Treacle Moon

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

sailorluna

2018. augusztus 3.

régen nagyon szerettem a treacle moon tusfürdőket, kilóra megvettek ezekkel az illatokkal és a csomagolással. mindennapos használattal szárítottak, és az összetevőik sem túl szépek. nagyon finom az illatuk, már ha valaki szereti a tömény, édes dolgokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

fuloptundi

2017. január 17.

a kedvenc tusfürdőm a kókuszossal együtt ❤️ lágy a textúrája, isteni az illata és még a bőrömet is hidratálja. Miért nem gyártják már?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Argold

(!)
2016. július 30.

Most, hogy elhasználtam az első flakont, gondoltam jövök értékelni. Az első es legfontosabb: az illata valami mesés! Édes-vaníliás álom! Nekem egy krémes puding jut eszembe minden fürdéskor, mikor használom. Ne várjatok nagy habot, cserébe nem kell belőle sok es krémes. Mivel fél liter, igy nagyon sokáig kitart. DE, amit nem tudok neki megbocsátani, és ezért a négy csillag, hogy az illata, kb fél óra múlva már nem érezhető:(((
Viszont ne dőljetek be a DM-nek. Nekem kb egy hónapja tűnt fel ez a termék a DM-ben, 1699 Ft-os áron. Viszont a Tescóban ugyanez, állandó áron 990 Ft, így már azért barátibb.
Illat tartósság ide vagy oda, biztos, hogy állandó tagja lesz a fürdőszobának ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Nesseay

2016. január 25.

Imádtam az illatát, ráadásul állatokon nem tesztelték, nagyon sokáig használtam. Most is folytatnám nagyon szívesen, csak mióta tudatosabban vásárolok, kerülöm a szulfátokat, és bizony ebben is van. Szomorú vagyok, nagyon szerettem, de a bőrömnek sajnos nem jó. Viszont az illata, mint a vanilliás cukoré. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

fausztdori

2015. december 25.

Átlagos tusfürdő, semmi extra dolgot nem ad, ennek tetejébe nekem ez a vanília-illat annyira műanyag, hogy alig bírtam elhasználni már a végén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

gymbaby

2015. október 14.

Imádom!Hidegebb időben főként a vanília,csoki,vattacukor illatokat kedvelem a fürdőben,mert ellazítanak a hosszú nap után.Ez pedig óriási mennyiség kedvező áron,és még a bőrömet sem szárítja,nem gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Cristally

2015. június 1.

Hogy őszinte legyek, nekem a kedvesem és az apukám is vanília-függő, így már mindketten kaptak tőlem ajándékba ilyen tusfürdőt, amit én is előszeretettel használok. Szuper kellemes vanília illata van, lágy textúrája, tetszik a flakon és a szöveget is szoktam olvasgatni rajta, engem nagyon feldob. :D
Mivel bazinagy adag tusfürdőről van szó, szerintem az ára nem drága, hónapokig használhatja egy egész család, mire elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

wifey

2015. május 11.

nagyon jó illata van, nem szárít. viszont rövid idő után nem érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

nagyon jó illata van, nem szárít. viszont rövid idő után nem érzem magamon.

bugosgizi

2015. április 26.

Illata kellemes és nyugtató vanília egy kis vajkrémes illattal. Olyan hatást kelt mint egy falat vaníliatorta. Jól tisztítja és táplálja a bőrömet ezen felül nem hagy ragacsos érzést maga után. Megéri az árát. Sőt a mennyisége is bőven tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Dorothy06

2014. április 8.

Imádom az illatát, ezért is vettem meg. Igazi élmény vele a tusolás, de sajnos nagyon hamar elillan, törölközés után szinte alig érzem magamon. Pedig nagyon vártam, hogy vanília illatfelhőben ússzam legalább pár órán át. Kicsit csalódott vagyok emiatt, de azért alig várom, hogy este megint zuhanyozhassak. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Színező anyag. (Piros)