Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A fehérítő maszk tisztítja és élénkíti a bőrt vitaminokkal, ásványi anyagokkal és antioxidánsokkal. A paradicsomkivonat feltölti a bőrt oxigénnel, eltávolítja a méreganyagokat és fiatalítja a bőrt. Ideális fakó és száraz bőrre. Egységesíti a bőr tónusát.

Harcica

2019. május 20.

Mintát kaptam csak a termékből, de maradandó nyomot hagyott a lelkemben. Nagyon szép lett tőle a bőröm, de a fehérítő mértékére nem voltam felkészülve....leszedte a szeplőimet :(
Többet nem használtam, de kollégának ajánlottam májfoltra és bejött neki.
4 csillagot adok neki, mert hát végül is azt csinálta, amit ráírtak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Többet nem használtam, de kollégának ajánlottam májfoltra és bejött neki.
4 csillagot adok neki, mert hát végül is azt csinálta, amit ráírtak.

bebuska94

2018. szeptember 21.

Én elsőre 1 minta kipróbálás után írok véleményt. Bőröm állapota: olajos, mitesszeres és pattanások sebei vannak gyógyulási folyamataiban.
Pozitívum: - Kellemes illat(bár ez inkább negatívum az összetételben,mégis tetszik)
- Könnyen lemosható
- Nem olajos a bőröm
- Kellemes tapintású, puha lett a bőröm
Negatívum: - Miután bemasszíroztam hagytam 1 picit maszkként a bőrömön, ekkor az államnál a sebeket elkezdte csípni egy picit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

- Könnyen lemosható
- Nem olajos a bőröm
- Kellemes tapintású, puha lett a bőröm

noriri

2018. január 23.

Szeretem ezt a valamit, mostanában az olyan napokon használom, amikor estére kifénylik a homlokom, ami általában csak havonta egy hétig történik meg. Száraz bőrre egyébként nem ajánlanám, mert remekül lemattítja az arcot. Úgy vettem észre, hogy jobb érzést hagy maga után, ha nem hagyom maszkként az arcomon, mert ha már megszárad és úgy mosom le, akkor talán egy picit húzódik tőle az arcom. Így csak megmasszírozom vele az arcom, egy nedves vattakoronggal letörlöm és leöblítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

borntobe

2017. október 13.

Rendeltem 20 db mintat, osszetetele es review-k alapjan jonak tunt. Valoban az lett, szepen egysegesit, feltolti a borom, nem hagy nyomot, egeszeben szebbe es egeszsegesebbe teszi az osszkepet. Gozoles utan szoktam hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Kinekapappne

2017. július 5.

Termékmintákat próbáltam heti 2x használva. Finom puha és telt a bőröm utána, kicsit egyenletesebb is talán a színe, de ez nem tartós hatás, aznap, max. másnap még látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Bellablogon

2016. december 29.

Nekem bevált, mint egy jó összetevőkkel megspékelt mélytisztító. A termék többfunckiós: a leírás szerint masszírozó mozdulatokkal kell megtisztítani vele az arcod és igény szerint használható maszkként is (ebben az esetben a masszázs után az arcon kell hagyni, mint egy maszkot). Én nem szoktam fenn hagyni az arcomon, a masszázs után lemosom. Eddig csak csupa jót tudok mondani róla, bár elég nehéz beilleszteni egy arcápolási rutinba. A blogomon (Tükörország blog) részletes tesztet írtam róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

drica

2016. november 15.

Hmm. Elolvastam a véleményeket és nem értem. A leírása alapján ez egy masszázs maszk. Tehát: arctisztitás után felken, 1-2 percig az arcba masszíroz, majd langyos vízzel leöblit. Az öblítéshez nem szabad szappant v arctisztitót használni. Végül törölközővel szárazra töröljük a bőrt...
Így kéne használni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Így kéne használni...

cattitude

2016. október 21.

szeretem ezt a maszkot, finom, friss illatú, puhává és fehérebbé teszi a bőröm. kicsit a pirosságot is leviszi, azonban ez a hatás nem hosszútávú. nem hiszem, hogy újraveszem, jó érzés felkenni és szeretem vele kényeztetni az arcom, de azt hiszem, teljesen jól megleszek nélküle is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

BloodEve

2016. augusztus 30.

Pici termékmintám volt belőle. Egyszer használtam, így nem vártam, hogy egyből megszabadít minden méreganyagtól.
Számomra semleges hatású: nem tett hozzá pluszt és nem is rontott a bőröm állapotán. Enyhén ragacsos érzést hagyott maga után.

Ami elsőre tetszett:
+ kellemes gyümölcsös illat ( nem hasonlít paradicsomra) + könnyű lemosás + nem irritált

Amit nem éreztem benne:
- gyulladáscsökkentő-pórusösszehúzó hatást - a zsírosodást nem csökkentette, nem szívta fel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ami elsőre tetszett:

Amit nem éreztem benne:

jomosono

2016. július 15.

Nagyon szeretem ezt a paradicsomos koreai maszkot!Könnyű,fehéritő formula.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Nagyon szeretem ezt a paradicsomos koreai maszkot!Könnyű,fehéritő formula.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Mannitol, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.