Urban Decay

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Ár:   $49
Kiszerelés:   10 x 1,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

10 csodálatos árnyalat színfüggőknek, duplavégű ecsettel.

felhasznaloinev

2018. április 3.

Soha-soha-soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen neonos paletta lesz a kedvencem, és csak arra várok munka közben, hogy hazaérjek és csak a közelében lehessek. A nővérem Amerikában él, tőle kaptam ajándékba néhány too faced termékkel együtt, és meglátta ezt a palettát és teljesen szerelmes lett belé, majd megvette nekem, hogyha majd hazaér, készítsek neki egy neonos sminket. Komolyan, nem gondoltam, hogy én tudnám ezeket a színeket használni, vagy hogy merném viselni, azért próbáltam ki, hogy küldjek neki pár képet, hogy miket lehet kihozni belőle, de én most annyira várom, hogy tavasz és nyár legyen, mert meghalok, hogy ne csak otthon próbálgathassam ezeket a kis nagyon szép-szép-szép kis cuccokat. Annyira pigmentált, annyira szép, annyira könnyű építeni, satírozni hogy én másra nem is akarok gondolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

dali

2017. június 7.

Kedvenc palettám és pont. Gyönyörű színek, könnyen eldolgozhatóak, gyakorlatilag 0 maintenance-cel egy egész estés partit is kibír. IMÁDOM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

vonkavilmos

2015. május 14.

Hááááát... többet vártam. Tökéletesen pigmentáltak a színek, alappal vagy alap nélkül is, de (alap felett is) beszívódnak a bőrbe, ahonnan majd pár nap múlva kikopik. Szerintem ez nagyon gáz, főleg 49$-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

annanoszvai

2014. október 27.

Nagyon vagány, intenzív színeket tartalmaz, a Trash, Jilted és a Fringe különösen közel áll hozzám. Tény hogy nem mindennap "lehet" elővenni, de meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 27.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.