Too Faced

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snezi, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Többcélú korrektor szuper tökéletesítő hatással, természetes finish-sel, 12 órás tartóssággal. Olajmentes, nem komedogén formula.

20 árnyalatban kapható

lndnmvlszl

2019. december 4.

nagyon jo, rengeteg mennyiseg es termeszetesnek tunik a boron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

nagyon jo, rengeteg mennyiseg es termeszetesnek tunik a boron.

Lizz07

2019. augusztus 13.

Jó a fedése, kevés is elég belőle, aránylag könnyű eldolgozni és nem természetellenes akkor sem, ha nem alapozóval használom. A színválaszték is jó, mert a nagyon világos bőrömhöz néha nehéz megfelelő árnyalatot találni. Kiadós adag és a csomagolása is tetszik. A szemem alatt viszont nekem is összegyűlik, akármit is csinálok, így folyton igazgathatom. Remélem, hogy sikerül rá megoldást találnom, mert ez kicsit bosszantó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Csenge7

2019. július 11.

Utazó méretben vettem meg, de legközelebb valószínűleg ha Sephora környékén járok, benevezek a nagyobb kiszerelésre is. Egyelőre még a NARS korrektorommal szemben nem tudtam eldönteni, melyik a nyertes, de mind a kettőt nagyon nagyon szeretem.
Brutális a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Brutális a fedése.

esztugulyas

2019. május 18.

Sok korrektort kipróbáltam már,de ez lett a kedvencem. Erős a fedése,de könnyű eldoltozni,nem lesz természetellenes a hatása illetve az árához képest nagyon sok van benne. Ami még egy jó pont, hogy a tarte shape tapehez kepest ez hidratal es nem teszi meg feltunobbe a szaraz reszeket az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

orchidea8627

2019. május 4.

Hatalmas korrektor mániás vagyok, nagyon sokfélét kipróbáltam már, de számomra eddig ez a korrektorok csúcsa.
Erős fedés, természetesen matt, bőrszerű hatás, nem szárít, kitart, nincs telenyomva parfümmel.
Szerencsére a színét is tökéletesen eltaláltam elsőre. Hatalmas adag, 15 ml, mintha fél üveg alapozót vettem volna.
Jó pár hónapja használom már, nagyon szeretem, jó szívvel ajánlom annak akinek a Tarte Shape Tape túl száraz hatású volt, de ugyanolyan magas fedésű, természetesebb hatású korrektor keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Smoncsi93

2019. április 29.

Sokadik korrektor, amit kipróbáltam és nálam eddig m ő a befutó. Lilás karikákkal áldott meg a sors, így születtem, tehát jó pár éve keresem a megfelelő korrektort. Számomra ez az első, aminél még én is meglepődtem, mikor először használtam. Gyönyörűen fed, nekem nem ül bele a pici ráncokba (hálisten még nincsenek túl sokan), és nagyon tartós.
Elég borsos az ára, de aki hozzám hasonlóan régóta keresi a megoldást a mindig fáradtnak látszó szemekre, szerintem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

alexakach

2019. április 23.

Örülök, hogy rábeszéltek a Sephoraban erre a termékre illetve a peach perfect púder tesójára. Kiváló fedése van! Kicsit csúszkál szem alatt, de ezen gyorsan és könnyen lehet segíteni a púderrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

claudia.nyilas

2019. április 9.

Vanilla színben van meg, rengeteg minőségi korrektort használtam már, az elődjét a másik vékonyabb csomagolású Born This Way-t is, de szerintem ez az eddigi legjobb, legtartósabb mind közül. Laura Mercier púderrel egész napon át tart, nem gyűrődik, nem gyűlik össze a szem alatti ráncocskákban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Vanda234

2019. március 29.

Én se voltam elájulva nagyon szép fedése van jó a szín is még is a szemem alá beült bárhogy Bármivel fixáltam nekem nem szuperált jól ennél vannak sokkal jobbak és olcsóbb termékek is akár még a drogériába is!!

Többet nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Többet nem veszem újra

Czsara

Korcsoport: < 18
2019. március 3.

Sajnos nem lett a kedvencem, erős a fedése, könnyű eldolgozni, de beleül a szem alatti pici ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.