Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carissima, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Ár:   $20
Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

jns.melinda

2016. augusztus 21.

Lehet, hogy egy színből nem illik teljes véleményt formálni, de megteszem, mert a többire már kíváncsi sem vagyok. Ezen kívül csak drogériás szemfestékem van, de hogy mind 10x jobb az tuti. Porzik, eltűnik és alig látszik, nincs ecsetem amivel ezt rendesen fel lehet tenni, sem ujjal. Nem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Cannes

2016. július 28.

Nem használom gyakran csodálatos szin de nagyon porzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Nem használom gyakran csodálatos szin de nagyon porzik

Ciprus

2016. július 5.

Nagyon szép szinek jó pigmentált csak porzik ami egy kicsit zavar

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Nagyon szép szinek jó pigmentált csak porzik ami egy kicsit zavar

zizitim

2013. április 2.

Két mono UD szemhéjpúderem van, ezek a Cult és a Chronic árnyalatok. Mindkettő matt, a Cult egy sötétebb piszkoslila a Chronic pedig egy igazi vibráló élénkzöld. Mindkettőnek csodás a pigmentáltsága, főleg ahhoz képest, hogy matt árnyalatokról van szó. Gyönyörű színek, szuper minőség. Eddig UD szemhéjpúderben még nem csalódtam, pedig elég sokat próbáltam már!
Csak ajánlani tudom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Csak ajánlani tudom őket.

noavedon

2013. április 2.

Valamelyik barnás szín van meg, én már meg nem mondom, végül melyik landolt a kosaramban, csak arra emlékszem, hogy órákig álltam a pult előtt és nézegettem, melyik a legszebb... UD szemhéj-alapozóval egy 12 órás napot is bír, jól építhető, és hihetetlen kellemes textúrája van. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

vivuss87

2013. március 19.

Nekem a Scratch és a Bordello árnyalatok vannak meg így külön. A csomagolása nagyon, nagyon igényes. Mikor kézbe veszi az ember, érzi, hogy ez egy kicsit más, mint a többi. A Scratch egy halvány, barackos, olyan mindennel kombinálható szín, a Bordello.... az valami eszméletlen. Halvány lila, apró csillámokkal. Imádom. Pigmentált, tartós, könnyen kezelhető sminkek. Nálam max pontot érdemelnek. Mióta ezt a márkát használom, a többi sminkem háttérbe szorult. Imádom őket!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

varadi85

2013. február 27.

A tesminked oldalról rendeltem a Freelove árnyalatot, és én nagyon elégedett vagyok vele. Jól pigmentált fényes, picit aranyos-bronzos árnyalatú, barackos szín, szinte egyáltalán nem is porol, és szemhéjalappal tartós is. A csomagolásáért meg egyenesen odavagyok :).
Részletes poszt swatchokkal és képekkel itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Részletes poszt swatchokkal és képekkel itt:

Harmony29

2013. február 13.

Én egy picit többet vártam tőle pigmentáltságban és tartósságban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Én egy picit többet vártam tőle pigmentáltságban és tartósságban is.

carissima

2012. augusztus 6.

Imádom ezt a márkát, kár, hogy nálunk nem lehet kapni. A festékei gyönyörűek és elképesztően pigmentáltak. Nagyon nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ultramarines, CI 77400, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77400, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.