Uriage

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2018. november 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai ránctalanító krém minden bőrtípusra. Többfunkciós bőrápolás, ráncok, feszességvesztés és a bőr öregedésének minden jele ellen. Kisimít, regenerál, frissítő tulajdonságú. Uriage termálvízzel ápolja a bőrt.

Ez a krém egyszerre hat a bőr öregedésének minden jele ellen és megnöveli a sejtek oxigénellátását*. Orvosi vízitorma tartalma aktiválja a méregtelenítő mechanizmusokat és segíti a bőrfelszín megújulását, ragyogásának visszanyerését. Használatával ébredés után a bőr tónusa friss és sugárzó lesz, az arcvonások kisimulnak, a bőr ragyogása helyreáll. Magas hatékonyságú ránctalanító összetevők kombinációjával (retinol, hialuronsav, sárkányvér növényi kivonat, vitaminok) és az Uriage termálvíz jótékony hatásával láthatóan simítja a ráncokat és a finom vonalakat, csökkenti a bőr feszességének vesztését és a teltség hiányát és egységesebbé teszi az arcszínt.

Lorna

2020. július 14.

Nagyon tetszik az összetevőlistája. Érdemes rákukkantani az összetevők részletesen Krémmánia funkcióra, akit érdekel ilyesmi. Kétféle E vitamin, A vitamin, C vitamin, hialuronsav, gyulladáscsökkentők.
Ha jól szeretnék másnapra kinézni akkor ezt raktam fel előző nap.
Szépen kisimította az arcomat. Azt hittem van benne hámlasztó is, mert másnapra valahogy mintha a pórusaimat is összehúzta volna de nem látok benne. Lehet a gyulladáscsökkentő, vagy a C vitamin hatott így.
Én nem éreztem a zsíros érzetet egyáltalán másnap, bár az anno kombinált bőröm mostanában átmenet szárazba.
10 milis verziót használtam sok hónapon keresztül. Februárban vettem - a menő sci-fi modern kék háromszögös ajándék táskával - és júniusra végeztem vele. Lehet újratöltődött. :)
Egy dolog zavart benne nagyon a parfüm. Olyan felesleges, és érezhető és ebbe az ütős, jól átgondolt összetevőlistája minek?
Van az Uriagenak egy másik age protect krémje az Uriage AGE Protect Peeling Éjszaka Ránctalanító Krémje, abban volt Aha sáv is, ráadásul tejsav amit nagyon régóta ki szerettem volna próbálni, kb mióta Lisa Elridge említette ezt az összetevőt, és az tényleg évekkel ezelőtt volt. :)
Arról a másik Uriage krémről kicsit jobban áradoztam, de lehet hogy csak azért kedvelem jobban mert azt próbáltam először.
Úgyhogy ha újravennék akkor inkább azt venném, plusz mostanában igyekszek a sok Dr. Dray videó nézés hatására parfümmentes krémekre áttérni, de ezt leszámítva szerintem ez is egy jó kis krém volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Ha jól szeretnék másnapra kinézni akkor ezt raktam fel előző nap.

Juliette Cavill

2020. július 2.

Kellemes illatú, szépen felszívódó krém. Nekem kell még mellé valami más, nem hidratál eléggé. Az ára nem vészes, de nem is a legolcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Knori

2020. május 19.

Minél tovább használom, annál jobban szeretem :) Az itteni vélemények alapján azt hittem, ez sok lesz nekem, de ha már benne volt az ajándékcsomagban a 10 ml-s mintája, gondoltam kipróbálom. Egyáltalán nem sok a bőrömnek, pedig T-zónában még mindig nagyon zsíros (44 évesen ez elég baj nekem) de a bőröm simán beszívja és nem zsírosítja, reggelre olyan puha, mint a babapopsi. Ha nem lennének sötét karikáim a szemeim körül, oda is elég lenne. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

PrincessBell

2020. március 31.

