Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. július 4.

Intenzíven ápoló szempillaspirál, mely garantáltan tartást ad és vastagítja a szempillákat. Szemészetileg tesztelt. Ötféle színben kapható.

Trend It Up N°1 Szempillaspirál Brown
Ár: 700 Ft , Eladó: rebszint
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 400 , Eladó: Pannamaris
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Cosette

2019. november 19.

Barna színű spirált kerestem és erre esett a választásom, mert 1. olcsó 2. más márkánál nem találtam. Az első felkenésnél túlzásba estem, 3-4 réteget vittem fel, szörnyen csúnya hatása volt. Azóta szigorúan csak 2 réteget viszek fel, így nem csomósodik, szép pillákat csinál. A nude-abb napokra vettem, általában reggeltől estig fent van, de nem kenődik vagy hullik, pedig az ekcémám miatt sokat piszkálom a szemem. Ennyi pénzért 100%-ig megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

lenochka

2019. október 18.

A Trend it up spirálkeféje homokóra alakú klasszikus sörtéjű. Sajnos a belső szemzughoz eső résznél túl szélesen jön ki, könnyű összekenni magunkat, nem a legmegfelelőbb. Emellett rettentő mennyiségű festéket vesz fel, ami elég sűrű és krémes ahhoz, hogy egyszerűen összeragassza a pillákat és csúnya pacát képezzen. Nekem abszolút nem jött be és képtelen voltam értelmesen használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Blackxentric

2019. augusztus 18.

A képen is látható Violet árnyalatot szereztem be. Szerettem volna egy lila szempillaspirált. Lilának lila, csak éppen tompa koszos lila. Felvive látszik rajtam a színe, de én maximum annyit tudok megmondani róla, hogy nem fekete. Maga a spirál nem rossz. Viszonylag szép pillákat csinál, nem potyog vagy kenődik. Persze az egész napos negyven fokot és izzadást nem bírja, de nem vészes. Ennyi pénzért egész jó, csak a színe ne lenne ilyen gyenge.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Pajzs

2019. augusztus 18.

A Violet nevű a kollekcióból egy sötét, vöröses ibolya színét tekintve. Inkább a pilláim tövénél látszik, hogy lila spirált használtam, és akkor, ha épp süt rám a nap, egyébként sötétbarnának tűnik felkenve. Szóval a színe szép, és nagyon örülök neki, hogy nem illatosított, nem is csípi a szemem, viszont olyan, mintha sosem száradna meg, legalábbis viselés közben ezt érzem. És sajnos összetapasztja a szempilláimat, használok szempillakefét, de még akkor sem tudom rendesen szétválasztani őket. Az összekócolódott pillás hatás eléréséhez való inkább. Ha pedig kevesebbet viszek fel, akkor meg nem fedi be teljesen a szempillákat. Potyogni nem potyog, de kenődik. Egyébként nagyon jól mutat bogyószínű rúzzsal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

labathante

2019. április 18.

Nagyon megörültem ,hogy sikerült találnom egy barna színű szempillaspirált, gondoltam tökéletes lesz természetes hatású sminkekhez. Akciósan vettem ,de azért az árért sem érte meg. Felkenés után egyből pereg le a szempilláimról,csomós ,egyáltalán nem szép, szóval folytatom a kutatást egy jófajta barna szempillaspirálért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Kodi

2019. április 15.

Ha egy márka forgalmaz barna szempillaspirált, az nagyot nő a szememben. Kedves ilyen-olyan forgalmazó kft-k, elmondanám, hogy lenne rá igény. De nem olyan sz@rokra, mint ez. Kibontáskor már beszáradtnak tűnő, nehezen kenhető és alig építhető, rossz illatú vacak. Előnye viszont, hogy könnyen lemosható, tényleg. El lehet használni, de inkább csak bosszúságot okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Eveee

2019. február 6.

Barna színben vásároltam meg. Már csak az a tény, hogy van barna szinű szempillaspiráljuk a márka mellett szól. Természetes hatású nappali sminkhez tökéletes helyt áll. Nem csomósodik, nem pereg le. Ha kettőnél több réteget viszünk fel, nem lesz természetes a hatása ( de ez majdnem minden szempillaspirálra igaz). Ami számomra még fontos, hogy nagyon könnyen, maradéktalanul lemosható, ezért hatalamas plusz csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Csillagporocska

2018. december 25.

Jelenleg sem affinitásom, sem keretem nem volt drágább spirálra, így ezt kaptam le a polcról a DM-ben. Jól tettem. Hosszít, dúsít, szétválaszt, nagyon szép lesz az eredmény, a kefe is jól kézre áll. Én feketét vettem. Nálam minden szempontból bevált, az ár-érték arányról nem is beszélve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

izabella73

2018. november 28.

Sajnos a drogériákban hiány van barna spirálokból,ezért nagyon megörültem amikor észrevettem a DM-ben.Mivel az ára sem volt vészes,így hazajött velem,és egyáltalán nem bántam meg.Jól működik,viszonylag tartós,nem kenődik,nem csomósodik,szép a színe is.Ami még fontos hogy szépek az összetevői,nem is okozott semmilyen irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

Makk Zsuzsó

2018. július 4.

Barna spirált kerestem, a dm-ben ez volt, meg egy 4,5-szer ennyibe kerülő Rimmel vagy Maybelline, már nem emlékszem, melyik. És kb. 120 féle fekete. Szinte nem is létezik ez a kategória, pedig szerintem fordíthatnának rá nagyobb hangsúlyt is. Sokkal természetesebb, nude nappali sminkhez én jobban szeretem, mint a feketét.
De konkrétan erről a spirálról szólva: az első használatkor tényleg sok festéket vesz fel, de később ez már kevésbé jellemző. Egy-két áthúzás elég, mert különben összetapasztja a pillákat. Kicsit hosszít, de drámaian nem dúsít, éppen csak definiáltabbá teszi. Nekem nem kenődött szét, nem pislogtam fel a szemhéjamra. Este könnyen lemosható. Hétköznapi sminkhez teljesen jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.