KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Lágy textúrájú, magas fedőképességű krémes korrektor Somitine® hatóanyaggal, mely megbízhatóan elfedi a bőr egyenetlenségeit és a piros foltokat.

• tartós
  • mattító (selymes-matt végeredmény)
  • "Baby Glow" hatás a különleges ragyogásért
  • folyékony textúra

Ár: 700 , Eladó: lauralengyel9
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétellel megoldható

Candy21

2018. október 29.

Nagyon jó korrektor tényleg erős fedésű én bőhibákra használom mert a legvilágosabb szín tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Szépen el lehed vele fedni a pattanásokat és a pattanás utáni foltokat elszíneződéseket. Szem alá is próbáltam oda is remek nem ül bele a ráncokba jól elfedi a szem alatti karikákat.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

zsizmo

2018. július 28.

Életem egyik legjobb döntése volt megvenni. Egész álló nap tart, nem ül be a ráncaimba, eltünteti a karikákat és egyéb bőrhibákat. Ebben az árban ez ajándék.

zsizmo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

avealena

2018. július 16.

A DM-ben voltam és már nagyon régóta kellett vennem egy új korrektort, eddig a Catrice közkedvelt korrektorát használtam, de sajnos az nem kapható a dm-ben úgyhogy a trend it up felé vettem az irányt, már amúgy is régóta ki akartam próbálni ezt a márkát. Nagy problémában voltam, mivel csupán 2 fajta árnyalat van, a 010-es nagyon rózsaszínes, a 020-as pedig nagyon sárgás, én pedig valahol középúton vagyok. Végül is a sárgás tónusú mellett döntöttem miután 10 percen keresztül gondolkoztam ezen. Aggódtam hogy sötét lesz, mert eléggé fehér vagyok még nyáron is, de ahogy eldolgozom úgy érzem jól passzol a bőröm tónusához. Szerintem sokkal könnyebben eldolgozható, mint a catrice-es vetélytársa, kicsit krémesebb az állaga és nem szárad meg olyan csúnyán a szemem alatt, mivel nagyon száraz a bőröm a szemem környékén, ezért ez mindig egy nagy probléma számomra. A fedése egy erős közepes, nagyon sötét karikák vannak a szemem alatt, eddig egy olyan drugstore-os korrektorral se találkoztam, ami képes lett volna ezt teljesen eltüntetni. De szerintem a fedésén lehet dolgozni, felépíthető, nem tűnik csúnyának több rétegben se. Összességében meg vagyok vele elégedve, az ára sem vészes, ajánlom mindenkinek. :)

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

kornzsofi

2018. július 8.

Szuper szuper szuper. Szerintem az árkategóriájában egy kincs, könnyű felvinni, eldolgozni és nem nehezedik a bőrre.

kornzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Odil

2018. július 1.

Egész nap tart, krémes, nem megy semmilyen rossz helyre, és nem száírtja ki a szemkörnyékemet. Igazából hibátlan számomra, a sokadikat veszem újra.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Dilibogyo

2018. június 26.

Az árához képest nagyon jól fed és még ebben a melegben is elég jól kitart.

Dilibogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Az árához képest nagyon jól fed és még ebben a melegben is elég jól kitart.

kovacs12zita

2018. június 11.

Már második tubussal használom, mind a két árnyalattal volt szerencsém találkozni. A szem alatti területre a 010 árnyalatot használom, viszont az arcom többi részére ha szükségem van rá, oda a 020 a megfelelő.
Sajnálom, hogy csak ez a két szín van, igazából én pont a kettő között lennék :(.
Az állaga jó, fedésére én azt mondom az erős alsóbb határán van.
Tartósságra közepes kategóriába sorolnám.
Ami nekem furcsa az a szaga.
Ár-minőség szempontból megállja a helyét.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Az állaga jó, fedésére én azt mondom az erős alsóbb határán van.
Tartósságra közepes kategóriába sorolnám.
Ami nekem furcsa az a szaga.
Ár-minőség szempontból megállja a helyét.

GyTunde

2018. május 28.

A 010-es árnyalát használom, remekül elfedi a piros foltokat, és a bőrhibákat. A színe is tökéletes.

GyTunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

bree07

2018. május 20.

Ha nagyon sötétek az ember karikái, nem elég neki ez a fedés. De az állaga és minden más rendben van.

bree07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

danesaliz

2018. május 7.

010-es árnyalat.
Könnyű vele dolgozni, jól fed. Ha nem hidratálok alá, akkor sem szárít.
8 órát nagyjából bír mattan.
650 Ft-ért vettem a DM-ben akciósan. Abszolút megéri!

danesaliz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

010-es árnyalat.
Könnyű vele dolgozni, jól fed. Ha nem hidratálok alá, akkor sem szárít.
8 órát nagyjából bír mattan.
650 Ft-ért vettem a DM-ben akciósan. Abszolút megéri!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag