Uma Cosmetics

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyümis, Módosítva: 2014. szeptember 8.

Vízálló, fekete színű, innovatív duplex keféjű szempillaspirál, mely felhelyezést követően azonnal műszempilla hatású szempillákat varázsol.

Két rétegben javasolt felhordani a festéket. Teljes száradást követően válik vízállóvá.

Kiszerelés: 7 ml

rocketqueen

2017. február 15.

MUP-ból rendeltem és megmondom őszintén, hogy ezért az árért nem vártam nagy csodát és wáóó, kellemesen csalódtam. A legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam. Szép fekete, ívelt pillákat lehet vele csinálni és iszonyat tartós, sminklemosóval is alig bírom levakarni magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

szederke

2016. december 6.

Nagyon érdekes a keféje, de abszolút bevált. Szép hosszúak és íveltek lesznek a szempilláim. Nem irritálja a szemem és nem pereg. Nálam a Maybelline spirálokat simán lenyomja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Ariel001

2016. június 29.

Hajlamos sok festéket felvinni és összeragasztani kicsit a pillákat,de kis kifésüléssel orvosolható a probléma, de tényleg brutál pillákat csinál. Én a MUP-ból rendeltem már többször újra, megéri! Lemosni tényleg csak két komponensű lemosóval lehet, még azzal is párszor át kell törölgetni hogy maradéktalanul eltávolítsuk. Menyasszonyi sminkeknél csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

CeCeDrake

2015. december 11.

Kb 1500 HUF Drogériában a magasabb árkategóriájú termékeknek van ilyen hatása. Abszolút kedvenc! Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

p.patri92

2014. november 29.

Nagyon nagyon nehéz megszabadulni tőle, és nekem össze is csomósítja a pilláimat. Azt aláírom, hogyha ezzel kenem be, akkor a szempilláim a plafont súrolják, de annyira össze tudnak állni, hogy kb. 5 szálnak látszanak :D meg az mikor este hullafáradtan szöszmötölni kell fél órát, hogy lejöjjön, azzal sem nagyon bírok megbarátkozni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

jamborjuli73

2014. november 14.

Ez a legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam. Mivel rövidek a pilláim, mindig összemázoltam magam a vastag kefékkel, ezt nagyon könnyű használni. Egyszer húzom át vele, akkor is már sokkal hosszabbnak látszódnak, és egész nap tartós, nem maszatolódik el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 14.

Gyümis

2014. szeptember 13.

Ez a spirál valóban nagyszerű! Eszméletlen hosszú pillákat csinál. Valóban műszempilla hatású és hosszúságú pilláim lettek tőle, aminek különösen örültem, hogy nem csak reklámszöveg. :)
Nem maszatolódik el, nem pereg le, nekem EGÉSZ NAP kitart! Nem keményedik meg a pillám se és abszolút nem irritálja a szemem, pedig kontaktlencsét viselek. Leszedni is könnyű, vízálló lemosóval.
Ár-érték arányban meg különösen fantasztikus (1250,-)! A L'oreal, Max factor, egyéb drága spirálok elbújhatnak mögötte. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, nálam ez a termék TOP10-es lett! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Hidratálók: Lanolin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.