KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Lágy textúrájú, magas fedőképességű krémes korrektor Somitine® hatóanyaggal, mely megbízhatóan elfedi a bőr egyenetlenségeit és a piros foltokat.

• tartós
  • mattító (selymes-matt végeredmény)
  • "Baby Glow" hatás a különleges ragyogásért
  • folyékony textúra

Ár: 700 , Eladó: lauralengyel9
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétellel megoldható

kovacs12zita

2018. június 11.

Már második tubussal használom, mind a két árnyalattal volt szerencsém találkozni. A szem alatti területre a 010 árnyalatot használom, viszont az arcom többi részére ha szükségem van rá, oda a 020 a megfelelő.
Sajnálom, hogy csak ez a két szín van, igazából én pont a kettő között lennék :(.
Az állaga jó, fedésére én azt mondom az erős alsóbb határán van.
Tartósságra közepes kategóriába sorolnám.
Ami nekem furcsa az a szaga.
Ár-minőség szempontból megállja a helyét.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Az állaga jó, fedésére én azt mondom az erős alsóbb határán van.
Tartósságra közepes kategóriába sorolnám.
Ami nekem furcsa az a szaga.
Ár-minőség szempontból megállja a helyét.

GyTunde

2018. május 28.

A 010-es árnyalát használom, remekül elfedi a piros foltokat, és a bőrhibákat. A színe is tökéletes.

GyTunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

bree07

2018. május 20.

Ha nagyon sötétek az ember karikái, nem elég neki ez a fedés. De az állaga és minden más rendben van.

bree07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

danesaliz

2018. május 7.

010-es árnyalat.
Könnyű vele dolgozni, jól fed. Ha nem hidratálok alá, akkor sem szárít.
8 órát nagyjából bír mattan.
650 Ft-ért vettem a DM-ben akciósan. Abszolút megéri!

danesaliz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

010-es árnyalat.
Könnyű vele dolgozni, jól fed. Ha nem hidratálok alá, akkor sem szárít.
8 órát nagyjából bír mattan.
650 Ft-ért vettem a DM-ben akciósan. Abszolút megéri!

lemontree

2018. május 1.

Nekem ennél kicsit erősebb fedés kell, mert elég sötétek a karikáim, de azért elhasználom, nem rossz.

lemontree
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

Cat21

2018. április 19.

Pénztàrcabaràt, majdnem teljes fedésű korrektor. Van olyan jó mint a Fit me, csak nem annyira krémes.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

BeaTris

2018. április 18.

Én meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen fed. Leginkább szem alá használom és eltünteti a fekete karikáimat, bár igaz nem tökéletesen, de mindenképpen visszafogottabbá teszi őket. A 010-es árnyalatom van, ez a legvilágosabb árnyalat, bár szerintem lehetne egy picivel világosabb is.

BeaTris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

HontiAgi

2018. február 28.

UPDATE:
Ez a szag egyre rosszabb és egyre erősebb. Más is találkozott ilyen állot túró beütéssel? Nem merem már az arcomra kenni. :(

Elfogyott a Catrice korrektorom, de csak DM volt a közelben, így őt hoztam el az itteni értékelések alapján. Nem rossz, nem rossz, viszont határozottan nem is akkora szerelem, mint a Catrice. Enyhén rózsaszínes árnyalata van, amit az én sárgás bőrömön annyira nem tetszik, és valami brutálisan büdös, kb savanyú túró szaga van (vagy csak én fogtam ki olyat, amit előtte már kibontottak és megbuggyant :/ ). Elhasználgatom, mert ettől függetlenül egész jól fedi a kis hibákat és a ráncokba sem ül be, de nem váltok át rá és veszem újra.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

UPDATE:

eszti00b

2018. február 26.

Talán egy kicsit folyékonyabb, mint a Catrice korrektora, de nálam visszaadja ugyanazt a hatást.

eszti00b
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

marcsi1233

2018. február 20.

Hasonlóan a Catrice korrektorához, ez is szép fedésű, magában is hordható, azonban elég rózsaszínes árnyalatú (010), ami nem feltétlenül előnyös mindenkinek.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag