxideCetyl Ethylhexanoate eo Citric Acid kh Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Hydrogenated Lecithin eu Hydrolyzed Pea Protein Hydrolyzed Acacia Macrostachya Seed ExtractMaltodextrin Polyglyceryl-10 Oleate Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Squalane eo 1 0Solanum Lycopersicum Calyx ExtractSorbic Acid ta Saccharide Hydrolysate h Gelatin Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Punica Granatum (Pomegranate) Oil Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil eo Tocopherol a I v 2 2Panax Ginseng Seed Oil eoMica Silica Tin Oxide Glyceryl Polymethacrylate Propylene Glycol h Pentylene Glycol Aluminum Hydroxide sz I eo I h Lactic Acid h I kh Uric Acid Aluminum Chloride Cyclohexasiloxane eo I szil Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Methyl Hydrogenated Rosinate i Cetyl Dimethicone eo I szil Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo Triethyl Citrate a Polyhydroxystearic Acid eu Triethoxycaprylylsilane szil Lecithin eo I eu Isostearic Acid ti I eu Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Hydrogen DimethiconeAdenosine gy Polyglyceryl-3 Polyricinoleate eu Disodium EDTA

tara95

2019. november 19.

Az alapozó már 1 (!!!) rétegben mindent lefedett, eszméletlen. Képzeld el az Estée Lauder fedését és duplázd meg, akkor kapod meg ezt. Mellette hozza a szintet : cc krém, mert kézzel is tökéletesen és pillanatok alatt el lehet dolgozni. Bb, mert az Inci több mint szép. Alapozó, mert ezt a fedést még nem láttam egy korábbi terméknél sem. Nem maradhat ki a finish sem, ragyogó, teljesen természetes. Ez egy hidratáló darab, nem emel ki semmit, nem ül be sehova. Fél centiről fixírozva is olyan mintha a saját fejem lenne. Van egy kellemes virág illata de gyorsan elillan. Azért én egy blenderrel finoman átmentem rajta, hogy leszedjem a felesleget, de eszköz sem kell hozzá. A 01-es árnyalat van meg, veszélyesen sárgának néz ki kinyomva, felkenve tökéletes a sárgás-hullafehér színemhez. Nyárra 100%, hogy sok lenne, de a hideg időben jollly joker. Csak ki ne vonják...

Up: sajnos ismét kijött a niacinamide okozta gyulladás, villámgyorsan le is raktam, a szívem szakad meg érte :( :( emiatt nem pontozom le, 100-ból 1 ember jár így.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

jeondori

2019. november 19.

Használtam már rengeteg fajta alapozót, de soha nem voltam egyikkel sem teljesen elégedett.
A rendelésekhez mindig rengeteg minta érkezik, ezt az alapozót is így sikerült kipróbálni. Én a skin beige árnyalatból kaptam mintát, pont a börömnek megfelelöt. Szuper alapozó, nagyon jó a fedése, tetszik az állaga. Az illata nem túl erös, ami fontos. Teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel, biztos, hogy meg fogom venni nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Bettiiyy

2019. október 31.

Rengeteg mintát kaptam, és egyik alkalommal nagyon jól jött, mert a cushion, amit rendeltem még nem érkezett meg.
Én nagyon kellemesnek találtam.
Sajnos először sokat kentem magamra, ezért nagyon sápadt lett tőle a bőröm, de később valamennyire - szinte teljesen- alkalmazkodott a bőrömhöz. Mindenesetre érdemesebb először keveset feltenni, és ha szükséges még egy réteget felvinni.
Szerencsére nincs szükségem erős fedésre, de tökéletesen fedett, nagyon elégedett voltam vele. Szép, természetes hatást lehet vele elérni.
Könnyű volt eldolgozni, bár én pamacsot használtam, mert az volt épp a kezemben.
Mivel nem nagyon használok a hétköznapokban fényvédőn kívül semmit, és szükséges esetekre most rendeltem cushiont, nem tudom, megveszem-e valaha, mert még van pár mintám - mire azokat elhasználom. Mindenesetre észben tartom ezt a terméket, mert tetszett, de sajnos illata van, az ilyen termékekért pedig nem vagyok oda. Akit zavar az illatanyag, az lehet, nem fogja annyira szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Én nagyon kellemesnek találtam.

HCHB11Cl11

2019. október 28.

1 mintát próbáltam, ami elég akar 3 alkalomra is, mivel nem kell belőle sok, közepesen erős a fedése, sűrű, az árnyalat eléggé elütött a bőrömétől, olyan aranysárga színe volt, de csak 3 árnyalat kapható, ha jól tudom. Gyorsan el kell dolgozni, célszerű keveset felvinni először. Beleül a ráncokba és pórusokba finoman. Aki száraz bőrű, annak kevés lesz a hidratáló ereje. Van egy kellemes illata, ami viszont felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

zsuzzzsi

2019. július 5.

Mintákat kaptam belőle, sokáig pakolgattam, aztán nekifutottam a próbának. Nem volt rossz döntés, de nem ez életem alapozója. A formulája sűrű, gyorsan kell vele dolgozni. A fedése erős közepes, nekem nem kell mellé korrektor sem, így nyáron teljesen elég, sőt! A finis majdnem matt, de azért egy réteg púder nálam elfér mindenen a fixálás érdekében. A végeredménnyel elégedett vagyok, de hogy hidratálna azt nem hiszem. Aláhidratáltam, és fényvédőztem, így nyáron nem éreztem, hogy szárítana, de az az érzésem, hogy télre ez már kevés lenne. Van ettől sokkal-sokkal jobb hidratáló tulajdonságokkal bíró termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Nittuska

2018. január 3.

Mintát kaptam belőle. Az illata nagyon erős (nem szeretem azokat a termékeket amikben van parfüm) ebben meg van bőven..
A fedése közepes. A színe is passzolt a világos bőrömhöz. Viszont én szerintem ez inkább száraz/normál bőrűeknek lenne jó. Mert az én kombinált bőrömön 1-2 óra alatt már át fénylett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Csucsi08

2017. október 17.

Mintákat vettem belőle. Oh My Brush Vikinél olvastam a termékről. De nekem egyáltalán nem jön be. A legvilágosabb árnyalat is elég sárgás. Az alapozómmal keverem, hogy elhasználjam, mert utálok pocsékolni, de ezzel még az alapozóm is beül a pórusaimba. Azt pedig kimondottan utálom, ha egy kozmetikumnak erős illata van, és a bőröm sem szereti. Egyszóval, nem jött be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

kendermagdi

2017. szeptember 8.

Mintákat rendeltem a legsötétebb 3# warm beige árnyalatból és azt kell, hogy mondjam, tökéletesen passzol a bőrszínemhez :) Az imádott, de sajnos beszüntetett Holika Holika sweet cotton pore cover bb krémje helyett kerestem alternatívát az olykor pattanásra hajlamos, enyhén zsíros bőrömre. A fedése számomra megfelelő, a bőrhibáimat szépen takarja, több rétegben hidratálok alatta és fényvédőt használok, így a végeredmény nem mondható mattnak, de megfelelő púderrel gyönyörűen mattítható szinte a nap végéig. A ráncokba nem ül bele, nem kopik foltokban. Az illata kicsit erős, de csak a felkenés pillanatában érződik. Nekem tetszett, lehet ő lesz az új kedvenc :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Bog

2017. augusztus 27.

Mintát kaptam belőle. Mint minden koreai kence, ez is irtó világos, így kinyomtam egy kis tégelybe és kevertem bele alapozó sötétítőt. Hát szerintem több sötétítőt kellett beleraknom, mint maga az alapozó, így nem biztos, h erről a termékről írom a véleményemet. Enyhe fedésűnek mondanám és a megszokott koreai dewy finishe van, amit én nem szeretek. Nem igazán tetszett a bőrömön, nagyon könnyen "cakey" lett. Építeni nem lehet, mert akkor maszkos lesz. Szóval nem egy jó minőségű alapozó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

laural

2016. szeptember 13.

Erősen rózsaillatú, világos, meleg tónusú krém. Vagyis inkább alapozónak mondanám, mint BB krémnek, én nem vettem észre semmiféle hidratáló hatást, sőt. Mintát használtam, fényvédőre (Innisfree) vittem fel ecsettel, vékony rétegben. Szép, bőrfényű lett a finish, de hamarosan változott a kép, a száraz területeket kiemelte, összecsapzódott, foltos/pacás lett, a T vonalban erősen kifénylett. Az egyébként kombinált bőrömet összességében szárította, semmiképpen sem hidratált. Megpróbálok még jobban aláhidratálni, de az biztos, hogy nem veszem meg teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Saccharide Hydrolysate, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Ethylhexanoate, Ethylhexyl Palmitate, Squalane, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Panax Ginseng Seed Oil, Aluminum Hydroxide, Cyclohexasiloxane, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Hexyl Laurate, Lecithin, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Sorbitan Sesquioleate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isostearic Acid
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Methyl Hydrogenated Rosinate, Isopropyl Palmitate
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

TAUT- egy szintetikus tripeptid, melyet SYN®-HYCAN néven is forgalmaznak. Kimutatták róla, hogy fokozza a bőrben a hialuronsav termelését, továbbá serkenti a dekorin és lumikán nevű fehérjék képződését, amelyek erősebbé teszik a kollagénrostokat, ezáltal is feszesítve a bőrt.

Squalane eo 1 0

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.