Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. március 27.

Intenzív fekete, ívelt és dús - a trend IT UP szempillaspirál mindegyikről gondoskodik! Különlegesen kialakított kefefeje minden egyes szempillát elér és dús hatást, ívelt formát biztosít. Feketeribizlimag olajat tartalmazó formulája mélyrehatóan ápolja a szempillákat.

TheMadHatter

2020. június 1.

Tetszik. Viszonylag ritkán sminkelek, de amikor mégis, mostanában ezt használom. Nagyon könnyű lemosni, nap közben nem pereg le, nem leszek fekete festékes a szemem alatt, szóval tartós. Nekem nem ragasztja össze a szempilláimat, csak szépen kiemeli. Azért nem lesz műszempilla hatás tőle, de én nem is azt kerestem. Ráadásul az ára is elég baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

mariann137

2019. október 14.

Teljesen elégedett vagyok vele! Imádom használni! Nekem emeli is, meg egy-két spirálforgatással szét is választja a pilláimat. És ami a legjobb benne, hogy tartós! Reggel felteszem és este ugyanott van. Nem maszatolódik, nem potyog. Ár-érték arányban kitűnő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Nemesene

2019. szeptember 14.

Nagyon szépen megemeli a pillákat, szeparációban nem a legjobb ez tény. Szerintem ár-érték arányban ez egy remek szempillaspirál. Ami különösen tetszik az az, hogy ha összefestem a szemhéjamat simán le tudom szedni egy fülpiszkáló segítségével, anélkül, hogy maszatolnám jobbra-balra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Juanita30

2019. július 30.

Se nem hosszabbit, se nem dusit, megcsak nem is ivel igazan. Nem lehet vele szep, feltuno pillákat csinalni. A kefeje tul kemeny, inkabb borzalom, mint jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

Plusskutya

2019. április 3.

Jöttem magasztalni, mert megérdemli!
Őszinte vallomással kezdem, sznobsággal vegyes félelemből eddig nem nyúltam ehhez a márkához a boltban. Alapvetően Lancome spiráljaira esküszöm, de jelenleg a Lagerfeld limitált kiadású spirálját használom (ami bizony a várakozásaimmal ellentétben nem egy csodacucc)
Ezúttal sem magamtól, hanem egy profi sminkes (!) ajánlására vettem meg a Trend It Up spirált. Úgy gondoltam, 1,300 Ft-ot belefér kockáztatni.
Nagyon kellemes csalódás ért, olyan pilláim lettek, mint még a Lagrfelddel sem!
Nagyon szépen vékonyan tudom felvinni, nem mázolok, hanem festek vele. Nem ragasztja össze a pillákat, hihetelenül hosszabbít, és a ráadás: egész nap bírja. Nem pereg, nem maszatolódik, pandaszem garantáltan kizárva. Pedig elkövettem azt a vétséget, hogy az esti edzésre rohanásban nem mostam le, de azt is kibírta! Alapvetően nem érzékeny a szemem, ez a termék sem irritálta.
Szóval ha valaki vékonyan felvihető, extra-hosszító hatású, tartós (de nem vízállóan tartós) szempillaspirált keres olcsón, akkor ez az.
Most jutott eszembe: ha valakinek a kemény kefés megoldás nem bejövős, akkor ezt kerüje el! (én szeretem, korábban a Bourjois-tól volt hasonló, hát mennyire imádtam! azzal is hasonlóan szép pillákat lehetett varázsolni, de már nem gyártják)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Jöttem magasztalni, mert megérdemli!
Nagyon kellemes csalódás ért, olyan pilláim lettek, mint még a Lagrfelddel sem!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate