Uriage

Ár:   5245 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek

Uriage Isoliss ránctalanító szemkörnyékápoló krém az első ráncok ellen.

Kisimítja a finom ráncokat. Masszírozó roll-on applikátorral és revitalizáló összetételével elrejti a sötét karikákat és a szem alatti puffadtságot. Illatmentes

vikiatank

2019. november 6.

A golyós applikátor miatt szerettem használni, tetszett az is, hogy apró csillámos a krém, a jótékony hidratáló hatását viszont nem éreztem különösebben, semmi extra. Ilyen áron többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

NeonPink

2019. augusztus 16.

Szerencsére ajándékba kaptam így nem kell sajnálnom a ráköltött pénzt. Igazából azon kívül, hogy krém és valamennyire hidratál semmit sem használ. 2 csillag mert nem ártott és parfüm mentes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Leander

2018. szeptember 10.

Ez az eddigi leggyengébb szemkörnyékápoló amit valaha használtam - pedig messze nem a legolcsóbb. Furcsa és inkonzisztens az állaga, alig akar kijönni, ha mégis elindul, akkor meg dől belőle. Hatása nulla, még csak igazán nem is hűsít, Totális pénzkidobás, biztosan nem megyek a közelébe sem a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

bugeyes

2018. január 20.

Kb. 8 hónapja használom, ellenben sem pozitív, sem negatív hatást nem tapasztaltam. Szerencsére ráncokkal nem küzdök, de sajnos a karikák és a puffadtság megjelennek. Ami pozitívum számomra, hogy illatmentes, tetszik a kis golyós applikátor, illetve nagyon sokáig elég. Ami miatt megvettem, azon a téren sajnos csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

brodyka

2017. szeptember 27.

Nagyon megörültem, mikor rátaláltam...egy pénztárcabarát szemkörnyékápoló, kimondottan az első ráncok ellen! Kb fél évig napi szinten használtam és igazság szerint semmi pozitív hatását nem tapasztaltam! Sőt, szerintem ráncosabb a szemem körül, mint fél évvel korábban...persze az is lehet, hogy a krém kihozta belőlem a maximumot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

jilona1983

2017. szeptember 23.

Hát ez sem jött be sajnos. Iszonyatosan vízhiányos a bőröm, főleg a szemem alatti rész. Azért vettem meg, mert ez jó érzékeny bőrűek számára is. És valóba: nem csíp, nem irritál, gyorsan beszívódik, viszont egy idő után lemorzsolódik a bőrömről, mintha hámlana. Ezért csak éjszakára tudom használni. Biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

bettinak

2017. szeptember 10.

Az első szemkörnyékápoló amitől halványodtak a sötét karikáim. Szeretem az illatát és az állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Judy1

2017. június 6.

Először megijedtem, amikor megláttam benne a kis csillámokat, de felkenés után szerencsére szinte eltűnnek. Gyorsan felszívódik, könnyen lehet rá sminkelni, illatmentes. Néhány hetes használat után láthatóan halványítja a karikáimat, és a ráncaim is mintha kevésbé lennének mélyek. :) A golyós fej nekem nem annyira működik, először az ujjamra szoktam kinyomni belőle, onnan viszem fel a szememre. Lehet csak az én tubusomon nem tökéletes. Ennek ellenére kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Jane

2016. május 30.

Észrevettem, hogy kezdenek elmélyülni a mimikai ráncaim, valamint az éjszakázások és a stressz sem tett jót a fiatalságom megőrzésében, ezért választottam ezt a krémet. Illatmentes,viszonylag folyékony termékről van szó, ami tényleg segít regenerálni a szem érzékeny bőrét, sőt, én mikrohámlasztó hatást is véltem felfedezni. Ami negatívum, számomra a golyós fej, ezért a 4 csillag. Bár tudom, hogy ez egyéni szoc.probléma :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

TBeszter

2016. február 8.

Nem olyan régóta használom, de megelőlegezem neki az 5 csillagot. Évek óta kerestem valamit, ami legalább egy kicsit enyhíti az extra sötét karikáimat és végre! Ez az első olyan krém, aminél már néhány használat után látok javulást. Nekem nagyon bevált a formája, kellemesen hűsíti a szemkörnyéket, a termék maga kellemes állagú, hamar beszívódik, remekül hidratálja a szemkörnyéket. Amikor először jobban megnéztem a krémet megijedtem a kis csillámoktól, amik benne vannak (ezt nagyon nem szoktam díjazni), de szerencsére nem feltűnő vagy zavaró. Emellett örülök a krém ráncmegelőző jellegének, mert éppen ideje volt elkezdenem ilyen tipusú terméket használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gombaellenes tartósítószer.