Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2019. május 13.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A tartós, lágy textúrájú alapozó selymesen ragyogó, természetes sminkről gondoskodik.

• mattító és hidratáló
  • anti-shine hatás
  • ragyogó, természetes finish
  • nincs maszkhatás
  • folyékony textúra

Gabica55

2019. május 8.

Féláron jutottam hozzá még korábban, de nagyon megérte. Pont jó a fedése és apróbb foltokat és bőrhibákat is elfedi.!

Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Nagyon szeretem!

catherine

2019. április 11.

Nekem bevalt. Viszonylag tartos, szepen fed. Szivaccsal jol eldolgozhato. Nem narancssarga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Reni666

2019. március 18.

Féláron 800 ft -ért vettem ,
Engem meggyözött , nincs maszk hatás . Szép természetes hatása van .
Kiváló fedö képessége van .
Nem okozott semmilyen irritáciot .
Újra is vettem ugyanebben az árban .
Hidratál ,tartós,jol eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Féláron 800 ft -ért vettem ,
Engem meggyözött , nincs maszk hatás . Szép természetes hatása van .
Kiváló fedö képessége van .
Nem okozott semmilyen irritáciot .
Újra is vettem ugyanebben az árban .
Hidratál ,tartós,jol eldolgozható.

Szamesz

2019. március 6.

Fél áron jutottam hozzá és egyáltalán nem bántam meg, fel is tankoltam belőle. Természetes hatást ad, nem maszk szerű. Sajnos van olyan púderem amivel nem lettek jó barátok, mert narancssárgává változtatták a fejemet. (Miss Sporty Perfect Stay Pressed Powder | 002 Medium). A többivel teljesen tökéletes volt. Teljes áron nem venném meg. De ezen kívül jár az 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

pcsengi99

2019. január 24.

Egyszeruen imadom!! Ezelott evekig ugyanazt az alapozot hasznaltam ami sajnos valamiert elkezdett sargulni a fejemen, akkor valtottam erre. Nekem jol fed, nem pereg le(csak ha dorzsolom-kaparom az arcom ami sajnos szokasom) es mindezek mellett meg az ara is fantasztikus:) testveremnek is ajanlottam es lass csodat o neki is bevalt. Egy ideig meg biztos nem valtom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

browning

2019. január 7.

Szép alapozó alacsony-közepes fedéssel. Tökéletes mindennapos viseletre, ha nem akar az ember vakolatot. Nagyon szeretem. néha kicsit száratja az orromon a bőrt :( Kb 8 órát bír ki változatlanul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

waylinn

2018. december 1.

Életem alapozója!!!! Tökéletesen fed, a nap végén is mattít, de nem maszk-szerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

mafiosiprincess

2018. október 21.

Ajándékba kaptam a 020-as árnyalatot, és nem igazán vártam tőle sokat. Nagyon fehér a bőröm, így meglepett hogy tökéletesen illeszkedik, illetve a pattanás utáni hegeimet is többé-kevésbé elfedte. Volt sokkal rosszabb alapozóm, sokkal drágább árkategóriában, szóval én elégedett vagyok azzal amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Árához képest korrekt alapozó. Természetes hatása van, finishe inkább bőrfényű, mintsem matt, fedése gyenge közepes. Árkategóriájában szerintem a legjobb, szóval megkapja az 5-öst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

kovacs12zita

2018. szeptember 24.

A legvilágosabb szín is sötét nekem, kicsit kiszélesíthetnék a színskálát. De nyáron szeretem használni, olyankor kicsit lebarnul az arcbőröm hozzá. Aki erős fedésű alapozót keres, az kerülje el ezt a terméket, mert ez egyáltalán nem az. Általában én az erős fedésű alapozókért szoktam nyúlni, ezért kicsit furcsa is, hogy felkenem és a pirosságom és minden más elszíneződések (pattanás, heg, szeplő) teljesen átütnek. Viszont nyárra el tudom használni, úgy érzem kicsit szellősebb ez az alapozó, és így egy kicsit a természetes arcbőröm is jobban látszik, a szeplőim stb.
Ára takarja a minőségét.
Nem venném újra, nem nyerte el összességében annyira a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Ára takarja a minőségét.
Nem venném újra, nem nyerte el összességében annyira a tetszésemet.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h