Best of Beauty 2019

Uriage

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ápoló krém pigmentfoltos bőrre, magas UV-védelemmel. Csökkenti a napsugárzás okozta barna foltok kialakulásának és kiújulásának kockázatát. Kiválóan tolerált krém, mely a napsütéses napokra ajánlott.

Aktív összetevők: Uriage termálvíz, UV-szűrő komplex, édesgyökér kivonat, nikotinamid, stabilizált C-vitamin.

Oktokrilénmentes, hipoallergén, és nem mitesszerképző.

Nikita85

2019. június 1.

2 napja használom, csak a homlokomon ahol nyáron barna folt keletkezett. Kicsi apró kiütéseket okozott, de mivel drága csak próbálkozok vele,de az egész arcomra tuti,hogy nem nekem rá. Remélem elmúlik majd mert elég dühítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

matepiro

2019. május 23.

Eddigi legjobb fényvédős arckrémem. Könnyen felszívódik, nem hagy fényes ragacsos érzést. Jól véd a napsugárzás ellen. Tavasztól ősz végéig csak ezt használom, a pogmentfoltjaim szépen visszafogja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

szyrup

2018. december 4.

Számomra a legjobb az eddig kipróbált fényvédők között, mert az állaga a magas spf ellenére is fluid marad. Hamar beszívódik és, ha nem is tünteti el a pigmentfoltokat legalább újak nem lesznek. Az összetevőket viszont nem ellenőriztem....Tavasszal mindig van akció akkor egész jó áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Mosolyka

2018. november 2.

November van és még mindig ezt használom. Évek óta kerestem a megfelelő fényvédőt, és végre megtaláltam. Szép bőrképet ad ,nyáron nem is használtam mellé alapozót. Sokkal kevesebb pigmentfolt jelent meg az arcomon, mint bármikor korábban. Szerintem egész évben fogom használni, bár az ára kicsit magas .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Bettina96

2018. szeptember 15.

Teljesen más összetevői vannak annak, amit én vettem. Új verzió, vagy nem tudom, de szilikon is van benne stb. Mindenesetre nem ilyen szépek az összetevők. Nálam pattanást okoz, mégis használom, mert jól véd a naptól. Legalábbis így ősszel jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

zs001

2018. augusztus 13.

Ez egy nagyon jó fényvédő! Azt hiszem egy darabig maradok ennél. Hófehér a bőröm, sajnos néhol pigmentfoltos is, pedig sosem napozok és mindig kentem magam valami fényvédős krémmel. Nagyon könnyű krém, nem ragad, nem hagy zsíros nyomot, gyorsan beszívódik és nem irritál, pedig engem a krémek nagy része sajnos irritál, főleg a szemem környékén. Ez nem. A kiszerelése is remek, szinte teljesen illatmentes is. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Rose23

2018. július 2.

T-vonalban nálam apró kis pattikat okoz, pedig annyira bíztam benne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

T-vonalban nálam apró kis pattikat okoz, pedig annyira bíztam benne :(

Mila85

2018. május 12.

Én ma vettem, valóban húzósabb az ára mint a biodermának, és ez csak az 30ml, az meg 40, de nyárra nekem ez sokkal kellemesebb állagú, pedig egyébként is fluidot használtam. És a homlokomon egy helyen (ahol kopasz folt szokott kialakulni) egyszerűen nem tudom miért, de kemény fényvédőzés mellett is jön a pigment folt. Biztos hormonális. Na szóval nagyon remélem hogy ez jobban fog védeni. Télen nagyon szépen visszahúzódik, pedig akkor ahazok, retinolozok ezerrel és csak a bb krémben levő 45, 50 fakt amit fényvédő címen használok. Nyáron meg nincs aha, retinol max havi 1, fényvédőzők ezerrel és nem hogy stagnálna, inkább jobban kijönnek a föltok, úgyhogy vagy a fényvédő nem elég, vagy én nem kenem be jól a fejem. Ezért váltottam erre. Egyébként a pumpás kiszerelés is nagyon jó, olyan a kis feje, hogy először azt hittem le kell pattintani, mert nem láttam lyukat sehol, de úgy van kialakítva hogy amikor lenyomom, akkor kiadja a krémet, de aztán összeszűkül a kis csőr része, így levegő nem tud bemenni akkor se ha meg van bontva. Állaga nagyon kellemes, lightos, nem zsírosít. Úgy néz ki indokolt a magasabb árazás :))
LÉNYEG HOGY MÁR EZT AZ ÖSSZETÉTELT NEM GYÁRTJÁK. Össze is hasonlítottam a megújult változattal, termál víz nincs benne és más egyéb is változott de a patikában nem volt időm elemezgetni, gyors megvettem az utolsó darabot, ebből a változatból. Úgy hogy legyetek résen. Doboza is másabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

catflower

2018. február 9.

Évről évre egyre több pigmentfolt jelenik meg nyaranta az arcomon. Ez az egyetlen termék,ami eddig sikerrel vette fel a küzdelmet ellenük. A Bioderma Photoderm Spot 50+ nem volt ennyire hatékony, és az valahogy soha nem akart felszívódni, folyton ragadt tőle az arcom. Idén is újra veszem.A koncentrátum változatát szintén ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

yevavarha

2017. november 8.

Nélkülözhetetlen termék azok számára, akik fokozottan hajlamosak a pigmentációra. Számos 50 faktoros fényvédőt kipróbáltam már, de eddig ez bizonyult a leghatékonyabbnak. Nyáron hidratálóként is megállja a helyét. Nem csodaszer, mert egy-két barna folt megjelent az arcomon, de így is boldog vagyok, mert korábban hiába védekeztem a napsugarak ellen, folyamatosan barna foltos voltam. A beszívódását megkönnyíti, ha enyhén nedves bőrre visszük fel,a smink is szépen megmarad rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.