Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Bőrtípus:   Normál

Tökéletes szemhéjfesték a selymesen lágy, púderes színekért.

• tartós
  • elasztikus textúra
  • jó fedőképességű

lenochka

2019. október 18.

Én egy ezüstös fehér árnyalatot választottam. Szinte fólia fényt eredményez, eszméletlen pigmentált, gyönyörű. Remekül eldolgozható a szemen én a mozgószemhéjam közepéig szoktam felvinni a belső szemzugtól, igazán mutatós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

LiiL

2019. február 20.

Akciósan vettem, 030 árnyalatban. Nem tudom mi van a Trend it up termékekkel, de nálam folyamatosan szétesnek. Ez is. Pár hét elteltével, fogta magát összeszáradt és nagyobb darabokban kiesett a tokkból. Sajnáltam, mert szépen tudtam vele dolgozni, amíg tartott. Fixálóval a helyén maradt. Innentől kezdve nem veszek Trend It up cuccokat, mert a minősége nem üti meg a mércét, hiába olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Black Fairy

2019. január 12.

020 van meg, és hihetetlenül selymes, könnyed, mégsem porzós termékről van szó...egyszerűen beleszerettem...annyira jó érzés vele dolgozni, olyan egyszerű, még akár ujjal is csodás eredményt lehet elérni vele (szín alapnak használtam legutóbb teljes szemhéjra, és hozzáépítettem ecsettel a sötétebb színeket), annyira csodásan fénylik, tíz órát kibírt a szemhéjamon alappal (zsírosodásra hajlamos, félig rejtett szemhéj, 32°C-ban), lemosáskor is teljesen vállalható volt...nem mászott odébb, nem gyűlt fel a csillám, nem pergett le a csillám...Az árnyalat pedig nagyjából mindenhez illik, a melegebb, hűvösebb színekhez is, a természetesebb illetve a "bulisabb" sminkeket is feldobja...

UPDATE
Meg lett a szürkés-taupe-os (050) árnyalat is...a minősége ugyanolyan jó, mint a fentebb említettnek...viszont a táskámban hoztam haza, és mire hazaértem rommá tört a szemhéjpúder...megpróbáltam összenyomkodni (alkohollal), de ugyanúgy darabokban van és akárhányszor összenyomom, ha hozzáér az ecset szétesik...Szóval...nagyon puha, vigyázzatok rá, de így is szeretem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

UPDATE

Tothxheni

2018. november 30.

Csillogós fekete árnyalatban van meg (060). Már a második kis tégelyt használom. Ár érték arányban verhetetlen. Általában szemhéjtus helyett húzom ki vele a szemem, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

KRozi

2018. augusztus 20.

Arany színben vettem meg, és imádom. Ha egy erősebb sminket csinálok, biztos ez kerül a szemzugba.
Tartós, erősen pigmentált krémes állagú. Nem nehezít.
Millió évig elég lesz.. rengeteg festéket rejt a kis tégely.
Egyetlen hátránya, hogy a felső réteg kiszárad ha nem tartósabb ideig nem használom, de ezzel együtt tudok élni. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Tartós, erősen pigmentált krémes állagú. Nem nehezít.
Millió évig elég lesz.. rengeteg festéket rejt a kis tégely.

katonka

2018. július 30.

Leárazáson jutottam hozzá. Jól pigmentált és tartós. Szóval másnap vissza is szaladtam egy másik árnyalatáért. Napi rendszerességgel használom őket de alig kopott belőle valami :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Busaandrea

2018. július 17.

Fixáló sprayvel használom mert tapasztalataim alapján sokkal jobban tart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Fixáló sprayvel használom mert tapasztalataim alapján sokkal jobban tart

TimyeK

2018. február 20.

Kiárusításon jutottam hozzá, vettem három árnyalatban is. Kissé krémes textújájú, jól pigmentált kellemes színű termék, nem ecsettel, hanem kis szemhéjárnyaló szivaccsal szoktam felvinni. Sajnos fixálás nélkül elcsúszkál és kopik, viszont 200 Forintért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

tonic

2017. december 30.

Először nem értettem,mitől "elastic", de miután megvettem, rájöttem,hogy krémes,lágy a textúrája. szép a színe, aránylag sokáig ottmarad (bár én használok alapot,anélkül nem próbáltam), az ára sem volt sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Nicool89

2017. december 4.

Nagyon lágy, krémes mousse állagú szemhejfestek, kicsit másképp képzeltem el, de en igazából szemhejalapnak használom, mert ha nem rögzítjük por állagú puderres szemfestekkel akkor elcsúszkál. Nincs mit tenni ez önmagában nem funkcionál. Ujjammal szoktam felvinni ehhez ecsetet képtelenség használni. 2 színben van meg a khaki zöld es meg egy, ha zöld sminkhez van kedvem ezt használom alapnak amúgy önmagában nem eléggé pigmantalt es csúszkálna. Nem pontozom le, mert lehet használni csak épp nem önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0