Tonymoly

Ár:   $28   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Vizililiom, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 12.

Ár:   $28
Kategória:   Hidratáló krémek

Vitalizáló bőrvilágosító krém, mely az arcszínt egészségesebbé és ragyogóbbá teszi egy kis rózsaszínes fénnyel. Desztillált víz helyett 100% tiszta cseresznyevirág-kivonatot tartalmaz.

Blackxentric

2021. február 11.

Mintát kaptam belőle. Illata és állaga is nagyon jó, kevés kell belőle. A zsíros bőröm nem tocsogott tőle reggelre. Megvenni egyelőre nem fogom de tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

mliptak

2017. július 23.

Mintát kaptam belőle és eléggé ódzkodtam a kipróbálásától, de rosszul tettem. Nekem tetszett az illata, az állaga; ebből is elég egy kis réteget felvinni. Estére használtam és reggelre nagyon szépen hidratálta az arcom, puhább és egységesebb lett a felülete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Szandus

2017. május 6.

Mintát próbáltam belőle én is. Hidratáló hatása jó volt, reggelre beszívta a bőröm, szép sima és puha lett. Ezen kívül nem sok mindent tapasztaltam. Nagyon könnyű állaga van de nekem szúrós a szaga, olyan nagyon mű citrom, talán ahhoz tudnám hasonlítani, nem pedig pl. cseresznyéhez. Nem tervezem, hogy megveszem a nagy kiszerelést, mert elmaradt a hűha érzés. Mondjuk a fehérítő hatása hosszútávon derülne csak ki. Talán, ha nagyon le lesz akciózva megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Vanília

2017. március 17.

Én is mintát próbáltam és kicsit rákattantam az illata, az állaga, a kellemes hidratáló hatása és a fehérítő effekt miatt, de a teljes tégely árát sokallom kicsit. Szerintem érdemes belőle mintacsomagot rendelni és jobban megnézni, milyen, azok elég jó áron vannak az ebay-en.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

bebuska94

2017. március 14.

Minta alapján jó illata van, de semmi hatását nem láttam. Nem érzek rá késztetést, hogy megrendeljem a teljes terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Vizililiom

2017. február 12.

Egy mintát kaptam belőle, ez alapján sokat nem tudok megállapítani a hatását illetően. Az illata nagyon kellemes, a bőröm könnyen beszívta, nem lett tőle ragacsos, jól hidratált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Propanediol, Niacinamide, Glucose
Vitaminok: Niacinamide, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Felületi hártya képző anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.