Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: nezili, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Ajakápolók

Az ajkakat simává, és ápolttá teszi.

Milkycaster

2017. november 12.

Ez az első szájradírom, úgyhogy túl sok összehasonlítási alapom sajnos nincs, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyorsan leszedi a száraz bőrdarabokat, kellemes a használata, nem irritál és nagyon puhák lesznek az ajkaim már az első használat után is. Általában hetente egyszer használom, szerintem ennél több már túlzás lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

csill87

2016. május 20.

Jajj, nekem ez most nagyon nem jött be sajnos. Azért kerestem ajakradírt, mert mostanában problémás a szám, gyakran cserepes, száraz, és szinte szemmel látható, hogy bizony lenne mit leradírozni róla. :( Csúnya nah. Hát ez a termék ezekkel az eltávolítandó részekkel nem csinál semmit legnagyobb bánatomra.
Egyébként ha nem lenne most ilyen gondom, akkor biztosan nagyon bejönne és öt csillagot adnék, mert ahol normál állapotban van a szám, ott érzem, hogy nagyon kis puha használat után. Meg cuki a tégely, az illata is finom barackos, de akkor sem.
Sokkal szebb a szám, ha sima kávézaccal radírozom le, szóval nagyon bosszant, hogy kidobtam a pénzt az ablakon....
Azért két pont, mert akinek nincs gond az ajkaival biztos szuper, de sajnos most én jó kis tetsztalany voltam neki a kiszáradt, problémás ajkammal és nálam megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

erikah

2015. május 18.

Én korábban a saját készítésű porcukros radíromat használtam ajakradírozásra. Az is jó volt, de ez simán lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Pandácska

2013. augusztus 24.

A piros ajkakat rendeltem meg :) Svivko tökéletesen kielemezte, de azért röviden: cuki tároló dobozka, kiadós adag (nagyon kevés kell belőle), apró, kíméletes szemcsék amik azért jól radíroznak és végül kapunk egy pihe-puha szájacskát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

szuperninaa

2013. május 4.

Pont olyan szép, mint elképzeltem! :-)
Nekem is a rózsaszín jött, bár titkon reméltem a pirosat kapom majd, de ez is első látásra szerelem volt! És tényleg masszív kis csőrike. :-)) Krémes illata van, az állaga elég sűrű, tele barna szemcsékkel, engem az Ilcsi féle pillanat peelingre emlékeztet. Kellemes volt használni, persze ezt a hatást bármely más radírral könnyen el lehet érni, ezért nem 5 csillag, de a csomagolása miatt muszáj volt megvenni.. :-$ :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 4.

Pont olyan szép, mint elképzeltem! :-)

svivko

2013. február 25.

Mekérkezett. :)
Haha, imádnivaló! :) A képen látható rózsaszín csőrike az enyém (#2-es). Teljesen természetes alapanyagokat tartalmaz - fő összetevője az argán olaj -, és állatkísérletektől mentesen sikerült mindezt létrehozniuk.
Sajnos több tényt nem tudok közölni róla, ugyanis a terméken minden krix-kraxul van, egy használhtó inci lista sincs sehol fent... De ezért nemitt pontozom le, hanem a mukitól, akitől vettem (rubyrubyshop), a tájékoztatás hiánya miatt. (Amúgy alapból meg vagyok elégedve az eladóval, 7 munkanap alatt ideért, csomagolás is tip-top volt.)
Tehát a termékről 9 g, ami nem hangzik soknak, de mivel egy fél körömnyi kupac elég szerintem minimum fél évig elég lesz. Heti használat mellett is (heti 1 az ajánlott).
Az illata finom krémillat, picit mintha barackos(?!) lenne, pici barna radírozó szemcsék vannak benne, amik feltételezem barackmag törmelékek, mivelhogy az íze is (se édes, se sós) műbarackos, nem kellemetlen, ha pici bejut a szájba, nagyon előrelátók. Kb 1,5 percig masszírozom az ajkaimba, ahol csak érem, nem zavar, ha nem maradok a vonalon belül, és lemosás után nagyon finom puha, sima ajkak a végeredmény, a dörzsölés pedig pici vérbőséget okoz, ettől a száj dúsabbnak, feszesebbnek tűnik. Nagyon élvezetes ám! :))) Főleg, hogy a radír elég ápolást biztosít ahhoz, hogy ne kelljen carmexelni rúzsozás előtt, simán mehetett rá a legmászkálósabb rúzsom (ami oriflame), és több órán át egyenletesen, egészségesen ragyogott a helyén. :)
A csomagolásról annyit, hogy masszív, kemény műanyag (de nem nehéz), a cuclit pedig egy kis tonymoly feliratú műanyag fedél választja el a külvilágtól. Illetve onnan tudjuk, hogy bontatlan terméket kaptunk, hogy egy kis krix-krax feliratú ragasztás van az illesztésnél. :)
Kíváncsiságból vettem, de nem bántam meg. Tőlem megkapja az ötöst, főleg az extra ápolás miatt, ami nem is munkaköri előírása. (Jóóóóóóóóó a csomagolás miatt is képtelen lennék lepontozni, ha esetleg kifogy a radír szmötyi, tuti valami krémet, kókuszolajat, vagy akármit csempészek bele, annyira vidám, és táskabarát! :)
Felhívom a figyelmeteket, hogy van ennek egy ajakápoló nővére is, én már picit bánom, hogy azt nem rendeltem meg vele együtt. Cuki páros lettek volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Mekérkezett. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!