Könnyű textúrájú, kellemes illatú, könnyen adagolható krém.
Kombinált/zsírosba hajló bőröm van, de azért már elkezdtem használni megelőzés céljából a ránctalanító krémeket. Ezt a peeling verzióval használom együtt és csodálatosan működnek. Szépen hidratálja a felületi vízhiányomat és reggelre kisimultabb és szebb az arcképem.
Akinek nem érett még a bőre, annak az adagolást el kell találnia, mert ez egy ránctalanító krém, nyilván tápláló és ha sok kerül az arcra, akkor olajos, zsíros lehet, de nem a termék rossz, ő csak azt teszi, amire kifejlesztették :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Könnyű textúrájú, kellemes illatú, könnyen adagolható krém.

Livomivo

2020. február 29.

Nappali tarsaval egyutt oriasi kedvencek. Jelzem, az erettebb bor szamara, amelyik mar joval kevesebb zsirt termel, mint 20-30-as korabbi onmaga, idealis. Akinek zsiros lesz a bore reggelre, az rossz termeket választott, ez nem a termek hianyossaga.
Kelloen hidratal, feltolt es kisimit. Nem irrital. Reggelre puha es lagy a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Benedetta88

2020. január 18.

Én is a nappali krémmel együtt vásároltam meg neszeszerrel. Az illata jellegzetes, de hamar elillan. Éjszakára hozza, amit egy éjszakai krémtől elvárhat az ember. Jól hidratál, puha bőrt eredményez. Reggelre viszont fénylik a homlokom, amit egyáltalán nem kedvelek. Egy fokkal jobban szeretem, mint a nappali változatot, de szerintem csak azért, mert erre nem sminkelek:) Ránctalanító hatásáról annyit, hogy a homlokomon van egy halványabb ránc, ami egyre kevésbé látszik, viszont nem biztos, hogy csak ennek a termékcsaládnak köszönhető, ugyanis más terméket is használok. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

CeCeDrake

2019. szeptember 20.

A nappali krémmel együtt vásároltam meg csomagban neszivel 8000 Ft-ért az egyik patikában.
Hogy ránctalanít-e, azt nem tudom, de jól hidratál. Üde, puha bőrt eredményez, kicsit gyorsan fogyott, mivel nyakra és dekoltázsra is használtam.
Jó termék, én magam nem hiszem, hogy újra megveszem, de édesanyám is használja, neki kevés éjszakára a hidratálás, amit nyújt önmagában, a márka éjszakai maszkját használja hozzá.
Szerintem minden korosztálynak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Szerintem minden korosztálynak jó lehet.

stylo

2019. március 2.

Sajnos nem jott be. Az en arcomon valahogy szetesik ez a krem. Eloszor felszivja az arcom a vizes reszeit, es ahogy kenem, par masodperc mulva egy olajos retegge valik, ami reggelig csillog. Mas ezt nem tapasztalta? Es ami meg bajom, az az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

vorosz

2018. november 26.

A Ránctalanító Fluid mellé javasolta a patikus, nekem nagyon bevált ez is. 1 hónapja használom és feszesebbnek érzem tőle a bőrőmet. Kellemes az állaga, gazdagabb textúrájú, mint a Fluid, pont ettől egészítik ki egymást remekül. Ráadásul ez nem zsírosítja be az arcomat, pedig szinte minden éjszakai krémmel ez a bajom. Sokat ülök gép előtt, és emiatt is figyeltem fel a kék fény elleni védelemre. Csak ajánlani tudom, mert szerintem más nem tud erre a problémára megoldást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Boji

2018. november 16.

Egy hónapja használom, még nem vettem észre változást, de kellemes a textúrárája és illatmentes is, ami nekem nagyon fontos. Jól beszívja a bőröm. A nappali krémre jól lehet sminkelni. Azt mondták több gyógyszertárban is, hogy minden korosztály használhatja, mert pont annyit szív fel a bőr, amennyire szüksége van... Engem megvett a kék fény elleni védelem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Antioxidánsok: Squalene, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Diglycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate, Polyglycerin-3
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Gombaellenes tartósítószer.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.