Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2017. május 22.

Enyhén fedő korrektor szem alá. Nem szárít.

2 árnyalatban kapható

Csipetke

2021. február 12.

A világosabb árnyalat van meg. Nagyon szép fedése van. Tényleg el fed mindent amit kell a szemkörnyékén. Tetszik a szivacsos része is. Könnyű eldolgozni nagyon finom könnyű állaga van. Meg vagyok vele elégedve szép kiskorrektor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Cynthia90

2020. október 14.

Nagyon szuper kis termék. Jó a fedése, tartós, és nekem kifejezetten tetszik a kis szivacsos megoldás. A rózsás árnyalat van meg, hozzám tökéletesen passzol. Nem tudtam még elsönteni, h a catrice korrektort vagy ezt szeretem jobban. Mindkettőt imádom, raadásul ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Myheartmylife99

2020. július 13.

Nekem tetszik. A rózsaszínes árnyalat van meg. Elsőre féltem, hogy nagyon pink lesz tőle a szemem körül, de eltűnik a szín, ha eldolgozom. Sajnos a lilaságot nem takarja el teljesen, de elfogadható a végeredmény. Aranyos a keféje, eleget adagol egy két csavarással is. Tartóssága közepes. Jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

cshrs

2020. június 14.

Nagyon elégedett vagyok vele. Az aplikátor tetszik, könnyen fel lehet vinni és a korrektor fedése és tartóssága is teljesen jó. A 020-as van nekem és ez szinte teljesen megegyezik a bőrszínemmel, szóval elég csak ezt magammal vinnem ha nem alszok itthon és másnap ezzel akár púder nélkül is elegendő fedést kapok a kissé pirosabb helyeken és a szemem alatt, meg a apróbb bőrhibákon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

vmarti

2020. május 19.

A rózsaszínesebb van meg, nagyon szépen kiegyenlíti a karikáimat a szemem alatt és nem hagy nehéz érzetet a bőrön. Nem ezt szoktam csak használni hanem ez után felviszek még egy picit egy másik korrektorból ami sokkal jobban passzol a bőrszínemhez:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Anitay

2020. március 11.

Nagyon régóta vártam, hogy kipróbáljabb ezt a terméket, nagyon megtetszett ez a pufis fejű kialakítás. Azt hozza ami ígér, egy enyhén fedő korrektort szem alá. Tökéletes erre a szélra, szép az összhatása a szemem körül a miteszereket is szépen elfedi az orcáim egy részén (illetve ahová használom). A színei nagyon érdekesek....a 01-es egy sötétebb szín rózsaszínes, a 02 pedig egy elég világos sárga. Nekem a 02-es árnyalat tökéletes a világosításra is, pedig nagyon világos bőröm van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Mirabylia

2019. július 3.

Az első termékek között vettem. Nehezen találok olyan terméket, ami kicsit is tartós a bőrömön. Ráadásul megfelelően fedi a karikákat és nem üvölt messziről, kevésbé gyűrődik a ráncokba. Nem tökéletes, de ár/érték arányban szerintem nem rossz. Gyakran hordom magammal, mert praktikus. Azért nem árt ujjbeggyel utána igazítani felvitelkor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

hoviirag

2019. június 25.

Jó-jó, de azért van jobb. Szépen fed, de nekem kicsit szárította a szemem alatti részt és nap végére azért már a ráncokba kicsit beleült. Egyszeri vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

zayrra

2019. május 27.

Eleinte kétségeim voltak vele kapcsolatban, de miutan kitapasztaltam a használatat, megszerettem. 010 árnyalatban vettem meg, mivel mindenképpen valami pirosas szem alatti korrektort kerestem. Csínján kell bánni vele és csak óvatosan tekergetni mert egy fél tekeréstől is bőven elegendő termék kerül az aplikátorra. Nem érzem, hogy megtaláltam volna benne a tökéletes ellenszert a karikáimra, de mindenképpen jó kis termék. Ja és mivel csak reggelente megtisztított arcra használom így szamomra egyáltalán nem zavaró a szivacsos applikátor rész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

izabella73

2019. május 15.

Nekem bevált, a 20as színben vettem meg ami pont jó, szem alatti karikákat szépen elfedi, és nem szárít.Tartóssága közepes, de ennyi pénzért bőven megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sorbitol h 1 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.