Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nezili, Módosítva: 2016. május 11.

Kategória:   Fényvédők

• verejték- és vízálló
  • hipoallergén
  • 10-mentes

Octinoxate f 0 0Titanium Dioxide f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Glycerin h 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cyclopentasiloxane eo I szil 4-Methylbenzylidene Camphor f Butyl Methoxydibenzoylmethane f Octocrylene f Cyclohexasiloxane eo I szil Silica Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Lavandula Angustifolia (Lavender) Water Anthemis Nobilis Flower Water Prunus Mume Fruit Extract h Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Codium Tomentosum (Algae) Extract Macrocystis Pyrifera Extract Ecklonia Cava Extract Gelidium Cartilagineum (Red Algae) Extract Laminaria Japonica Extract Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract gy Chamaecyparis Obtusa Leaf ExtractPortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Triceteareth-4 Phosphate ti I eu Glycol Stearate ti I eo I eu Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Potassium Cetyl Phosphate ti PEG-2 Stearate eu Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Glyceryl Caprylate eo I eu Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Tromethamine Caprylyl Glycol eo I h Butylene Glycol h 1 0Polydecene Dipropylene Glycol i Sodium Palmitoyl Proline Squalane eo 1 0Coco-Glucoside ti Ethylhexylglycerin Acetyl Tetrapeptide-15 pepCetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Benzyl Alcohol i I ta Potassium Sorbate ta Dehydroacetic Acid ta Sodium Benzoate ta Parfum / Fragrance i

Amadea

2019. június 16.

Csak egy mintát próbáltam belőle, inkább magamnak írok véleményt, hogy majd (ha felélem a jelenlegi készletet) ne felejtsem el nagy kiszerelésben megrendelni.:)
Kellemes állagú, könnyen eldolgozható volt, nekem az arcom se csillogott tőle és a fehér réteg is hamar eltűnt. A bőröm vízhiányos és nagyon világos, a parfümre pedig nem vagyok érzékeny, ez se csípte a szememet - persze majd a teljes méretnél biztos árnyalódik a véleményem, majd jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Nissira

2019. március 5.

Nagy mennyiség, 100ml, igy az ára kedvezö. Fehér szinü de hamar beszivódik és nem hagy fehér réteget. Nem lesz töle diszkógömb fejem se. Nem értem miért nem népszerübb. Egy próbát szerintem mindenképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

nezili

(!)
2016. július 6.

Osszegyujtogettem belole egy csomo mitat, ugyhogy most azokat hasznalom a nyaralason. Eles bevetesre kuldtem, egesz napos tengerparti napondoglesen kellett bizonyitania, kezdoszinten barnult boron. Elso napon becsuszott egy nem tervezett hajokirandulas, ami elott csak 25 faktoros bb-t kentem a fejemre, le is egtem egy kicsit annak a rendje es modja szerint. Ezt megfejeltem egy majdnem egesz napos tuzo napon tengerbenfurdessel masnap, amikor mar ez a fenyvedo volt rajtam. Hat... a vizallosagat en megkerdojelezem, de mondjuk telleg eleg extrem korulmenyeknek volt kiteve. Viszont egy atlagos napon nem is hasznalok 50 faktoros fenyvedot. Szoval tovabb egtem masnap, valszeg nem erre talaltak ki, na de nekem meg erre kene valami ugye, mert a mindennapokban nem egek le nyilvan. Nem akarom lepontozni, mert eleg keves tapasztalatom van a fenyvedokkel, viszont kicsit csalodtam benne. Mondjuk lehet kisse tuldimenzionaltam ezt az 50 faktoros erosseget, korabban azt hittem attol meg barnulni sem fogok, erre sikerult meg le is egnem :D szoval mindennapokra jo, de nekem meg akkorra meg nem kell az 50 faktor, szoval nem hiszem hogy megrendelem a nagyobb kiszerelest. Az allagaval kapcsolatos tapasztalataim amugy hasonloak, mint NadjaBlue-nak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

Geena

2016. július 1.

Jó kis fényvédő. Hamar beszívódik, el lehet dolgozni nagy mennyiségben is, tartós, ha nincs nagy kánikula, akkor inkább matt, nem csillog, de nekem hőségben kell rá a púder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Panda

2016. május 9.

Nekem teljesen más tapasztalataim vannak mint 'NadjaBlue'nak.

Először rémisztően sűrűnek és napozókrémnek tűnt, de szépen elmasszíroztam az arcomon fél perc alatt beszívta és inkább matt lett, mint bőrfényű, de mondhatom hogy egészséges kinézetet ad a bőrnek. Nagyon érzékeny vagyok az illatokra de ennek marhára nem erős az illata, és általában kicsapnak a parfümös kencék ez mégsem bántott!
Meglepően kiegyenlítette a bőrszínemet, annyira, hogy bb vagy cc helyett ezt fogom nyáron önmagában korrektorral használni, pláne hogy kibírt egy 4 órás futás, lépcsőzés kocogás edzést, nem olvadt le hiszen szinte olyan volt, mintha semmi sem lenne rajtam és semmilyen fehér réteget nem hagyott.
Csak akkor tudatosul bennem, hogy be vagyok kenve amikor a futótársam megjegyezte, hogy milyen jó kis naptej illatom van (amit én nem éreztem).

Nekem ez jobban tetszik , mint a Missha all around sunblock ja és messze lehagyja a Sunprise-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Nekem teljesen más tapasztalataim vannak mint 'NadjaBlue'nak.

NadjaBlue

2016. május 1.

Nincs túl sok összehasonlítási alapom, ez a harmadik fényvédő, amit arcra próbáltam. Rengeteg mintám volt belőle, így amikor elutaztam otthonról, gondoltam őt viszem magammal. Könnyen kenhető és nincs az a jellegzetes, erős naptej illata. Először nagyon megijedtem felkenés után, mert elképesztően fénylett tőle az arcom, ráadásul púder se volt nálam, pár perc után viszont megszűnt a diszkógömbeffekt. Eddig ez a fényvédő tetszik a legjobban, de a parfüm a végén nagyon bántja a szemem, ha az nem lenne, egész biztos megvenném a teljes kiszerelést is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Mume Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-15

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, Glyceryl Caprylate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylyl Glycol, Squalane, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Triceteareth-4 Phosphate, Glycol Stearate, Sorbitan Sesquioleate, PEG-2 Stearate, Glyceryl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Salicylate, 4-Methylbenzylidene Camphor, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Triceteareth-4 Phosphate, Glycol Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Coco-Glucoside, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Dipropylene Glycol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

Squalane eo 1 0