Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Ár:   1999 Ft

Lágy textúrájú, magas fedőképességű alapozó és korrektor, mely megbízhatóan elfedi a bőr egyenetlenségeit és a piros foltokat.

• tartós
  • mattító (selymes-matt végeredmény)
  • "Baby Glow" hatás a különleges ragyogásért
  • folyékony textúra

Ár: 1000 , Eladó: Vivienn13
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Személyes átvétel.
Ár: 1000 Ft + pk , Eladó: vkata96
Állapot: Egy pumpálásnyi hiányzik belőle , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után posta / foxpost
superultra

2019. szeptember 23.

Sos-ként vettem, mivel nem volt az a catrice alapozó, amit használok. Kegyetlen. A legvilágosabb árnyalat is sárga rajtam, mert sokat kell használni belőle, amitől Trumpnak nézek ki. Maszk érzést ad és gyorsan leolvad a fejemről (?) vagy én nem tudom, de újra nem veszem. A szagát meg se említem, engem nem zavar, de azért elég érdekes az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

miskvx

2019. július 1.

Azért vettem meg mert illatmentes. Egy darabig csak kerülgettem mert nem tudtam sehogy sem úgy magamra kenni hogy jó legyen. Sok volt, csúszkált rajta minden, maszknak éreztem. Végül úgy működik jól rajtam ha egy kis hidratálóval hígítom. Alapból nem szeretem ha nagyon be vagyok vakolva de így tudom használni. Mattító hatását én nem tapasztaltam. Első használat okozott 1 nagyobb dudort, de azóta összeszoktunk. Nyáron sok, nem használom, ősszel majd újra előveszem, de nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

KlauA77

2019. június 7.

Szerettem a terméket, nem volt vele semmi bajom de egy idő elteltével nagyon sok miteszer, pattanás jelent meg rajtam. Nagyon eltömítette a pórusaim és azóta küzdök, hogy olyan legyen a bőröm, mint régen (1-2 hónapja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

dreammiyss

2019. május 2.

Nem mondom, hogy ez a világ legjobb alapozója, viszont nagyon hozzám nőtt. A fedése nem erős, de kényelmes viselni. Nem szárítja a bőröm, amit kifejezetten szeretek benne, mindemellett könnyen eldolgozható, de óvatosan kell használni, hogy ne keltsen maszkos hatást. Holnap megyek dm-be, ha lesz belőle mindenképp megveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

chrissyb

2019. április 16.

A fedése egész jó , de nagyon keveset szabad csak használni belőle , mert különben nagyon maszkszerű lesz , és egy kicsit be is sötétedik , ami nem néz ki túl jól az amúgy is eléggé világos bőrömön. Elhasználom ugyan , de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Mira19

2019. február 8.

Kezdetben egy kicsit féltem megvenni az itteni vélemények miatt,eredetileg egy másik trend it up-os alapozót akartam megvenni,de az nem volt igy SOS ként ezt vettem meg. nekem nagyon tetszik a textúrája és a csomagolásával is meg vagyok elégedve!Semmien irritációt nem tapasztaltam,már 2 és fél hete használom.Eddoig bejött

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

ursus

2018. december 3.

Nekem bejött.
Az illata mindegyiknek ugyanolyan - mármint az eddigi tapasztalok alapján - de nagyon jó kis alapozó ez.
Szerintem a fedésével nincs gond, a durva már-már tinikoromra hajazó - aknés bőrömre is szuper.
Na jó mondjuk alákenem a LRP Effaclat dou + színezett változatát, de így tökéletes...
Most hogy olavsom lehet, hogy ettől vannak a nagy piros pattanások... neeeem.... mert mindig csak ugyanott vannak a ragyák :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.

Nekem bejött.

Alexandra0215

2018. november 23.

Sziasztok.Amúgy is problémás bőröm szépen kezdett helyre állni,gondoltam akkor bevetem ezt az alapozót egy ideje csak állt a szekrényemben.Ahha,gyönyörű fedés semmi maszk hatás,egyszerűen tökéletes végeredményt értem el vele,nagyon örültem neki.Pár nap elteltével kb 4-5 napja használom!!! piros dudorok,kinyomhatatlan puklik jelentek meg az arcomon...hozzáteszem mást nem használok mivel nagyon érzékeny a bőröm,sem primert sem mást tehát az egyetlen ami okozhatta ez a "csoda alapozó" .Tényleg tökéletesen működik...ja,nem. Aki nem szeretne szenvedni ennek az alapozónak az utóhatásaitól az inkább kerülje el. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

jen0702

2018. november 17.

A fedése közepes, de nekem ez pont megfelel a hétköznapokra, nem csomósodik, könnyen el lehet dolgozni sminkszivaccsal, ecsettel már kicsit problémásabb. Közepesen tartós. Ennyi pénzt megért, de volt már ennél jobb alapozóm is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

bugeyes

2018. október 10.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé, magamtól biztos, hogy nem vettem volna meg pont a “glow” hatás miatt. Azért kíváncsi voltam, úgyhogy tettem vele egy próbát. Eléggé sűrű, testes alapozó, a fedőképessége kategóriájához képest elég jó, viszont nem olyan szépen építhető. Amiért viszont nem leszünk jóba, hogy beül a pórusokba, glow effect helyett nálam sajnos a zsírosbödön és egyben cakey effektus valósul meg, s mindez felviteltől számított egy órán belül. Amellett, hogy ajándék volt, azért sem tudok kiakadni rá, mert sajnos esetembrn a YSL All Hours, valamint a Lancome Teint Idole-ja is ugyanezt produkálta látványra +1-2 óra kitolódással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.