Uriage

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Isofill ránctalanító normál/száraz bőrre, intenzív tápláló formulával.

Az Isofill krém kisimítja, feltölti  és korrigálja a ráncokat, megtartja és védi a bőr fiatalságát, növeli a bőr tömörségét. Hatása hosszantartó. Kitűnően tolerált, nem komedogén, hipoallergén, parabenmentes.

Az Uriage ISO 3R komplex szabadalma:
+ stimulálja a bőr természetes kollagén és hyaluronsav termelését
+ megerősíti, megóvja a bőr meglévő hyaluronsav készletét
+ aktiválja a sejtek szabadgyökfogó képességét

Kiszerelés: 50 ml

GoldTree

2018. március 8.

Életemben nem voltak akkora piros, gyulladt gumók az arcomon, mint ettől a krémtől - amelyek ráadásul viszketnek is. Mellé még sok apró pattanás.
Emellett hiába használom, a bőröm hámlik, miközben belefullad a tömény zsír állagába, hogy az indokolatlanul erős illatot ne is említsem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Szinda

2017. szeptember 8.

Jó kis hidratálókrém, ez a Riche a gazdagabb, téli változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Jó kis hidratálókrém, ez a Riche a gazdagabb, téli változat.

Hanna83

2017. június 30.

Nem vált be, nem vettem észre, hogy igazán simítaná a bőrt. Az összetevői sem makulátlanok. Nem veszem újra, ebben az árkategóriában már sokkal jobb krémeket lehet találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

anyeszka

2017. március 20.

A második tégellyel használom már el, úgyhogy megalapozott véleményt tudok róla írni :)
Az én vízhiányos bőrömet nagyon szépen helyrerakta, nincs intenzív illata - ami van, az szerintem kellemes. Nagyon gazdag, de ennek ellenére nem lesz tőle zsíros a bőröm, még a T vonalban sem. Télen szinte muszáj volt ilyen típusú krémet feltennem, de a melegebb időkben sincs vele gond. (A legnagyobb kánikulában azért persze lehet, hogy váltok majd egy könnyű hidratálóra).
A ráncaim finomodtak - bár hogy ebből pontosan mennyi a krém érdeme, nem tudnám megmondani, mert egyszerre több ránctalanító szert is elkezdtem alkalmazni. Mindenesetre úgy látom, hogy a bőröm finomabb lett, nem olyan "törékeny" mint korábban volt.
Sminkalapnak pazar!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Sminkalapnak pazar!

mnodulus

2017. január 13.

Mintát próbáltam, felkenve nagyon zsíros érzetet ad, de reggelre nyoma se marad, csak puha feszes bőr. Nem rossz, de az Aqua Precis balzsam is tudja ugyanezt, viszont jelentősen olcsóbb. Ránctalanító hatásról beszámolni nem tudok, de az erős parfüm teljesen indokolatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Hencida

2017. január 5.

Nagyon jó kis krém ez. Elhasználtam egy dobozzal és újra ezt fogom venni. Nem okoz pattanásokat, allergiát. Gyorsan felszívódik, nekem az illata is isteni. Megfelelően hidratál, gyorsan beszívódik. Hozza amit ígér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Szabinusz

2016. április 21.

Egy teljes kiszerelés elhasználása után azt hiszem megalapozott véleményt tudok írni róla.
Sűrű krém, ennek ellenére hamar beszívódott, könnyen lehet sminkelni is rá. Az illata nagyon enyhe, így nem zavaró.
Kellett pár hét használat, mire valóban megmutatta mit is tud. :-)
A kifejezetten száraz bőrőmet pár hónap alatt elbillentette a normál/vízhiányos felé, emelett nagyon szépen halványította, feltöltötte a kisebb ráncokat.
Sőt, a homlokomon a két szemem között húzódó elég mély függőleges ráncot is kb. a felére csökkentette. Hangsúlyozom, hogy mindezt több hónapi rendszeres (este-reggel) használat mellett (bár szerintem ilyen jellegű termék nem is tud ennél rövidebb idő alatt valós eredményt produkálni)
Irritációt, kiütést nem okozott.
Mivel abszolult bevált, a tavaszi-nyári időszakra a könyedebb, normál bőrre valót szereztem be, az még tesztelés alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Kellett pár hét használat, mire valóban megmutatta mit is tud. :-)
Irritációt, kiütést nem okozott.

Miamia

2016. február 24.

Nagyon szeretem! Bar kombinalt borom van, a szaraz borre valo kremet hasznalom most telen, es egyaltalan nem sok. Ragyogo, telt bort varazsol! Konnyeden beszivodik, jol hidratal. Nem cserelnem le masra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

reaC30

2016. január 1.

Csak azért írom le a tapasztalatomat, hogy tanuljon belőle más is! Érdemes ebből a krémből először csak mintát beszerezni! Borzasztó! Ha lehetne, nulla csillagot adnék! Abszolút nem érzékeny a bőröm és semmitől nem szokott pattanás lenni rajta, főleg, nem ekkorák, mint ettől a krémtől! Felkentem és rá pár óra múlva, már 4-5 hatalmas pattanás villogott a fejemen. A testem elkezdett viszketni és a kezemen is jelentkeztek pöttyök. Gondoltam biztos csak véletlen. Másnap újra próbálkoztam, ugyanez. Kihagytam 1 hetet, most már 2 óra múlva hatalmas pattanás, viszkető kezek, nyak stb. Iszonyat! Akkor akinek érzékeny a bőre azon mit hoz ki? Hatalmasat csalódtam! Ennyi pénzért ilyen vacak krémet! Még az 1500 Ft-os krémek sem okoztak ilyen problémát soha. Kuka! Az egyetlen csillagot a csomagolása miatt adom, de az ugye nem ért 8000-et!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

senskin

2015. április 11.

Jó kis krém. A kombinált bőröm simán elbírja. alapozó alá. Szerintem ez egy korrekt krém és nem is irritál, mert szinte illata sincs. beszívódik, jól lehet rá sminkelni. 35 év felett jó választás lehet, amúgy teljesen felesleges. Fiatalabbak ne ezt válasszák!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.