Trend It Up

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. december 7.

Kiszerelés:   2,5 ml

2020. limitált kiadás, karácsonyi kollekció része

Magas színfedésű csillogó szemhéjtus.

3 árnyalatban kapható

szeliger

2020. december 9.

020 arany árnyalatban. Szóval az úgy volt, hogy pár évvel ezelőtt volt egy Kaviar Gauche kollekció, amiben egy lilás-bordós szemhéjfesték paletta és egy arany ecsettel felvihető tégelyes tusszerűség volt. Ezt szedtem én most elő, mert ezzel sminket csak decemberben készítek, de sajnos az arany cucc beszáradt és ment a kukába. Sürgősen keresnem kellett egy (lehetőleg drogériás, így nem túl drága) helyettesítő terméket és sehol nem találtam, már éppen körbe akartam kérdezni a tájékozott sminkmániás kolléganőket, amikor ma a DM-ben megláttam ezt egy dobozban, amiből éppen rakták ki az állványra az árut. Úgyhogy azonnal, teszter kipróbálása nélkül már vittem is.
Az ecsethez szép hosszú szárat adtak, jól kézreáll. Az ecset kellően hegyes, finom, precíz vonalat lehet vele húzni. A cucc egy kicsit hígabb, mint amire számítottam, alkalmasint használat közben a szemhéjfestékport is felszedi. Azért egész jó vonalat tudtam vele húzni. A tartósság közepes, délután húzott vonal estére eltűnt.
A célnak megfelel, főleg, ha sokat nem várunk tőle. A Catrice tégelyes ezerszer jobb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 9.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.