Uriage

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ápoló krém pigmentfoltos bőrre, magas UV-védelemmel. Csökkenti a napsugárzás okozta barna foltok kialakulásának és kiújulásának kockázatát. Kiválóan tolerált krém, mely a napsütéses napokra ajánlott.

Aktív összetevők: Uriage termálvíz, UV-szűrő komplex, édesgyökér kivonat, nikotinamid, stabilizált C-vitamin.

Oktokrilénmentes, hipoallergén, és nem mitesszerképző.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Barbyka6

2022. április 29.

Nagyon szeretem, puha lesz tőle az arcom, gyorsan beszívódik. Biztosan újra veszem nyáron ,ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

bagi.adrienn93

2022. március 31.

Nekem nem vált be ez a krém. A színe, állaga, illata jó, könnyű elkenni, nem képez fényes vagy fehér réteget, viszont könnyezik tőle a szemem. Többször probàlkoztam vele, de nap közben le kellett mosnom :/ illetve smink alá sem a legjobb, foltosodni kezd 4-5 óra utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

Kozmaem

2022. március 21.

Nekem sajnos nem vált be, könnyezik a szemem és pattanásos lett a bőröm tőle, a használatát követően. 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Thumpa84

2021. október 25.

Nagyon szeretem, szepen megelozi uj foltok elojvotelet, meglevok besotetedeset. Lehet ra sminkelni, nem nehiziti el a bort.
Tobbszor is ujravettem egeszen addig, amig eszre nem vettem, hogy uriage anti-brown spot 50+ naptej pontosan ugyanez a termek. Helyesbitek, osszetevore ugyanaz, meretben es arban kedvezobb. Maradok annal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

Shopaholic

2021. október 13.

Az egyik legjobb krém, amit eddig használtam. Nem zsírosítja a bőrömet, ami már önmagában is zsíros mindig..
És gyönyörűen halványította 1-1,5 hét használat után a pattanások utáni foltjaimat.
Így az ősz beálltával már kevésnek érzem picit, mert a kiszáradni hajlamos területek az arcomon szárazak maradnak, de nem is hiszem, hogy 50faktoros krémre lenne szükségem az őszi/téli időszakban.
Gyönyörűen el lehet dolgozni a bőrön is és elég egy pumpányi adag belőle, így sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

rtteszvesz

2021. július 20.

Termékmintát kaptam belőle, gondoltam fényvédőnek jó lesz hisz 50faktoros. Foltjaim halványodnak a megfelelő rituntól, de keresem még mindig az IGAZI fényvédőt. Sajnos ez sem az :( . Nekem könnyezik tőle a szemem és rendkivül kukacosodik a bőrömön, pereg, pedig nyárra nem teszek alá annyi mindent. Sajnos nekem nem vált be, elég volt a 2 minta, hogy erre rájöjjek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 20.

bkolozs

2021. május 13.

Melasmára hajlamos bőröm van és most tavasszal kezdtem rendszeresen használni egyéb pigmentfolt halványító szérumokkal. Egyelőre jól tolerálja a bőröm, nem jöttek ki új foltok a napsütésben sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 13.

anette0118

2021. január 10.

Szögezzük le: A barna foltokat leginkább megelőzni lehet, eltüntetni már nagyobb meló, legtöbbször csak szakember segítségével lehet.
Megelőzni pedig legjobban fényvédővel tudjuk.
Ez a krém egy könnyű hidratáló, vízhiányos bőrüeknek kimondottan jó.
És mondanom sem kell, hogy végre egy fényvédős termék, amitől nem ömlenek a könnyek a szememből, pedig nem vagyok érzékeny típus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Megelőzni pedig legjobban fényvédővel tudjuk.
Ez a krém egy könnyű hidratáló, vízhiányos bőrüeknek kimondottan jó.

noirsz

2020. október 2.

Nyár közepe felé vettem meg a krémet, amikor már sajnos kijöttek a barna foltjaim egy-két helyen (bár előtte is minimum SPF30 krémet használtam), de ez a krém segített halványítani a foltokat, és új foltok se jöttek elő. Illetve az állaga is nagyon jól működik az én kombinált/ érzékeny bőrömön. Felkenés után kicsit úgy tűnhet, hogy egy nehezebb állagú krém, de kb 3-4 perc után teljes mértékben felszívódik, nincs ragacsos érzés utána. Nem okozott irritációt, sőt kimondottan nyugtatja a bőrömet. Én Uriage termékben eddig még sose csalódtam, pedig próbáltam már párat. :)

Újra vettem és tesztelem majd, hogy télen hogyan működik az én bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 2.

Újra vettem és tesztelem majd, hogy télen hogyan működik az én bőrömön.

Fannalin

2020. május 10.

Termékmintát kaptam belőle, gondoltam fényvédőnek jó lesz hiszek 50faktoros. Foltjaim nincsenek, de rendkivül kukacosodik a kombinált bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.