Too Faced

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. február 27.

Ár:   $42
Kiszerelés:   11,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Highlightert, pirosítót és bronzosítót tartalmazó paletta, a lédús barack illatával. Természetes ragyogással vonja be az arcot.

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Csodálatos! Mindegyiket elhasználtam a palettából, a pirosítót a higlightert is. Talán a bronzosítóból maradt egy ici pici még. Mindenesetre tökéletes!
Must have darab! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Must have darab! 😍

Bog

2018. április 13.

Amióta megjelent vágytam rá! Egyből tudtam, hogy ezt nekem találták ki! Imádom az ilyen pallettákat, amelyikben egyben van minden arcra való termék. Most végre sikerült egy kedves Krémmániástól hozzá jutnom kedvező áron. Nagyon féltem tőle, mert nem hallottam túl jókat róla, de én imádom! Pont jó árnyalatok az én bőrömhöz. Nem erős színekről van szó, de nekem a hétköznapokra tökéletes! Olyan szép, természetes sminket varázsolok velük, hogy csak ámulok! Ezzel nem lehet túlzásba esni. Aki világítós highlightert keres, annak nem ajánlom, de aki visszafogott, hétköznapi csillogásra vágyik, annak ez tökéletes. Az illatát is imádom, bár ez mellékes nekem. Nagy szeretettel nyúlok érte minden nap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Isabelle

2017. március 12.

Megérkezett ,egyben, nagyon szép csomagolásban, fém doboz, belül is csodaszép, a dombornyomtatott barackos minták, természetes, hogy kellett. Az illata mint a peach palettáé. 3 az 1 palettában, tökéletes ,praktikus. Utána színintenzitás próba az alkaron...hm..szép szép, könnyed, lightos színek, hétköznapra tökéletes mind a 3, építhető.A természetes ragyogás meg is van .. DE semmi több.... aki ismeri a becca és az ABH highlightereit, pirosítóit, annak ez a paletta csalódás lesz. 3 csillagot kap de csak a csomagolás miatt. Hogy mennyire tartósak a színek azt már nem tesztelem le. Tovább adom, talán másnak beválik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.