Too Faced

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snezi, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Többcélú korrektor szuper tökéletesítő hatással, természetes finish-sel, 12 órás tartóssággal. Olajmentes, nem komedogén formula.

20 árnyalatban kapható

Ár: 9000 , Eladó: bicitoth
Állapot: 1-szer swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint
Too Faced Born This Way Super Coverage Multi-Use Sculpting Concealer - PORCELAIN árnyalat
Ár: 9500 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Lulufej

2020. szeptember 12.

Van egy igen erős ellenérzésem a Too faced márkával kapcsolatban, de olyan sok jót hallottam erről a termékről, hogy végül hosszas hezitálást követően csak beruháztam egyre... és de jól tettem. Kezdjük ott, hogy iszonyat mennyiségű terméket kapunk és nem kell sok belőle, hogy működjön, szóval elég sokáig ki fog tartani.
Szépen fed és természetesnek érzem a végeredményt, pedig vannak gondok a szemem alatti zónával rendesen. Én egy 217es MAC ecsettel szoktam bedolgozni, majd az ujjaimmal még egy kicsit betapogatom.
Hosszan fenn marad, nem jellemző, hogy mászkálna. Szemüveggel is próbáltam és bár látható volt egy kis kopás az orrnyeregnél, nem hagyott maga után trutyit, valamint az ujjammal egy kicsit eldolgoztam és már észre sem lehetett venni.
Az egyik legszuperebb korrektor, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Az egyik legszuperebb korrektor, amit valaha próbáltam.

Massacre

2020. július 29.

Lehet hogy csak az én bőröm nem kompatibilis vele, de nekem nagyon csúnyán beleül a szem alatti ráncokba, összecsomósodik nap végére és egyszerűen vállalhatatlan, 10 évvel idősebbnek nézek ki benne. Bőrhibák eltűntetésére használom már egy ideje de szerintem akkora mennyiség, hogy sosem fog elfogyni. Az Snow árnyalat pedig elég sárgás nekem, inkább világos neutrális bőröm van, de ez nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

MakeupMarket

2020. július 18.

Swan árnyalatban használom és ez is egy olyan Too Faced találat, ami minden eddigit kiüt a nyeregből (és itt a lista bizony km hosszú!) !
Ki kell tapasztalni, hogy hogyan kell tökéletesen felvinni és eldolgozni, de ha ez sikerül, akkor hihetetlen az eredmény, olyan, mintha élőben is filterekkel lenne kivasalva az arcod InstaCelebként :D
Ez az első, ami konkrétan eltünteti a pórusaimat, pedig nem is ígéri!
Kiváló egyaránt kontúrozásra és tökéletlenségek elfedésére, na meg a szem alatti kinek mi korrigálására.
Teljesen egybe simul a bőrrel és fixálás után meg sem moccan. Plusz pont jár érte, hogy nem oxidálódik / legalábbis a színe semmit nem változik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Ez az első, ami konkrétan eltünteti a pórusaimat, pedig nem is ígéri!

bugeyes

2020. július 3.

Áldom az eget, hogy csak kis kiszerelésben vettem meg anno. Számomra egyáltalán nem agyeldobós, a fedése sem kiemelkedő és a tartóssága sem. Hiába fixáltam bármivel, elmozog sajnos és beül a kis ráncokba, pedig egyébként az esetemben nem nagyon van mibe beleülnie, de abba is sikerül.A színválaszték kb. az egyetlen pozitívuma. Egy no makeup makeup napra esetleg elmegy, de ha valakinek kombinált, zsíros a bőre, komolyabb alkalmakra nem ajánlom, legalábbis én biztosan nem ezt vetném be. Ha az árát nézzük, akkor ez azért elég bosszantó. A tökéletesítő hatás meg... na hagyjuk.
Tudom, hogy a sminktermékek esetében is teljesen egyéntől függ, hogy beválik-e egy termék vagy sem, tehát nem rosszindulatból "húzom le", de számomra sajnos tényleg nem váltotta be az ígéreteit. Simán van akár drogériás, akár high end viszonylatban is megbízhatóbb, jobb termékem, ezt biztosan nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

MoHajnalka

2020. április 28.

Ár-érték arányban korrekt, mert nagyon kevés termék hatalmas területet tud lefedni. Picit nehéz eldolgozni, viszont kellően jó a fedése, ráadásul építhető is. Én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

lndnmvlszl

2019. december 4.

nagyon jo, rengeteg mennyiseg es termeszetesnek tunik a boron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

nagyon jo, rengeteg mennyiseg es termeszetesnek tunik a boron.

Lizz07

2019. augusztus 13.

Jó a fedése, kevés is elég belőle, aránylag könnyű eldolgozni és nem természetellenes akkor sem, ha nem alapozóval használom. A színválaszték is jó, mert a nagyon világos bőrömhöz néha nehéz megfelelő árnyalatot találni. Kiadós adag és a csomagolása is tetszik. A szemem alatt viszont nekem is összegyűlik, akármit is csinálok, így folyton igazgathatom. Remélem, hogy sikerül rá megoldást találnom, mert ez kicsit bosszantó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Csenge7

2019. július 11.

Utazó méretben vettem meg, de legközelebb valószínűleg ha Sephora környékén járok, benevezek a nagyobb kiszerelésre is. Egyelőre még a NARS korrektorommal szemben nem tudtam eldönteni, melyik a nyertes, de mind a kettőt nagyon nagyon szeretem.
Brutális a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Brutális a fedése.

esztugulyas

2019. május 18.

Sok korrektort kipróbáltam már,de ez lett a kedvencem. Erős a fedése,de könnyű eldoltozni,nem lesz természetellenes a hatása illetve az árához képest nagyon sok van benne. Ami még egy jó pont, hogy a tarte shape tapehez kepest ez hidratal es nem teszi meg feltunobbe a szaraz reszeket az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

orchidea8627

2019. május 4.

Hatalmas korrektor mániás vagyok, nagyon sokfélét kipróbáltam már, de számomra eddig ez a korrektorok csúcsa.
Erős fedés, természetesen matt, bőrszerű hatás, nem szárít, kitart, nincs telenyomva parfümmel.
Szerencsére a színét is tökéletesen eltaláltam elsőre. Hatalmas adag, 15 ml, mintha fél üveg alapozót vettem volna.
Jó pár hónapja használom már, nagyon szeretem, jó szívvel ajánlom annak akinek a Tarte Shape Tape túl száraz hatású volt, de ugyanolyan magas fedésű, természetesebb hatású korrektor keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.