Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. június 12.

Kategória:   Egyéb

2019-es nyári limitált kiadás

Nyári ragyogást ad a bőrnek. Értékes kókuszolajjal és sheavajjal.

nicolebunny

2019. július 18.

Pont jókor jött ki a márka ezzel a csillámló testkrémmel, mivel erősen szemeztem a Fenty body lava-val, ami viszont elég drága, és a beszerzése is nehéz számomra. :) Könnyen eloszlatható krém, hamar beszívódik és utána csak a csillámok maradnak ,de azok aztán maradnak reggeltől estig, és van, hogy még fürdés után is találok belőlük magamon. Arra kell csak vigyázni, hogy felkenéskor alaposan el kell kenni, mert van egy kis barnás alapszíne, és jártam már úgy, hogy foltos lett a lábszáramon, és elég hülyén nézett ki. Illetve ha nem várunk eleget, az autó ülése is gyönyörűen csillámlani fog. :D Napfényben gyönyörű, és mivel apró csillámok vannak benne, így nem közönséges. A krém illata kicsit műanyagszerű nekem, de hamar elillan. Ha találok, venni fogok még egyet belőle. És igen, egyetértek, kézmosás kötelező!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

csaktimi

2019. június 15.

Valamiert nagyon szeretem mikor egy marka kidob egy nagyon hasonlo kulseju kollekciot, mar csak a kulcsin miatt is, egyszeruen jo rajuk nezni. Megvettem hat ezt is az ajakbalzsamaval egyutt, az kevesbe ez annal inkabb kedvemre valo. Nagyon szep csillamlasa van ami tartos is. Tavaly volt egy eleg hasonlo termekuk, coco bronz neven futott, alapozo-highlighter kevereknek adtak el, na ez ugyanez csak egy arnyalattal sotetebb. Szeretem mindkettot (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

szeliger

2019. június 12.

Egyértelműen rajongója vagyok ennek a testkrémnek, a hónap egyik sztárterméke nálam. A hűvös és felhős május után még nincs semmi alapszínem, az önbarnítók előbb vagy utóbb úgyis mind büdösek lesznek a bőrön, éppen elég az alsó végtagokról érezni a szagukat, a karjaimon el nem tudom viselni. Itt lép be ez a csillámló testkrém: nagyszerű színt ad a karoknak (na jó, csalok egy kicsit, mert még a kollekció bronzeréből is rakok rá egy kicsit). Árnyékban nappal csak a bronzos szín van, direkt napfényben vagy esti lámpafényben egészen mini aranycsillámok is. Ezeket én nyárra nagyon szeretem, az EL Bronze Goddess testolajban vannak hasonló csillámok. Igaz, hogy ez a testkrém nem olyan varázslatos illatú, mint a Bronze Goddess, ugyanakkor az illat szerintem kellemes, édeskés, nem tolakodó, hamar csitul. Az első próba ne ijesszen meg senkit, nem annyira tömény aranyló ez a cucc, mint ahogy a tubusból kijön, szépen el lehet oszlatni, kézmosás azonban elengedhetetlen utána. Az első pár percben picit ragacsos az érzés, utána már semmi kellemetlenséggel nem kell számolni. A hatás tartós, simán kibír egy napot.
Kár lett volna kihagyni, már kapja is az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 12.

Kár lett volna kihagyni, már kapja is az öt csillagot.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak