Uriage

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finoman illatosított testpermet, mely azonnal felfrissíti és hidratálja a felhevült bőrt.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

A sima termálvizét használom, az nagyon jó, ezért vettem meg ezt napozás utánra is, és a nyaralás alapdarabja lett. Megnyugtatja a bőrt és hidratálja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

stylo

2019. augusztus 20.

Teljesen veletlen, hogy ezt emeltem le a polcrol. Telefonaltam, kozben csorgott a masik mobilom, siettem is, faradt is voltam. Csak itthon neztem jo nagyot, hogy ez meg hogy a fenebe kerult a szatyorba. Orulok neki. Es biztosan ujra is fogom venni. Testapolo helyett hasznalom, amit ujabban nem hasznalok, mert megfulladok benne. Ez viszont nagyon konnyu allagu, tokeletessen felszivodik, jo az illata, a borom selymes lesz tole, a sprays formatumot pedig amugy is preferalom mindennel szemben. Leegesre nem tudom milyen. Nem megyek napra, ha nem muszaj, 50faktorban kozlekedek tavasztol oszig. Tudom, hogy nem epp erre talaltak ki, en megis beepitem a napi rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

oti78

2018. május 26.

Imádom! Évek óta a nyaralás alapdarabja. Minden nap végén zuhanyzás után használom az egész család részére. Ha szükséges napközben is. Hűsít, jó a méret, az állag, az illat. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Lileycat

2017. augusztus 14.

Ennek a szerianak a testapolo krem verziojat hasznalom ami itt nincs fenn. Nem a permetet, de nem is a testapolo tejet. Remek, hasonlo az allaga mint a Xemose-nak, lassabban szivodik de szepen hidratal es nyugtat. Az illataval nem vagyok 100%-ig kibekulve, mert picit savanykas, de amugy jo kis krem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.