Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hejamkoa, Módosítva: 2018. február 5.

Végtelenül dús, extra fekete és sűrű szempillákat adó szilikonkefés spirál, ápoló diókivonattal. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. Vegán.

danyadi77

2019. február 16.

Szerintem nem egy rossz spirál, átlagos, közepes, árának megfelelő. Semmi extra. Szép, fekete a festéke. Amit nem szeretek, az a keféje, rájöttem, hogy ezzel nem tudok dolgozni, de ez nem a spirál hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

renikathi

2018. augusztus 19.

Egy totál középkategóriás spirál. Néhány hónapja használom, mert ennél csak silányabbakkal hozott össze a sors mostanában. Semmi extrát nem kell tőle várni, rutinos és ügyes felvitel mellett teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Danavi

2018. július 21.

Rövid, vékonyszálú alig szempillám van. Göndörítővel szépen meg tudom formázni, azonban a spirál rákenése után elnehezül, és mintha semmit nem csináltam volna. Rengeteg szempillaspirált kipróbáltam már a drágábbtól az olcsóbbig, egyszerűen nem találtam a megfelelöt.
A trend it up termékek szerintem ár érték alapján abszolút megállják a helyüket, és ezen felbuzdúlva vettem meg ennek a vízálló változatát. Göndörítés, felkenés, és a soha nem látott hatás. Nagyon szép pilláim lettek, és nem húzta egyenesre a göndörítést. Tényleg soha egyik drága spirál se adott ilyen hatást. Aztán jött a feketeleves. Egyszerüen leszedhetetlen. De komolyan! Szerencsére nem érzékeny a szemem, és sokszor a spéci lemosón túl egy kis olaj (baba-argán-jojoba, épp ami van itthon) segitségére is szorulok, és még így sem érzem maximálisnak a lemosást. Szóval gondoltam lecserélem a sima változatra, ami itt is szerepel. Borzalom! Az említett hatás sehol nem volt. Szembesültem a szokásos "lekonyul" verzióval.
Jelenleg pedig ismét a vízálló változatát használom a mindennapokban. Olyan jól működünk együtt, hogy nekem megéri az esti 10 perces "simogatást", de tényleg katasztrófa a leszedés, és emiatt semmiképp nem kaphat maximális pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

leonora3

2018. április 14.

KATASZTRÓFA. Óvva intek mindenkit ettől a spiráltól, maga a borzalom.............Én a vízálló társát próbáltam, de mondanom sem kell, hogy a vízállóságot hírből sem ismerte. Ennek ellenére, 2 napba (!!!) tellett teljesen leszedni a szemeimről, mert már nem bírtam az állandó micellás víz/sminklemosó olaj kombót, mivel egyik sem tudta leszedni teljesen. Már az első rétegben felvéve is kb. 3 "pillám" maradt, olyan szinten összetapasztotta őket. Én hülye még felvittem második rétegben is, hátha szét tudom választani, hiba volt: konkrétan összetapasztotta az összes pillámat. Én még ilyet nem láttam, nem tudtam eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek. Így utólag visszagondolva a sírás jobb lett volna, lehet a könnyeimmel előbb le tudtam volna mosni. Utána is vörösek és irritáltak maradtak a szemeim, a pilláim kikészültek, 1 hetes ricinusolaj-kúra tette őket rendbe. Ilyen rossz terméket még nem próbáltam, ha lehetne 0 csillagot adni, annyit adnék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

hejamkoa

2018. február 4.

A keféjével könnyű dolgozni, szépen elválasztja a pillákat, és az ígért volumenizáló hatást is tudja. Viszont iszonyat hamar elkezd potyogni és az arcomat elárasztja fekete festékdarabkákkal, ez nekem nagyon nagy mínusz. Nem veszem újra, és nem is ajánlom másoknak emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Unicorn

2018. január 28.

Félve vettem meg, mivel a márka spiráljainak nem a legjobb az értékelése (egyet kivéve) és ehhez vélemény se érkezett. Szóval bevállaltam a kockázatot. :D
A Lash Sensational után kerestem valami cruelty free spirált. Mikor először kipróbáltam elszontyolodtam mert borzasztóan összetapasztotta a pilláimat. A híg festék és tele tubus a Maybellinenél is gond volt kezdetben.
Viszont pár használat után a festék már ennél is kevésbé híg és könnyen lehet vele dolgozni. Szép fekete pillákat csinál és ami fontos, nem pereg a nap folyamán. Nekem nagyon tetszik eddig és az ára is kedvező.
Ha valami változik updatelek ;)

UPDATE: Már egy ideje használom, de még mindig (ha nem jobban) összetapasztja a pillákat. Nem nyújt szép látványt, hiába hogy szép fekete színű és nem irritálja a szemet. Vettem másik spirált, ugyanennyi pénzért lehet jobbat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Ha valami változik updatelek ;)

flowing

2018. január 19.

Nekem sajnos nem vált be, nagyon hamar elkezdett csomósodni, beszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Nekem sajnos nem vált be, nagyon hamar elkezdett csomósodni, beszáradni.

Catn0va

2017. december 22.

Ezt is kint vettem és nagyon szeretem. A keféje nagyon tetszik, az ilyen alakúakkal jól fel tudom a festéket vinni. Nagyon szép fekete szempillákat csinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0