UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Currypie

2016. május 6.

A legjobb natúr szempillaspirál, amit használtam. Tartós, nem pereg, könnyű lemosni, szépen mutat. Dúsít és könnyű felvinni. A keféje is kényelmes, nem túl tömör, és nem túl nagy. Csak ajánlani tudom, kár hogy itthon kivonták a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

skata

2014. március 15.

Első UNE termékem ez volt.
A szempillaspirálokkal kapcsolatos egyik legutálatosabb dolog szerintem az, amikor az ember a betonkeményre száradt, 1 réteg spiráltól is összetapadt pilláit próbálja valahogy utólag szétválasztani. Na, ezzel szerencsére nincs ilyen gond. :) Amint már többen írták előttem, szép, természetes hatású, nem irritál és a lemosással sem kell szenvedni. Nekem viszont igenis pereg, 2-3 óra elteltével már kicsit fekete a szemem alja, pedig az alsó pillákat nem is festem.
Úgy látom másnak nincs ilyen problémája, úgyhogy nagyon-nagyon jóindulattal négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Első UNE termékem ez volt.

kismag

2014. március 14.

Sajnálom, hogy csak most fedeztem fel a márkát mikor "kivonják". A barnát vettem meg féláron, szuper hétköznapi spirál, nem csinál túl drámai pillákat sajnos de teszi a dolgát, nem csomós és nem pereg egyáltalán viszont nagyon könnyen lemosható, amit nagyon szeretek, mert nem kell nyúznom a szemkörnyéki bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Morsolya

2013. november 8.

Minden teljesen igaz, nekem is a kedvenc szempillaspirálom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Minden teljesen igaz, nekem is a kedvenc szempillaspirálom!!

hajasbaba

2013. augusztus 27.

Azt kell mondjam, hogy a valaha volt legjobb szempillaspirálom. Tartós, nem pereg, gyönyörűen szétválasztja a pilláim és valami hihetetlen mély fekete színnel vonja be, de nagyon természetes hatást keltve. Nem dúsít és nem hosszabbít brutálisan, de ez nem is alkalmakra való szempillaspirál, az a hétköznapokra a tökéletes. Igazából semmi újat nem tudok mondani, előttem leírtak mindent, csak helyeselni tudok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Essie

2013. július 12.

Ma volt rajtam először, úgyhogy az egy napos tapasztalataim a következők:
- nem irritálta a szemem
- fent maradt, nem pergett le, nem maszatolódott
- felvitelkor sem volt probléma, szépen tette a dolgát - nem tudom, a fotó alapján mennyire derül ki, de műanyag sörtéi vannak, nem "szőrös" keféje
- talán épp a fenti miatt (mármint a műanyag sörték miatt), de szépen szétválasztotta a pillákat, szóval ezt tudja
- a dúsítást, háát, azt nem tudom még megítélni, nem szoktam két rétegben spirálozni, lehet, hogy úgy dúsabb lenne
- göndöríteni én a szempilla-göndörítővel szoktam (már amikor), szóval azt nem tudom mennyire teszi (meg számomra az nem is fontos)
- hosszabbnak tűnnek a pillák, de nem kell semmi extrára gondolni
- egyszóval hétköznapra tökéletes, ha nem akarunk drámai pillákat, mert arra lehet, hogy nem lenne elég
- plusz pont, hogy szépek az összetevők
- kellemes a csomagolás is, mármint tetszik, hogy nem csicsás, díszes tokban van (bár annak is megvan a maga varázsa), hanem letisztult design jellemzi
Mindezek alapján 4 csillagot adok így elsőre, (4,5 adnék, de azt nem tudok), dolgozzon meg még azért a + 1 csillagért. :)

Update: röpke 5 hónap után megkapja a maradék 1 csillagot, így 5-ös lett, kiérdemelte. :)
Amit korábban írtam, továbbra is fenntartom, és azzal egészíteném ki, hogy gyönyörű mélyfekete színe van a festéknek, és bizony dúsít is! Tervezem újra venni, és ajánlom bátran másoknak is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

Ma volt rajtam először, úgyhogy az egy napos tapasztalataim a következők:
- nem irritálta a szemem
- fent maradt, nem pergett le, nem maszatolódott
- hosszabbnak tűnnek a pillák, de nem kell semmi extrára gondolni
- plusz pont, hogy szépek az összetevők

Jane

2013. május 22.

Egy hónapja vettem meg ezt a terméket, így már felkészültebben tudok nyilatkozni róla.
Mindennapi használatra kerestem magamnak szempillaspirált a munkahelyemre. A Müller drogériában láttam először ezt a márkát, így gondoltam egy próbát megér, hiszen az összetevőket tekintve ez biztos nem fogja komolyabban roncsolni a pilláimat... Igazam is lett!!!
A hét 5napján biztos, hogy használom (van, hogy 12 órában) és mégsem érzem azokat a károsító hatásokat, mint egy sima spirálnál.
Komoly, drámai hatásra nem szabad számítani, hiszen pont azok az anyagok hiányoznak belőle, amik ezért felelősek. A színe szép egyébként, tényleg alaposan szétválaszt és tartósan fennmarad. Az egyetlen hátrány nálam (ha lehet egyáltalán hátránynak nevezni) az az, hogy picit várni kell míg megszárad. Ettől függetlenül nálam így is az 5 pontos termék kategóriába tartozik.

UPDATE: A hét 5 napján használom azóta is, van, hogy 12 órában rajtam van. Jelentem, nem hogy roncsolódott volna, még talán egészségesebbek is a szempilláim! Nálam ő lett minden napra a Nr.1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 22.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Glyceryl Caprylate, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Glyceryl Behenate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glyceryl Caprylate, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Behenate, Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Cetearyl Sulfate, Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ferrocyanide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.