Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Lágy textúrájú, magas fedőképességű krémes korrektor Somitine® hatóanyaggal, mely megbízhatóan elfedi a bőr egyenetlenségeit és a piros foltokat.

• tartós
  • mattító (selymes-matt végeredmény)
  • "Baby Glow" hatás a különleges ragyogásért
  • folyékony textúra

Ár: 1000 Ft , Eladó: Dorci19
Állapot: Alig használt, Helyszín: Rábapatona, fizetés: Banki utalással, post vagy foxpost, személyes átvétel

Anitay

2020. március 11.

Szerettem, egynagyon könnyű textúrájú korrektor. A fedése nem túl erősebb (előtte Catricet használtam). A legvilágosabb árnyalatot vettem, de ez sajnos nem volt alkalmas a szem alatti rész világosítására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Mantra

2020. február 27.

Kicsit sötétebb a színe a legvilágosabbnak is, mint a bőröm, de nem zavaró mértékben. Leginkább a pirosas részeket tüntetem el vele, jól egységesíti az arcbőrt. Keveset használok belőle, ecsettel dolgozom el, majdnem mint egy alapozót. Átlátszó púderrel fixálom, ez kicsit tompítja a sárgás színét is. Alapvetően elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Dorci19

2020. február 14.

A legvilágosabb árnyalat is túl sárgásan mutat a világos bőrön, fixálva egész tartós de a nap végére mintha nem is lenne rajtam, sajnos nem a legjobb korrektorom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Viky0123

2020. február 10.

Nem használok alapozót, csak a kínos részekre korrektort (szökőévente 1 pattanás, és a mindennapos sötét bőröndök a szemem alatt). Szépen fed, de mégsem maszkhatású. Nem mászik el órák múlva sem, bár én mindig használok púdert is. Pár pillanat eldolgozni blenderrel. Szeretem, tuti újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

IvettPalfi

2019. december 30.

Színválasztékban nem bővelkedik, de a 010-es árnyalat pont megfelelő nekem a szemem alatti karikákra. Könnyű eldolgozni, nem fed 100%-osan, de azért pont elég, a legfáradtabb napjaimon, amikor hatalmas karikák vannak a szemem alatt, azért inkább mást választok. A pattanásokat, illetve az azok után maradt hegeket nem nagyon fedi el, de én nem is erre a célre vettem. Természetes hatása van, drogériás viszonylagtban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Ofesz86

2019. november 27.

Szem alá használom, friss, üde tőle a tekintet. - 1 csillag,mert a tartósságával nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

JErzsi

2019. november 8.

Nem rossz, nem rossz, de a Catricet nem üti ki a nyeregből nálam. Mivel az nálunk folyamatosan hiánycikk így erre esett a választásom. Nem fed olyan szépen, pattanásokra több réteget kell felvinnem. Van, hogy elmászik a helyéről és van valami furcsa szaga is ... Nálam közepesre vizsgázott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

agi95

2019. október 16.

Nekem eddig szuperül működik. Ezelőtt a catrice camouflage-t használtam, de az kevésbé tetszett (bár ott a színválasztás sem volt megfelelő). A trend it up-os camou-ból a 010-es árnyalatot használom, ami remekül passzol az alapozómhoz és finom, krémes állaga miatt könnyű eldolgozni is, a szemek alatt pedig nem ül bele a ráncokba. Fedése nem túl erős ugyan, de maszkhatás helyett természetes látványt nyújt és mégis szépen elhalványítja a bőrhibákat, karikákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

cukianyuci

2019. június 2.

Drogériás viszonylatban a legjobb szerintem. Ár érték arányban nagyon jó.
Vékony rétegben is fed, üde ki pihent tekintet nem hulla ahogyan a catrice camuflige, ez valahogy olyan élő igazi ki pihent szemkörnyéket eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

Drogériás viszonylatban a legjobb szerintem. Ár érték arányban nagyon jó.

Orchideadin

2019. április 19.

Egy teljesen jó korrektor, nincs extra fedése, de szépen el lehet oszlatni, tartós, jó árban van. Talán egy cseppet lehetne erősebb fedésű, de ami igazán zavaró az a szaga... Pedig nem romlott meg, csak alapból van egy ilyen erős rosszfajta kozmetikum termék szaga, ami nem tartós de engem kimondottan zavar a felvitelnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag