Tresemmé

Ár:   1479 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Hajápolók

• teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat
  • megkönnyíti a haj kifésülését és így megelőzi a károsodását
  • megújítja a haj szerkezetét

TothSzilvi

2021. április 8.

Száraz ,gubancos hajam van.
Bevált ez a hajpakolás,sokkal könnyebben tudom kifésülni a használat után a hajam,és regenerálja is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Száraz ,gubancos hajam van.

Csillaa

2021. február 28.

Én nagyon szeretem ezt a hajpakolást. Nagyon puha, fényes és illatos marad a hajam utána, illetve nem szálkásodik amióta használom.
Újra fogom venni!❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Újra fogom venni!❤️

kovacsrekaa

2021. január 18.

Nagyon jo kis hajpakolas. A hajam szaritast kovetoen puha, masnap konnyen fesulheto nem kell kifesulest segito spray. Az illatat nagyon szeretem. Ujra fogom venni amint elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Kisviola

2021. január 14.

A piros csomagolású változatát vettem meg és alapvetően én is elégedett lennék( selymes,puha tapintású illatos a haj tőle),ha nem zsírosodna sokkal gyorsabban a hajam!! csak a hajvégekre kenem fel és idáig 6 naponta mostam a nagyon száraz hajamat,de így a 4. napon már vállalhatatlan !
Elhasználom,de újra venni nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Elhasználom,de újra venni nem fogom.

petrahoov

2020. július 28.

Isteni illatú ez a hajpakolás, és az illata nem csak a dobozban, hanem a hajamon is napokig megmarad. Nagyon elegáns, csillogós a csomagolása, pakolás lévén szeretem a kupakos megoldást, kicsit szeánsznak is érzem tőle a hajmosást. Sokkal könnyebb utána kifésülni a hajamat. Zsíros hajra is teljesen alkalmas. Heti egyszer használva kiadós a mennyisége, szóval én abszolút megszerettem és ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Lactic Acid
Vitaminok: Biotin

Részletesebb információ a smartskincare-en.