Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2018. december 18.

Selymes matt alapozó, mely makulátlan arcbőrt és hosszan tartó viseletet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Myheartmylife99

2020. július 12.

3 színt vettem meg. Mindegyik sárga lett a fejemen. Vagy nagyon száraz lett, ahogy felkentem. Ez a kinyomkodásos adagolás pedig annyira nem tetszik. A 010es szín volt az első alapozóm, amit valaha próbáltam. Egy darabig tetszett. Fedésre jónak tűnt. De valahogy megváltozott a termék. (Nem romlott meg). Kipróbáltam a 007est, és a 008ast. Az előbbi sötétebb, az utóbbi világosabb volt a 010esnél... Sajnos sem állagra, sem küllemre nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Sz0ll0s1

2020. július 2.

Leárazva vettem 199 forintért, gondoltam ha nem jó, max kibobom. A színt se tudtam kipróbálni, így próba szerencse alapon megvettem, és milyen jól tettem. A szín megfelelő, szépen fed vékony rétegben is, bár pár óra után nekem kifényesedik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

gioia

2020. május 17.

Nagyon vékony rétegben szuper fedése van. Ennél vastagabban viszont nem is szabad felvinni, mert akkor beleül a ráncokba... Hamar szárad és viszonylag jó színt találtam magamnak. De egyébként kevés szín van belőle, amin csodálkozom. Olcsó, praktikus a csomagolása. Matt a finish. lehet, hogy unortodox vagyok, de mostanában ha nagyon sietek/lusta vagyok, akkor korrektor helyett is ezt használom. Nem ül be jobban/kevésbé a vonalakba, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

vmarti

2020. április 22.

Nagyon jó fedése van és nagyon szépen lehet rétegezni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Nagyon jó fedése van és nagyon szépen lehet rétegezni:)

Noncsy920829

2020. február 21.

Akciósan megvettem. Nem vagyok elájulva tőle, de nem rossz. Tetszik, hogy nem maszkos hatású, de nem biztos, hogy újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Littlecream

2020. január 21.

Nem is akartam alapozót venni de le volt pont árazva nevetségesen olcsóra ráadásul az én színemben ezért megvettem. Én nagyon szeretem, közepes fedésű, nem érzem nehéznek, a kiszerelés is tetszik, egy jól teljesítő, hétköznapra használható alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

anna547

2019. december 23.

Nem rossz, de az én problémás bőrömre nem a megfelelő alapozó. Nagyobb bőrhibákat nem fed el, sőt inkább kiemeli azt. Maszkhatása van, kicsit porlik a felvitelnél. Bár ujjal vittem fel, lehet h beauty blenderrel más eredményt kapnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

Zsozsi21

2019. november 27.

Az elején nagyon szerettem, de egy hónap használat után már kissé változott a véleményem.
Közepes fedésű, nem szárad teljesen mattra, számomra mondjuk nem hátrány. A színt könnyű volt eltalálnom, a kiszereléssel nincs gondom. Szivaccsal sokkal gyorsabban és szebben el tudom dolgozni, mint ecsettel (RT alapozóecset).
Primerrel, fixálóval fent marad egész nap, többféle korrektorral is jól működik (catrice folyékony camouflage, maybelline age rewind, revolution folyékony, stiftes korrektor).
Viszont sajnos látvalányosan beül a homlokredőimbe már a felvitelkor. Elhasználgatom, de sajnos így nem fogom újravásárloni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

KovTekla

2019. november 20.

A L’oreal True Matchot terveztem megvenni Glmaour napokon, de ido elott elfogyott az az elotti alapozom (inkabb bb kremem) es kellett meg arra az 1-1,5hetre valami. Egy szlovak sminkes sztorijaban lattam, hogy ezt hasznalja, alapbol nem hallgatnek ra, de egy 16eves lany (aki fent van az ABH pr listajan szoval gondoltam miert is ne)es egyebekent is istenitem a lanyt, szoval egy probat meger. Ugyan nem ezt akartam megvenni, de besetaltam a dmben es hopp levolt arazva egy arnyalat es PONT az en arnyalatom ami egyszeruen mintha nekem lett volna kitalalva, annyira passzol a szinemhez! Nagyon szeretem, ezutan meg sem vettem a true matchot mert nekem ez a fedes eleg amit ez a kis csoda nyujt. A kiszereles nem a legjobb de minden mas karpotol engem: az alkoholt habar erezni de egyebkent meg szepen eldolgozhato, nem hamlik nem is szarit, primerrel es fixaloval akar reggeltol reggelig birja es tokeletesen kijon a fit me! korrektorommal is! Mindenkinek csak ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Szucsnori

2019. október 24.

Közepes a fedése, de szépen építhető. Nincsen maszk hatása, könnyen eldolgozható. A mattsága szerintem annyira nem tartós, viszonylag hamar kifényesedik a bőröm, de ez sok alapozó esetében így van az én esetemben, de ez végül is púderrel/mattító papírral megoldható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag