Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2017. május 22.

Enyhén fedő korrektor szem alá. Nem szárít.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Solya30

2022. március 17.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes korrektort! Szépen fed és nem kukacosodik akkor sem, ha krémezem előtte a szemkörnyékem. Jól eldolgozható, nem ül meg a ráncokban. Különösen tetszik, hogy a színében nincs sárgás árnyalat, természetesnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 17.

pattelin

2022. február 12.

Eleinte nem tetszett annyira, nem értettem a sok dícséretet. Most mindennap használom, meg vagyok vele elégedve, egyre jobban megszerettem. Tényleg nem ül bele a ráncokba! A fedése számomra csak közepes, erősnek semmiképp nem mondanám! Viszont használtam már 2 rétegben illetve más korrektorral is jól működik együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 12.

Ennie86

2022. január 8.

Az egyik kedvenc korrektorom lett. 🙂 Néha nagyon csúnyán látszik a kialvatlanság a szemem alatt. Jól fed, nem ül meg a ráncocskákban. Az egyetlen bajom vele, hogy a tekerős megoldás miatt néha túl sok cucc jön ki belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Docacica

2021. december 26.

2 hete barátkozunk. Korrektorként elfogom használni, de nem fogom újra venni. A zsírosodó bőrömön nem tartós. Bázisként egyáltalán nem működött nálam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

virumiru

2021. december 7.

jó korrektor ez, száraz bőrön is jól mutat, a fedése szuper, tartós is az árához képest:) egyedül a csomagolása zavar, feleslegesen sok jön ki belőle, ez a szivacs dolog elég undi, és a tekerője is elromlott még azelőtt, hogy elfogyott volna:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

vikofrivia

2021. május 11.

Szerintem kimondhatom, hogy a kedvenc drogériás korrektorom, évek múltán most újra visszatértem hozzá, közepes és természetes a fedése, nyáron önmagában használom csak, a fényvédőmet is újra tudom rá kenni. Nagyon könnyű állaga van, és kifejezetten tetszik a szivacsos megoldás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

nusmanna

2021. március 24.

Nagyon szuper. Nem ragad be a ráncaimba, közepes/erős fedése van. Természetes finish. Nem kell néznem az ár-árték arányt mert a magas árkategóriájú társaival is simán felveszi a versenyt. Az egész brand nem gagyi, tetszik a letisztultsága, az összetevők. Az ár nálam nem szompont kozmetikumoknál, de azért pozitív, hogy röhelyesen olcsó. Én úgy megörültem, hogy hatalmas késéssel felfedeztem ezt a márkát, hogy megvettem a fél polcot és a dior és a chanel termékeim már nem is érdekelnek. Lehet, hogy csak az újdonság végett, de most nagy a szerelem köztem és a mérka között. Több figyelmet érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Csipetke

2021. február 12.

A világosabb árnyalat van meg. Nagyon szép fedése van. Tényleg el fed mindent amit kell a szemkörnyékén. Tetszik a szivacsos része is. Könnyű eldolgozni nagyon finom könnyű állaga van. Meg vagyok vele elégedve szép kiskorrektor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Cynthia90

2020. október 14.

Nagyon szuper kis termék. Jó a fedése, tartós, és nekem kifejezetten tetszik a kis szivacsos megoldás. A rózsás árnyalat van meg, hozzám tökéletesen passzol. Nem tudtam még elsönteni, h a catrice korrektort vagy ezt szeretem jobban. Mindkettőt imádom, raadásul ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Myheartmylife99

2020. július 13.

Nekem tetszik. A rózsaszínes árnyalat van meg. Elsőre féltem, hogy nagyon pink lesz tőle a szemem körül, de eltűnik a szín, ha eldolgozom. Sajnos a lilaságot nem takarja el teljesen, de elfogadható a végeredmény. Aranyos a keféje, eleget adagol egy két csavarással is. Tartóssága közepes. Jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.