Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. február 18.

• Belülről hidratált és fénylő, természetesen tiszta arcbőr.
  • 30%-os új-zélandi kecsketejkivonatot tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

2 árnyalatban kapható

Goat Milk Extract Water / Aqua Titanium Dioxide / CI 77891 sz Cyclopentasiloxane eo I szil Phenyl Trimethicone szil Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone euZinc Oxide f 1 0Cyclohexasiloxane eo I szil Glycerin h 0 0Niacinamide h I v Sodium Chloride Disteardimonium Hectorite Hydrogenated Polydecene eo Ethylhexyl Stearate eo Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate Sodium Hyaluronate Crosspolymer Sodium Isostearate Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Polyglyceryl-10 Oleate Lupinus Albus (White Lupin) Seed Oil Hydrogenated Lecithin eu Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil Unsaponifiables eo Calophyllum Inophyllum Seed Oil a I eo Caprylic/Capric Triglyceride eo Tocopherol a I v 2 2Lavandula Stoechas Extract Honey Extract Agave Atrovirens ExtractMethyl Hydrogenated Rosinate i Sorbitan Isostearate eu 1 0Mica Cetyl Dimethicone eo I szil Silica Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Triethyl Citrate a Hydrogen DimethiconeAdenosine gy Triethoxycaprylylsilane szil Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin 1,2-Hexanediol ta CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Parfum/Fragrance i

kimikochaaan

2017. április 17.

Mintát kaptam belőle, ami kb. 4 alkalomra volt elég. Nekem nagyon tetszik az állaga, meg a dewy finishe. Igaz, hogy nem európai ideálokhoz szabták, hanem koreaihoz, ahol imádják a fehér, fényes arcot. De sztem itthon teljesen jó egy primernek az alapozó alá, vagy csak simán fényvédőnek nyáron. Az én bőrömön nem volt fehérítő hatása, inkább mint egy sima hidratáló. Miután lemostam nem volt száraz a bőröm, egészen puha volt. Összegezve nincs fedése, max egy kis fehérítő hatása, fényes finishel, de hidratálónak vagy fényvédőnek teljesen jó, az arcot egységesíti csak, a hibákat nem rejti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Matilda

2016. november 12.

Fúú de borzalmas, nem ajánlom senkinek. Mintát kaptam belőle, de ment is a kukába mert felvitel után tiszta fehér lett a fejem, pedig nagyon világos bőrű lány vagyok, valamint csillogott és ragadt tőle az arcom, hiába púdereztem be. Nagyon kellemetlen érzés volt a bőrön, inkább lemostam és újrasminkeltem magam, mert nem bírtam volna ki a napot.
Maximum azoknak tudom elképzelni, akiknek nagyon száraz a bőrük és világos, de max a sötétebb árnyalattal, kétlem, hogy a világos bárkinek jó lenne.
Kár, pedig amúgy jókat hallani erről a márkáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Kár, pedig amúgy jókat hallani erről a márkáról.

aranypáva

2016. június 24.

Újabb ázsiai termék, ami nekem bevált. Egyedül a fedése nem jó, igaz ez CC krém, nem alapozó. Érdemes fölé púderezni, mert zsíros, csillogó hatást hagy az arcon, ami most az ázsiaiaknál a fehér bőr mellett nagy divat (bár ők erre azt mondják, hogy ragyogó bőr).
A szokásos fehérítő hatást tapasztaltam, a 02-es árnyalat a porcelán bőrömre volt tökéletes, ennél világosabbat csak akkor válasszon valaki ha papír-fehérségű a bőre.
Inkább átmeneti évszakra és télre javaslom, száraz, érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Inkább átmeneti évszakra és télre javaslom, száraz, érzékeny bőrre.

Pulykatojás

2016. május 1.

Tényleg tejfehérré teszi a bőrt, ami nekem nem áll jól. Kipróbáltam de nem jött be. Fehér bőrűeknek sem ajánlom, mert ez még nekik is világos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

mujerconfused

2016. február 13.

Mintát kaptam Pure Milk árnyalatban, de tuti, hogy nem rendelek belőle rendes kiszerelést. Nagyon-nagyon világos, én elég sápadt vagyok és ez tovább ront a helyzeten, ráadásul fedése szinte nulla. Értem, hogy ez csak egy CC krém, de egy minimális egységesítésen kívül semmit nem csinál, akinek egy kicsit is problémásabb az arcbőre, annak biztos nem lesz elég. Zsíros érzetet hagy maga után, normál, problémamentes bőrön tudom csak elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexyl Stearate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil Unsaponifiables, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Hexyl Laurate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Cetyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Methyl Hydrogenated Rosinate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.