Tresemmé

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Ciánka, az összetevőket feltöltötte: EnCsibe, Módosítva: 2021. április 28.

Kategória:   Hajfestékek

Színpigmentekkel segít a hajszín megőrzésében, anélkül, hogy károsítaná a hajat. Segít ragyogóvá tenni a hajszínt, táplálja a hajat. Argánolajjal és UV szűrővel. Természetes és festett hajra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

viviennerainbow

2022. május 10.

A hamvas/világosszőke hajamra vettem a light blonde árnyalatút, hogy egy kicsit egységesebb és sötétebb legyen. Egy világos eperszőkét kaptam. Puha is lett és egységesebb színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

szaboka79

2022. március 15.

Jégszőke hajszínem váltom át fokozatosan a sajátomhoz hasonló barnára. Aki próbált már ilyet, tudja hogy az ilyen világos haj pigment híján, mint az ősz is, dob le magáról minden színt pár mosás alkalmával. Eddig 2x festettem, de még kelleni fog pár alkalom. Addig is az átmeneti időszakra kerestem valami színező balzsamot, ennek a Tresemme-nek a barna változatát vettem meg. Valóban picit sötét de nekem nagyon tetszik. 2-3 mosás után kenem újra mindig. Nagy segítségemre van. A hajam finom puha tőle és jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 15.

Vikkkinca

2022. február 21.

Sötétbarna színezőt vettem meg-arra gondoltam,hogy jó lesz 2 festés közt egy kicsit "átfedni" vele a lenőtt saját hajszínemet...halottnak a csók-konkrétan semmit sem csinált,csak a kezemet fogta meg pá másodperc után.0 csillagot érdemelne...de az illata az jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 21.

sildi

2022. február 18.

A Dark Brunette árnyalat van nekem is, időnként láthatóan megmaradt a színe a hajamban és (taláán) egy kicsit ápoltabb lett a kinézete tőle, időnként viszont mintha semmit nem csináltam volna a hajammal, pedig kesztyűben felvittem és bennehagytam egy ideig, hogy hasson, szóval elég macerás a használata... Talán a bőrt jobban befogja, mint a hajat sajnos. Néha-néha használni fogom, de nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 18.

fuge7

2022. február 1.

Nem váltotta be sajnos a hozzá fűzött reményeket... :(
Dark Brunette árnyalatot vettem meg, és két hajfestés közötti időt próbáltam volna vele kicsit kitolni...
1. Az ősz hajszálakkal semmit sem csinál. (Ez baj, mert nekem már van egypár sajna :( )
az eleve barna hajat felélénkíti, felfrissíti a barna hajszínt kissé.
2. A kezem / körmöm bezzeg összefogja, meg minden mást, így kesztyűt KELL hozzá húzni.

Hidratáló / tápláló hatást nem tapasztaltam, szóval + balzsam is kell a hajmosás végén.
összességében így leginkább pénzkidobásnak mondanám. (De elhasználom mostmár, mert még van belőle egy kevés, nem szeretem a "pazarlást". Akár el is ajándékozhatnám, de nem akarok bosszúságot okozni másnak sem :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 1.

Nem váltotta be sajnos a hozzá fűzött reményeket... :(
az eleve barna hajat felélénkíti, felfrissíti a barna hajszínt kissé.

Sapkalapka

2022. január 11.

Röviden: konkrétan semmit sem csinál, de macerás a felvitele.

Majdnem fenékig érő, festett sötétbarna (Palette Deluxe 720 - Chocolate Brown) hajam van. Két festés között szerettem volna valamit, ami a kifakult hajhosszt vagy a sötétszőke lenövésemet egy kicsit rendbe hozza a következő időpontig.

Próbáltam a leírás szerint: vizes hajra 3-5 percig. Próbáltam száraz hajon 10-15 percig. Próbáltam párom szakállán a szőkésebb szálakra. Az egyetlen, amit sikerült elérni, hogy az érintett bőrfelület (nem viccelek) lila lett. Fejbőrön, szakállon, nyak, ujjak, ruhák, mosdókagyló, minden.

Csajok, ha kísérleteztek vele mindenképp használjatok gumikesztyűt. De a "Dark Brunette" változatot én semmiképp sem ajánlom.

Előnyök:
- finom illat
- praktikus pumpás kiszerelés

Hátrányok:
- drága
- hajfestékhez hasonlóan befog mindent
- kivéve a hajat
- a barna árnyalatnak lila színe van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 11.

Röviden: konkrétan semmit sem csinál, de macerás a felvitele.

Előnyök:
- finom illat
- praktikus pumpás kiszerelés

Hátrányok:
- drága
- hajfestékhez hasonlóan befog mindent
- kivéve a hajat
- a barna árnyalatnak lila színe van

Sapkalapka

2022. január 11.

Röviden: konkrétan semmit sem csinál, de macerás a felvitele.

Előnyök:
- finom illat
- praktikus pumpás kiszerelés

Hátrányok:
- drága
- hajfestékhez hasonlóan befog mindent
- kivéve a hajat
- a barna árnyalatnak lila színe van

Röviden: konkrétan semmit sem csinál, de macerás a felvitele.

Előnyök:
- finom illat
- praktikus pumpás kiszerelés

Hátrányok:
- drága
- hajfestékhez hasonlóan befog mindent
- kivéve a hajat
- a barna árnyalatnak lila színe van

diahlin

2022. január 7.

Az Ash Blonde árnyalatot próbáltam platinaszőke hajon. A sárga tónusokat szépen semlegesíti, nem lesz tőle lila se a hajam, se a kezem, és nem is szárít úgy mint mondjuk a Syoss hamvasító. Alapvetően elégedett voltam vele, amiért nem veszem újra, az az, hogy az ára egész közel van ahhoz a kategóriához, ahol már fodrászoknak szánt termékeket lehet vásárolni, azok pedig hátha hozzák azt a wow-hatást, amit ez a balzsam azért nem tudott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

laracroft

2021. október 21.

A világosszőke hajamat szerettem volna kicsit kiemelni, sárgás tónusokat neutralizálni, a hamvasító termékek lilás-szürkés hatása nélkül, így a "light blonde" árnyalatot vettem meg, ami ugye elvileg pont a világosszőkéknek való... hát, nem. Már maga a krém is barna volt, kb. 5 percig hagytam a hajamon, és a világosszőkéből csinált egy két árnyalattal sötétebb mézszőkét. Táplálni se táplált, szóval nekem sajnos nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

mekhrba

2021. október 12.

A Light blonde árnyalatot vettem meg belőle. Szépen kiemeli a szőke árnyalatokat a hajamban. Az ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert utána használtam pakolást is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Trehalose