Tresemmé

Ár:   1479 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Hajápolók

• a mechanikai és kémiai sérüléseket is helyreállítja
  • lezárja a hajszálak felszínét, ellenállóbbá teszi azokat
  • megkönnyíti a kifésülést és a haj formázását

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

birovivi23

2022. május 6.

Eleinte teljesen magával ragadott, isteni volt tőle a hajam, puha, fényes, rugalmas..... Kb 3. mosásnál már nem éreztem ezt, inkább mintha rosszabb lenne, és sajnos hullani is kezdett, de ez nem biztos, hogy a balzsamtól! Nem használtam el, utána sok rosszat olvastam a márkáról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Nikolett9

2022. április 4.

Hajmosás után kinyomkodott nedves hajra használom 3 percig majd kiöblítem. Eleinte nagyon szép fényes puha tapintású volt tőle a hajam. Azonban többszöri használat után nem érzem már annyira hatásosnak. Még mindig szép, fényes, puha de nem annyira mint eleinte. Ettől eltekintve jó kondicionáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 4.

Monimania26

2022. március 12.

Nemrég feketéből lett sötétbarna a hajam, ami nagyon megviselte szegényt. Akkor ajánlotta a fodrászom ezt a balzsamot. Nekem nagyon tetszik, nem nehezítette el egy percig sem a hajamat, viszont nagyon selymessé tette. Már egyszer újra vettem, rengeteget teszek rá egy használatnál, és vagy 20 percig rajta hagyom, Jó termék, megérte az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

d.anett89

2022. március 9.

Imádtam, az elsők között használtam szinte,samponjával együtt..de az idő múlásával be igazolódott amit mások mondták irtak a termékről.
Eleinte egy csoda volt szerette a hajam, az illata is jó volt hosszan tartó.. mára már összeáll a hajam tőle, hullik, már másnap zsíros a hajam ,de van hogy aznap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Luxory

2022. február 23.

Jó kis balzsam, puha lágy érzetet hagy maga után

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 23.

Jó kis balzsam, puha lágy érzetet hagy maga után

Petra0408

2022. február 3.

Az illata, állaga nagyon jó, jó érzés felkenni a hajra.
A hatása viszont nekem nem elég. A samponjával együtt használva borzasztóan száraz lett a hajam, de a jól bevált samponommal (Gliss Oil Nutritive) együtt sem éreztem azt az ápolást, puhaságot, amit elvárok egy balzsamtól (és amit a Gliss balzsamja egyébként megad).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 3.

Az illata, állaga nagyon jó, jó érzés felkenni a hajra.

Pipere

2021. december 2.

Hiába írja magáról, hogy a sérült hajat rendberakja, én nem látom, hogy bármit is segítene, sőt mintha picit szárítaná a hajamat. Egyébként jó állagú, könnyen eloszlatható és kimosható, visszafogott illatú balzsam. De nem jött meg a márka többi termékéhez a kedvem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

solya0629

2021. október 26.

Egy jó illatú balzsam, ami ápol ugyan, de semmi extra. Szép fényes lett tőle a hajam, az illatát nagyon szerettem, de a használata mellett is száraz maradt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

edus0201

2021. október 18.

Nagyon szeretem, a száraz gubancolódó hajamat jól kezelhetővé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Nagyon szeretem, a száraz gubancolódó hajamat jól kezelhetővé teszi.

CandyShimmer

2021. szeptember 20.

Jó az illata, de nem hidratál eléggé, olyan vizes az állaga. A samponjával együtt használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Hidratálók: Lactic Acid, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Lactic Acid