UP Girls

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

0kosan

2014. január 23.

Olcsón vettem eurós boltban egy nude palettát (03) élénk barack pirosítóval. A két legvilágosabb színt már teljesen elhasználtam, két barnát bronzosítónak szoktam használni. Tartós, szép, jól satírozható színek. A pirosítója csillámos, de azt is szeretem, leheletnyit szabad csak belőle használni, olyan erős szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77492, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Manganese Violet / CI 77742, Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: BHA, Propylparaben

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.